Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2007 o 17:40, hunter22 napisał:

> możesz powiedzieć dokładnie o co chodzi bo ja niekumaty :P

Napisz jaki masz sprzęt... jaki procesor, ile pamięci, jaka kart graficzna... ;)

ram 512. pamieci 110gb procesor celeron r d cpu 3,20ghz a katra to jakos tak ATIR Radeon z serii 9000/X miej więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że chcę zrobić ''zniszcz potwora bla bla bla'' taki jam nie jest :-P To ma byc cos w co sie będzie znakomicie ludziom grać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:21, Baal Namib napisał:

A kto powiedział że chcę zrobić ''zniszcz potwora bla bla bla'' taki jam nie jest :-P To ma
byc cos w co sie będzie znakomicie ludziom grać ;-)


No to radziłbym coś właśnie o piratach,coś takiego bardziej ,,normalnego''''.
Bo naprawdę,takie są bardzo wciągają,przynajmniej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ty się na tych piratów uparł :-P Przygodę mam obmyśloną. Fabuła będzie wielowątkowa, bez obawy ;-) Tylko nic nie obiecuję. Przecież czasu tez pełno nie jest... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi, że grając jakiś czas temu w NWN nie przeszedłem HotU a jedynie podstawkę i SoU postanowiłem sięgnąć po tę gierkę raz jeszcze. Czy mnich jest dobrym wyborem na ten dodatek? Czy opłaca się może grać kimś innym? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś niziołkiem może ? gorąco polecam ! Mnich.. hmm, szczerze to nim nigdy nie grałem, mógłbyś spróbować i opowiedzieć jak się nim gra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:12, The Lurker napisał:

Z uwagi, że grając jakiś czas temu w NWN nie przeszedłem HotU a jedynie podstawkę i SoU postanowiłem
sięgnąć po tę gierkę raz jeszcze. Czy mnich jest dobrym wyborem na ten dodatek? Czy opłaca
się może grać kimś innym? ^^

ja przechodzę hou 1 raz właśnie mnichem i póki co wymiata mimo że postać importowana z sou (gdzieś koło 13 levelu) zamiast podstawki (tu o ile pamiętam do 17 dobiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:17, Baal Namib napisał:

Grałeś niziołkiem może ? gorąco polecam ! Mnich.. hmm, szczerze to nim nigdy nie grałem, mógłbyś
spróbować i opowiedzieć jak się nim gra ;-)

Mówiąc o niziołku masz na myśli łotra, prawda? Brzmi fajnie, lecz jakoś zabawa w znikanie i atakowanie z zaskoczenia bardziej mi pasuje do multiplayera... Wezmę się za mnicha ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:11, Baal Namib napisał:

Coś ty się na tych piratów uparł :-P Przygodę mam obmyśloną. Fabuła będzie wielowątkowa, bez
obawy ;-) Tylko nic nie obiecuję. Przecież czasu tez pełno nie jest... ;-)


No co... :P
A jaka będzie w takim razie ta ffabułą?Napisz mi na gg: 5504118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z fabułą ? Głębiej nie myślałem, ale jak ktoś grał w D&D, i zna zaklęcie chatka leomunda, to niech wie, że z tego miejsca zaczyna się przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są dobre połączenia klas? Kolega mi mówił żebym brał ciągle mistycznego łucznika. Chcemy grać po internecie.
Miałem taki pomysł - wezmę Niziołka, łotrzyka, dam mu do Łowcy jeden poziom żeby nie dostawać tak dużych kar za 2 sztylety, i ewentualnie trochę w Zabójcę. Kolega mówił żebym wziął Elfa łowcę, 1 poziom do łotrzyka i reszta troche w Mistycznego łucznika. Czy mój pomysł jest dobry? Co zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:04, albinskia napisał:

> Napisz jaki masz sprzęt... jaki procesor, ile pamięci, jaka kart graficzna... ;)
ram 512. pamieci 110gb procesor celeron r d cpu 3,20ghz a katra to jakos tak ATIR Radeon z
serii 9000/X miej więcej .


Teoretycznie powinno być wszystko dobrze... tylko ten Radeon. NWN ma to do siebie że jakoś Radeonów "nie lubi". Tak w ogóle na jakiem ustawieniu grafy tnie się? Na wszystkich?


Jakby co to możesz zgłosić problem do pomocy technicznej... http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=37 tak powinni ci pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:01, Baal Namib napisał:

Z fabułą ? Głębiej nie myślałem, ale jak ktoś grał w D&D, i zna zaklęcie chatka leomunda, to
niech wie, że z tego miejsca zaczyna się przygoda.


No ok,ale to jak,mam coś pomóc?Czy nie potrzebujesz mojej pomocy?Albo w ogóle go nie robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że robię ! ;-) Jak będę miał jakiś problem, albo pytanie, to napiszę tutaj. Także pomoc się przyda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 rozdziale i mam problem w ostatniej zagadce światła w Ruinach Stwórców. Dałem rysunek jakie kolory ustawiłem w sadzawkach po prawej i lewej stronie więc gdzie powinien znajdować się fioletowy kamień, gdzie zielony i gdzie żółty ???

20070921203807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:39, Skarmory napisał:

Jestem w 3 rozdziale i mam problem w ostatniej zagadce światła w Ruinach Stwórców. Dałem rysunek
jakie kolory ustawiłem w sadzawkach po prawej i lewej stronie więc gdzie powinien znajdować
się fioletowy kamień, gdzie zielony i gdzie żółty ???


Kamienie niebieski i czerwony powinieneś umieścić w studniach, a nie w sadzawkach. Do sadzawki (o ile dobrze pamiętam środkowej) dajesz kamień fioletowy. W takim układzie żółty i zielony są niepotrzebne. Taki układ powinien zadziałać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W misji chodzi o to, żeby w studniach ustawić dwa różne kolory, a w sadzawce kolor, których z tych dwóch powstaje. Czerwony i niebieski dają fioletowy, więc kamień o takim kolorze ląduje w sadzawce:) To oczywiście tylko jedno z możliwych rozwiązań. Spróbuj ustawić kolory tak jak napisałem - powinno się udać. W razie dalszych problemów daj jeszcze znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więc tak ;] ten w środku to zbiornik wirujących barw i z niego bierze się te kamienie, te po prawej i lewej stronie to zbiorniki barw wtórych i właśnie w jednej ustawiłem kolor czerwony a w drugiej niebieski, a te na górze i na dole to zbiorniki barw pierwotnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 21:40, Rafal G napisał:

W misji chodzi o to, żeby w studniach ustawić dwa różne kolory, a w sadzawce kolor, których
z tych dwóch powstaje. Czerwony i niebieski dają fioletowy, więc kamień o takim kolorze ląduje
w sadzawce:) To oczywiście tylko jedno z możliwych rozwiązań. Spróbuj ustawić kolory tak jak
napisałem - powinno się udać. W razie dalszych problemów daj jeszcze znać;)

dam może fotke będzie łatwiej, jak co tam gdzie czerwony i niebieski to kolory się wybierało w sadzawce ( a nie klejnoty ) ;]

20070921215424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować