Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 20:46, sig. napisał:

> mam pytanie zrobiłem serwer w NWserwer chciałbym żeby był w internecie nie w sieci
lokalnej
> jak to zrobić????
a masz zewnętrzne ip?

co to znaczy zewnętrzne? mam przez modem który jest na strychu a ten jest podłączony do anteny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:55, Fagno napisał:

Zdaję sobie sprawę że to wina sterowników, jednak na tyle zwiększają wydajność w innych
grach że nie chcę ich odinstalowywać. Czy jest jakiś sposób na obejście tych problemów,
poza powrotem do starszej wersji driverów ?

Czekać na nową wersję sterowników :/ Ale lepsze już to, niż czarny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

start/uruchom/cmd i w pojawiającej się konsoli wpisz ipconfig /all. tam napisze ci ip, podaj je tu to ci napisze czy to jest zewnętrzne czy wewnętrzne (najpopularniejsze wewnętrzne zaczynają się od 192.168, ale jest też kilka innych zakresów)
ps ip wewnętrzne oznacza że cała twoja sieć jest widoczna w internecie jako 1 ip, a co za tym idzie nie możesz stawiać serwerów widocznych w internecie (no chyba że przy użyciu programu typu hamanci, ale wszyscy korzystający z twojego serwera musieli by z niego korzystać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było ale dużo jest w temacie nie chce mi sie szukać.
A no więc mam problem, wszystko działa dobrze, oprócz tego że WSZĘDZIE (i w menu, i w grze) mam co mniej wiecej 4 sekundy takie sciny ze to az...glowa boli. Jak chwile pogram, i wyjde to wszystko jest spoko, ale jak "pogram" w ten sposób jakieś 10 minut i wyjde to wywala mi blue screena którego tu dokładnie nie przytocze, ale wiem ze cos tam o pamięci biadoli. (Mimo ze gralem w NWN jakis miesiac temu na identycznej konfiguracji i niczego takiego nie bylo) Miejsca na dysku mam duzo, wiec to nie wina zawalonego HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 zdefragmentuj wszystkie partycje
2 sprawdź który proces zużywa ci tyle mocy (ctrl - alt + delete i tam będzie zakładka procesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak gram sobie aktualnie w dodatek Hordes of Underdark
no i z poradnika wiem że w pewnym miejscu są ukryte drzwi ale za cholere moj team
nie potrafi ich zobaczyc, wczesniej normalnie wszysko sie odbywało ;o a teraz bard nic nie widzi :/
Więc macie jakis pomysł zeby widział?
Screen:

20080407182214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:24, krak2610 napisał:

Więc tak gram sobie aktualnie w dodatek Hordes of Underdark
no i z poradnika wiem że w pewnym miejscu są ukryte drzwi ale za cholere moj team
nie potrafi ich zobaczyc, wczesniej normalnie wszysko sie odbywało ;o a teraz bard nic
nie widzi :/
Więc macie jakis pomysł zeby widział?
Screen:


Stań najbliżej lewego rogu i poczekaj z minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:26, Tomicha napisał:

> Więc tak gram sobie aktualnie w dodatek Hordes of Underdark
> no i z poradnika wiem że w pewnym miejscu są ukryte drzwi ale za cholere moj team

> nie potrafi ich zobaczyc, wczesniej normalnie wszysko sie odbywało ;o a teraz bard
nic
> nie widzi :/
> Więc macie jakis pomysł zeby widział?
> Screen:
>

Stań najbliżej lewego rogu i poczekaj z minutę.

To samo :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz za mało przeszukiwania. Spróbuj włączyć tryb przeszukiwania i poczekać chwilę. Jeśli to nie pomoże, to będziesz musiał, albo zdobyć jakiś item z premią do przeszukiwania, albo na chwile podnieść komendami w konsoli swojej postaci inteligencję tak powiedzmy o 50 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą... a raczej z jej instalacją/dezinstalacją. Kiedy próbuję grę odinstalować(a teraz, po ręcznym usunięciu plików i wpisów w rejestrze- pod czas prób instalacji) wyskakuje mi błąd:
"Kod błędu: -5009 : 0x8002802b
Informacje o błędzie:
>Ctor\ObjectWrapper.cpp (163)
>Ctor\ObjectWrapper.cpp (391)
>Kernel\Component.cpp (1163)
>Kernel\CABFile.cpp (384)
>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1526)
PAPP:Neverwinter Nights
PVENDOR:BioWare ( http://www.atari.com)
PGUID:7C503E58-B2BC-11D5-978A-0050BA84F5F7
$11.0.0.28844
@ Windows XP Dodatek Service Pack 2 (2600) BT_OTHER 67.0"

Dodatki udało mi się normalnie odinstalować, ale podczas odinstalowywania podstawki wyskoczył ten błąd... Płyta nie jest uszkodzona... Wie ktoś, co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż udało mi się znaleźć dwie fajne togi dla mnicha i chciałbym się poradzić, w której chodzić a którą sprzedać. A może ktoś wie gdzie mogę zdobyć jeszcze lepszą zbroję dla mnicha? Jak coś to jestem na początku drugiego rozdziału ;]

20080408161713

20080408161721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 16:17, Prince07 napisał:

Mam pytanie. Otóż udało mi się znaleźć dwie fajne togi dla mnicha i chciałbym się poradzić,
w której chodzić a którą sprzedać. A może ktoś wie gdzie mogę zdobyć jeszcze lepszą zbroję
dla mnicha? Jak coś to jestem na początku drugiego rozdziału ;]

ja bym brał togę starego zakonu. drugiego rozdziału czego? bo w hotu można było zdobyć ekstra togę, która jeszcze bardziej przyśpieszała naszą maszynkę do zabijania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:10, sig. napisał:

drugiego rozdziału czego?


Drugiego rozdziału podstawki :P Można tam zdobyć jeszcze coś lepszego czy narazie latać w Todze starego zakonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiedziałem się że do najnowszego numeru Playa dołączona zostanie podstawowa wersja Neverwinter Nights, zakup Diamentowej Edycji stanął pod wielkim znakiem zapytania. Spotkałem się z wieloma opiniami że podstawka bez dodatków wiele traci, dlatego postanowiłem nie rezygnować z zakupu Diamentowej Edycji, pytanie tylko co ja zrobię z dwoma podstawkami, może wymienię się z kolegą na jakąś inną w miarę ciekawą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko co ja zrobię z dwoma podstawkami,

Dnia 08.04.2008 o 18:03, Sebat1 napisał:

może wymienię się z kolegą na jakąś inną w miarę ciekawą grę.

Ja tez bede miał dwie podstawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a właściwie prośbę.
Mógłby mi ktoś podać IP najlepszego Waszym zdaniem, polskiego, serwera NWN ? Pograłbym w sieci, ale jakoś nie chce mi sie przekopywać przez setki serwerów i szukać czegoś dobrego. Zawsze jak gdzieś dołączam to albo gra mało ludzi, albo wszyscy mówią po niemiecku/hiszpańsku i w innych niezrozumiałych dla mnie językach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 19:47, NuGGet napisał:

Mam pytanko, a właściwie prośbę.
Mógłby mi ktoś podać IP najlepszego Waszym zdaniem, polskiego, serwera NWN ? Pograłbym
w sieci, ale jakoś nie chce mi sie przekopywać przez setki serwerów i szukać czegoś dobrego.
Zawsze jak gdzieś dołączam to albo gra mało ludzi, albo wszyscy mówią po niemiecku/hiszpańsku
i w innych niezrozumiałych dla mnie językach ;p


Jak już wspominałem kilkukrotnie, najlepsze polskie serwery NWN (wszystkie RPG czyt. na odgrywanie postaci !) to :

http://www.nwn.mud.pl - dość dziwni admini, ale do czasu gdy nie miesza się w żadne spory można spokojnie pograć,o statnio właśnie na Studni pogrywam moją drowką
http://www.consulare-draconis.pl/ - bardzo przyjazna graczowi ekipa, troszkę mniej klimatyczny świat, szybki exp
http://kyrtaria.pl - dobry serwer, ale niedawno powstał w obecnej formie (wcześniej istniał, ale to coś na wzór nowego "chaptera")

Obowiązkowo zapoznaj się z regulaminami serwerów.

Wszystkie trzy warte odnotowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 19:50, Fagno napisał:

Wszystkie trzy warte odnotowania :)

Dzięki ;]

Mam jeszcze jedno pytanie. Na niektórych serwerach tworzyłem sobie postaci, ale gdy wchodziłem już na inny, musiałem tworzyć bohatera od nowa. Można jakoś zapisać swoją postać w multi ? Albo grać tą z single playera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować