Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 17:27, Robert'cik napisał:

> Witajcie,może zagralibyśmy po sieci,chętnie mógłbym być zwykłym grczem lub MG.Niestety,mam

> tylko podstawkę.

Też mam tylko podstawkę. Mów, jak nazwiesz serwer. Zgadamy się na gg. Jak chce ktoś jeszcze
to moje jest w podpisie. ;)

Ale chodzi o to, ze serwery w większości przypadków NIE CHODZĄ jak nie macie dodatków. Teraz, żeby do jakiegoś się dołączyć gra wymaga dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:55, W.S.A.D napisał:

> > Witajcie,może zagralibyśmy po sieci,chętnie mógłbym być zwykłym grczem lub MG.Niestety,mam

>
> > tylko podstawkę.
>
> Też mam tylko podstawkę. Mów, jak nazwiesz serwer. Zgadamy się na gg. Jak chce ktoś jeszcze

> to moje jest w podpisie. ;)
Ale chodzi o to, ze serwery w większości przypadków NIE CHODZĄ jak nie macie dodatków. Teraz,
żeby do jakiegoś się dołączyć gra wymaga dodatku.

Przecież wiem o tym.Po co to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 14:46, Papa dance1222 napisał:

Reinstale robiłem już dwa razy i nic.


Spróbuj odinstalować grę, ręcznie wyczyścić wszelkie pozostałości (pliki/foldery), wyczyścić rejestr, a dopiero potem ponownie instalować. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Ja osobiście klikam na czuja. Następne plansze już działają. Nie masz czasami najnowszych sterowników do GeForce-a (ja mam). Na kilku innych forach też wiązano z tym ten błąd. Nie sprawdzałem czy to jest przyczyną więc to nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 14:57, SADIX napisał:

Mam to samo. Ja osobiście klikam na czuja. Następne plansze już działają. Nie masz czasami
najnowszych sterowników do GeForce-a (ja mam). Na kilku innych forach też wiązano z tym ten
błąd. Nie sprawdzałem czy to jest przyczyną więc to nic pewnego.

A no tak przeciez mam sterowniki beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:04, Papa dance1222 napisał:

A no tak przeciez mam sterowniki beta


Zainstaluj wersję 94.24.

Mam podobny problem z najnowszymi sterami nvidii. Kontaktowałem się z ich supportem i odpowiedzieli mi, że postarają się rozwiązać ten problem w kolejnej stabilnej wersji, wysyłałem im raport dxdiag z obiema wersjami sterów itp, więc niezbędne dane mają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc postanowiłem zacząć jeszcze raz grać w NWN. Stworzyłem sobie krasnoludzkiego wojownika, który lubi pomachać dwuręcznym toporem ;-) Jeśli ktoś by miał jakieś rady jak rozwijać krasnoluda, to chętnie posłucham. Darzę wielką sympatią tę rasę (szczególnie w książkach fantasy), ale jakoś nigdy nimi nie grałem w żadnym RPG :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz charakter praworządny to polecam Krasnoludzkiego Obrońcę. Jeśli masz przynajmniej po 13 siły, inteligencji i zręczności to polecam Mistrza Broni. Najlepiej chyba jest zrobić 11 lvli Wojownika, potem 7 Mistrza Broni i resztę poziomów w Krasnoludzkiego Obrońcę, jeśli spełniasz wymagania obu klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem neverwinter diamentową edycjei kiedy zaczołem wnią grać gra nie wydajnie mi chodziła aż
tak że nieda się komfortowo wnią grać a gram na sprzęcie 4800 athlon 2gb ram i 8600 geforce .Namoim stary m sprzęcie gra chodziła bez zarzutu ato był 2600 athlon geforce 5600 i 512 ram ,w czym jest problem?Mam wgarny najnowszy patch 1.68 być może właśnie od tego patcha zależy i chciałbym się dowiedzieć jak wgrać starszego patcha 1.68-1.67 kiedy go ściągam irozpakowuje tylko tam sa dwa pliki jeden tekstowy w którym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:36, Tyron napisał:

Niedawno kupiłem neverwinter diamentową edycjei kiedy zaczołem wnią grać gra nie wydajnie mi
chodziła aż
tak że nieda się komfortowo wnią grać a gram na sprzęcie 4800 athlon 2gb ram i 8600 geforce
.Namoim stary m sprzęcie gra chodziła bez zarzutu ato był 2600 athlon geforce 5600 i 512 ram
,w czym jest problem?Mam wgarny najnowszy patch 1.68 być może właśnie od tego patcha zależy
i chciałbym się dowiedzieć jak wgrać starszego patcha 1.68-1.67 kiedy go ściągam irozpakowuje
tylko tam sa dwa pliki jeden tekstowy w którym pisze


Popróbuj z ustawieniami dzźwieku 3d, przestaw tak do połowy suwak, bedzie lepiej, mi też za szybko nei chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:45, Robert'cik napisał:

My nie chcemy dołączać, a założyć. I udało nam się. I pograliśmy troszkę. Tylko spalony RAM
trochę zawadzał. ;)


Tak,było całkiem fajnie,tylko krótko :P
Chciałbym jeszcze raz zagarć,ale Cię nigdy na gg nie ma.Jak będziesz to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem moja stara weersję neverwinter (samą podctawkę) na patchu 1.64 ichodziło mi dobrze
czyli tojest wina patcha 1.68 .Czy ktoś wie ja k wgrać patch 1.68-1.67 proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować