Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age II - pierwsze wrażenia - EA Showcase November 2010

107 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 15:11, Vojtas napisał:

> O duchowym spadkobiercy BG - to akurat gra BioWare.

Nie, tę grę robiło wspólnie BW i BI.


Cytat z retrogram ;-)
"[BG] wzbudził na tyle duże zainteresowanie Briana Fargo, iż ten postanowił wesprzeć go w dwojaki sposób - wyznaczając część doświadczonej już ekipy Black Isle jako zespół wspomagający i nadzorujący prace oraz oddając w ręce nowego studia licencję pozwalająca na oparcie nowej gry o jeden ze światów Advanced Dungeons & Dragons. BioWare przystąpił do przekształcania Battleground: Infinity w "najwspanialszego cRPG w historii". Nie zmienia to jednak faktu, iż zdecydowana większość składowych części tegoż projektu była autorskim dziełem studia z Edmonton. "

A co do DA2 to po DAO mam do Bioware na tyle duże zaufanie, że kupię w ciemno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 10:03, Growin napisał:

>Nie wiem jak poradziło
> sobie Radon Labs z nową odsłoną Drakensanga, odesłałem grę ze względu na zastosowane

> w polskiej wersji zabezpieczenia.
Żałuj. Świetna fabuła. Małe (nieistniejące już) studio osiągnęło tak wysoki - wg mnie
- poziom do którego "mistrzowie z BioWare" nigdy nie dojdą. Świetna, lekka historia opowiadająca
o przyjaźni.


Nowa odsłona Drakensanga to crap jakich mało. Bardzo lubię tego typu opowiastki, ale Rzeka Czasu... Sorry, musieliby mi płacić bym w to coś grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 11:13, Stefan_Skellen napisał:

Czekam na recenzje. Jeżeli dwójka na PC nie będzie miała w sobie krzty RPG to pokazuje
panom z Bioware środkowy palec. :P


Ja tak powiem duzo osób zachwycało się DA , wiec i ja sie za dobyłem tej gry w raz dodatkiem DA:Przebudzenie kupując na poczatku roku za ponad 120 zł i powiem tylko szczerze ze gra srednia , nie ma zachwytu. Nawet załuje ze wydałem tyle kasy , jedyny plus gry ze nie była krótka.
Potem były lepsze promocje i DA i DA:P mozna było zadobyc za 60 zł i tyle mogł bym wydac.
I terz wiem ze 2 nie kupie , wydam kase na cos innego co da mi satysfakcje.Z tego co widze 2 moze byc jeszcze gorsza.
Nie to ze ejstem rodakiem i kupuje Wiedźmina 2 tylko naprawde gra dała mi frajde , swietnie sie bawiłem i 2 kupie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak div zwala z nóg, na początku też myślałem że jestem zwykłym pogromcą smoków. Ratowanie świata itd....
Ale po wyjściu z 1 miasta, zdziwiłem się i to mile :)

HMm, jeśli żeczywiście Dragon Age idzie w Mass Effect, to już mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować