Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Utknąłem w pewnym miejscu w dodatku HotU, a dokładniej w drugim rozdziale na Wyspie Twórcy. Chodzi o miejsce w którym trzeba podać hasło aby przejść dalej. Niestety nie znam hasła i dwa golemy zawsze mnie atakują i zawsze ginę. Wiem, że hasło ma więzień lecz nie umiem się do niego dostać gdyż ani ja ani nikt w mojej drużynie nie umie otworzyć drzwi prowadzących do więźnia. Rozwalić ich nie idzie gdyż uruchamia się pułapka której nie idzie rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:56, matsz napisał:

matsz napisał
Mój PC spełnia wymagania sprzętowe gry. .
A wsrod tematow nie znalazlem zadnego rozwiazania


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19954&u=7

Nieprawdą jest jakoby coś z tym miała wspólnego defragmentacja dysku - zdefragmentowany czy nie, a nawet czysty system świerzo instalowany na nowy dysk - nic nie pomoże (wyjątkiem są dyski z bad sectorami :-) )

Ja już znalazłam swoje rozwiązanie - aktualizacja sterowników - w moim przypadku sound blaster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:00, The Lurker napisał:

> wie ktos kiedy bedzie dostawa NWN (2 dodatki) w EKN? Chodzi o ta w pre-orderze. Chcialem
dzisiaj
> sobie akurat zamowic a tu patrze - "naklad wyczerpany" :(

Już jest dostępny, i o co tyle krzyku? ;]

BTW: Też dziś zamawiam pre-orderem. ;D


:) ale jak pisalem to nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:59, rafar napisał:

Nieprawdą jest jakoby coś z tym miała wspólnego defragmentacja dysku - zdefragmentowany czy
nie, a nawet czysty system świerzo instalowany na nowy dysk - nic nie pomoże (wyjątkiem są
dyski z bad sectorami :-) )

Ja już znalazłam swoje rozwiązanie - aktualizacja sterowników - w moim przypadku
sound blaster



Cieszę się, że rozwiązałaś problem z NWN. Przyznam się także, że nie pomyślałem o sterownikach do karty dźwiękowej.
Natomiast uwaga o tym czy defragmentacja dysku nie jest istotna to przekonasz się przy wczytywaniu save w dodatkach i innych modułach wymagających dodatkowych plików. Jeśli faktycznie nie odczujesz żadnej różnicy to jedynie ze względu na mocny komp.

Powodzenia w dalszej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 21:25, żyrafa napisał:

czy neverwinter nights bardziej przypomina bg2 czy diablo 2?? czy moze jest to calkiem inna
gra??


Bardziej przypomina BG, ponieważ NWN został stworzony przez ludzi, którzy robili BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:03, Catastrophe-she napisał:

komputer wszystkie wymagania spełnia sterowniki uaktualnione... nie ma nic do czego można by
się przyczepić


nam pomogły częściowo sterowniki do karty dźwiękowej, mówię częściowo bo jeszcze potrafi się wyłożyć, ale jakoś już mogę pograć i wczytywać savy bez obawy że się nie ruszę z miejsca

futrzak16 poradził mi dodatkowo:
Wejdź w opcje i wyłącz odbicia w wodzie.
jemu to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:43, rafar napisał:

> komputer wszystkie wymagania spełnia sterowniki uaktualnione... nie ma nic do czego można
by
> się przyczepić

nam pomogły częściowo sterowniki do karty dźwiękowej, mówię częściowo bo jeszcze potrafi się
wyłożyć, ale jakoś już mogę pograć i wczytywać savy bez obawy że się nie ruszę z miejsca

futrzak16 poradził mi dodatkowo:
Wejdź w opcje i wyłącz odbicia w wodzie.
jemu to pomogło



gorzej że w ogóle sie nie uruchamia ... pojawia sie ekran z logo (oczko :)) znika pa potem windows wyswietla ze program za dlugo nie odp. i czy ma wyslać info do macierzy :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:15, kapistar1 napisał:

A ja mam pytanie jak grać w NwN przez sieć? Prosiłbym o w miare szybką odpowiedź ;]


Klikasz na grę wieloosobową, robisz konto, logujesz się, wybierasz serwer i grasz. Prościej wytłumaczyć się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy umiejętność zakładania pułapek się do czegoś przydaje, co ona daje??
Bo to jest chyba najbardziej niepotrzebna umiejętnośc w NWN, chyba dobrze zrobiłem, że sie jej nie nauczyłem bo jak na razie to widziałem takiej potrzeby aby gdzieś założyć pułapke:PP

********************
Co tak mało osób jest w quizie NeverWinter Nights??
Tu jest link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16349&u=37
Zachęcam do zabawy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pułapki są dla łotrzyków, dla osób lubiących powoli wykańczać swoje ofiary, osłabiać przed atakiem. Osobiścike preferuję pułapkę: wpaść-z-toporem-i-wszystko-porozwalać. Zabójczo skuteczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:22, Harvenar napisał:

Pułapki są dla łotrzyków, dla osób lubiących powoli wykańczać swoje ofiary, osłabiać przed
atakiem. Osobiścike preferuję pułapkę: wpaść-z-toporem-i-wszystko-porozwalać. Zabójczo skuteczna
:P

No to dobrze że się nie nauczyłem, jestem wojownikiem i by mi się raczej taka umiejetnośc nie przydała. Pozatym moim towarzyszem jest złodziej. Ja wole zrobic tak jak ty mówisz "wpaść z toporem i wszystko porozwalać" włącznie z drzwiami jeśli są:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedy chcę wybrać jakiś serwer z Xfire, to wyświetla mi się error, że wersje klienta i serwera nie są zgodne. Mam najnowszą (1.67) wersję. Czyżby serwery chodziły na jakiejś starszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 22:05, PolishWerewolf napisał:

Najnowsza wersja to 1.68, a nie 1.67.


Hmm... cóż, autoupdater mówił, że mam najnowszą. Sorry, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować