Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 11:18, Mroczny Elf99 napisał:

Witam nurtuje mnie pewna kwestia dotycząca nwn. Mianowicie jak wcześniej pisałem nie
mogłem pokonać zywiołaka mimo tego i posiadałem dwa dość dobre sejmitary nazywały sie
kolec czarnego... coś tam nie pamiętam. Jednak z czystej ciekawości wziąłem do ręki jakiś
tam kostur+2 i bez problemowo go pokonałem mimo iż gram łowcą, elfem a więc ta broń na
pewno nie jest przeznaczona dla mojej klasy. Może ktoś powiedzieć dlaczego sie tak dzieje???

Kolec Czarnego Jeźdzca to po pierwsze rapier, a po drugie broń +1, a do tego daje +4 do wiedzy i aktorstwa - naprawdę bardzo dobra broń dla łowcy O_o. Tego żywiołaka najwyraźniej można dopiero zranić bronią +2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2008 o 20:18, BlekDef napisał:

Kolec Czarnego Jeźdzca to po pierwsze rapier, a po drugie broń +1, a do tego daje +4
do wiedzy i aktorstwa - naprawdę bardzo dobra broń dla łowcy O_o. Tego żywiołaka najwyraźniej
można dopiero zranić bronią +2.

No właśnie przecież to jest rapier skąd ja wziąłem ten sejmitar.(Chyba za dużo legendy Drizzta) Dokładnie to samo przeczytałem na jakiejś stronie odnośnie nwn ale mimo wszystko dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś pomoc do edytora w NWNie? Jakieś porady co do tworzenia konwersacji, zadań, szczegółów dotyczących postaci, używania przedmiotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://nwn.bioware.com/underdark/character_kukrimaster.html

Build calkiem niezly, tylko czy nie bardziej oplaca sie wziac mnicha/czarnego straznika zamiast czempiona? Gram na BoW i miejsca dla good sa zawsze zajete, wiec grac sie da tylko na evil, totez porazenia dobra itd sa po prostu niepotrzebne. Bardziej przydaje sie szybsze poruszanie sie. Zauwazylem ze nawet na takich niskim poziomach postac czesto trafia, wiec przyda sie rowniez powalanie.

Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się zbytnio tymi "firmowymi buildami", ale opinii najlepszych nie mają - tzn. złe nie są, ale jakieś wyjątkowe również nie. Zdecydowanie bardziej polecam skorzystać z tej wyszukiwarki http://web1.vattnet.com/staffan/nwn1/builds/search/index.php lub bezpośrednio zajrzeć na forum, z którego ona korzysta http://nwn.bioware.com/guilds_registry/viewforum.html?forum=13423&gid=8061
Tylko trzeba się tam zalogować kontem z multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:30, Abomek42 napisał:

Od pewnego czasu nwn regularnie wywala mi jakis bug. Patrz screen


Reinstalować próbowałeś? Gra załatana? Próbowałeś reinstalować łątkę krytyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 13:08, krak2610 napisał:

Hmm a Kingmaker ?

A można to zassać z sieci, czy to będzie piractwo? Bo szkoda mi trochę kasy na same mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 14:45, NuGGet napisał:


> Hmm a Kingmaker ?
A można to zassać z sieci, czy to będzie piractwo? Bo szkoda mi trochę kasy na same mody.

Nie da sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:10, Maka1992 napisał:

Zna ktoś jakąś pomoc do edytora w NWNie? Jakieś porady co do tworzenia konwersacji, zadań,
szczegółów dotyczących postaci, używania przedmiotów itp.


http://nwvault.ign.com/?dir=resources/tutorials/viewlets/
Najlepszy poradnik chyba.
Wymagana znajomość Angielskiego.

Ogólnie do poznania edytora w pełni, najlepiej przeszukiwać strony w języku Angielskim właśnie.
Praktycznie wyjaśniają wszelkie aspekty pracy z edytorem.
Niestety polskojęzycznych stron, które wgłębiały by się w edytor bardziej niż opisanie podstawowych funkcji, nie uświadczyłem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 15:08, krak2610 napisał:

Nie da sie :(

A opłaca się w ogóle kupić Kingmakera? Co tam jest ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 15:15, NuGGet napisał:

A opłaca się w ogóle kupić Kingmakera? Co tam jest ciekawego?


Jeśli jest za 10zł, to można wydać, w końcu to tylko 4 piwa. ;D
W skład dodatku wchodzą trzy niewielkie przygody; tytułowy Kinkmaker i ShadowGuard oraz Witch''s Wake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie gry przez sieć. Czy jak będę wykonywał zadania fabularne przez sieć to będą się one mi zapisywały również jako wykonany w trybie pojedynczy gracz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 14:26, Prince07 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie gry przez sieć. Czy jak będę wykonywał zadania fabularne przez
sieć to będą się one mi zapisywały również jako wykonany w trybie pojedynczy gracz?

Jeśli będziesz grał cały czas tą samą postacią, to tak. W NWN jest o tyle dobrze, że grę zapisaną w sp można bez problemu uruchomić w mp i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:10, Akeno napisał:

Wie ktoś, co zrobić, żeby NWN działało szybciej(pomijam kupno sprzętu)? Wcześniej gra
mi dobrze działała, a teraz, po formacie, strasznie się tnie... Gra jest niemożliwa...

Może to wina sterowników do karty graf.? a może spróbuj pogrzebać w ustawieniach grafiki. Nie wiem trudno powiedzieć co może być przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować