Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna sprzedaż World of Warcraft: Cataclysm w sklepie gram.pl

48 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 14:41, EmperorKaligula napisał:

dzieki postoje - wole kluczyk na poczte elektroniczna minute po polnocy ;)


A ja wole poczekac na moje pudelko z Edycja Kolekcjonerska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:50, piccolo36 napisał:

albo upgrade konta poprzez blizza :) i to jest 100% ze zaczniesz grac o 0:01 ^^


Jak WotLK wyszedł to ludzie grali wieczorem (około 20:00 CET) w dniu przed premierą, bo preorder dostali wcześnie a serwery już działały. Teraz też tak będzie dla ludzi, którzy zrobią upgrade przez stronę blizzarda - będzie można grać jak tylko włączą serwery najprawdopodobniej przed 0:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah no fajnie tylko z tego co wiem, to wcale nie trzeba lecieć po gierkę o północy, bo Cata wchodzi o północy ale czasu PST także u nas to będzie odpowiednio później ;) Przesunięcie jest o bodajże 9 godzin ;p

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=27497533857&pageNo=1&sid=1#0

Oficjalne info jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomsył trochę nie trafiony. Nie dość że trzeba się wystać w kolejce razem z 1000 (premiera wotlk to był koszmar) ludzi to jeszcze i tak grę ostatecznie mamy później niż Ci którzy kupili grę w formie elektronicznej, lub żyją w cywilizawonym kraju w którym preordery dojdą 6 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Chicken fakt post pomyliłem, ale planowane miało być też na północ PST , widać zmienili :) No to szkoda, ja dopiero rano pogram ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jakie są plany odnośnie pre-orderów? Czy tym razem gram.pl nie nawali i dostaniemy pudełka w poniedziałek, tak żebyśmy mogli zacząć grę o północy, czy znowu będziemy musieli czekać dopiero we wtorek na kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że konkurencja, u której zamówiłem cata, będzie organizować tego typu bajer. Cóż...do Warszawy mam blisko, ale potem nie miałbym jak wrócić (nocne busy, środek tygodnia), a poza tym jak wspomniałem, kupuję grę od innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:22, Wojman napisał:

Pomysl fajny i popieram. Szkoda tylko, ze mieszkam w Szczecinie, w ktorym nigdy nie ma
podobnych imprez.


Racja bracie, my Szczecinianie mamy zawsze pod górke. Zero imprez dot. gier i wszystko z nimi związanymi. Swoją drogą gdybym się tak podniecał z powodu mmo to też bym stał po swoje pudełko. Na szczęśćie nie jestem od tego uzależniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:20, Michal256 napisał:

A można wiedzieć jakie są plany odnośnie pre-orderów? Czy tym razem gram.pl nie nawali
i dostaniemy pudełka w poniedziałek, tak żebyśmy mogli zacząć grę o północy, czy znowu
będziemy musieli czekać dopiero we wtorek na kuriera?

Jeśli dostaniemy towar w poniedziałek, to wyślemy do Was na wtorek, czyli na dzień premiery.
Wcześniej nie możemy, jest piep...one embargo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 18:41, vegost napisał:

Racja bracie, my Szczecinianie mamy zawsze pod górke. Zero imprez dot. gier i wszystko
z nimi związanymi. Swoją drogą gdybym się tak podniecał z powodu mmo to też bym stał
po swoje pudełko. Na szczęśćie nie jestem od tego uzależniony :)


Zrezygnowaliśmy ze zrobienia nocnej sprzedaży w innych miastach, bo nie mamy żadnej gwarancji, że udałoby nam się dostarczyć grę do innych miast dzień przed premierą. Nie chcemy się bawić w przesyłki konduktorskie itp. za duże ryzyko faila, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 19:39, akne napisał:

Jeśli dostaniemy towar w poniedziałek, to wyślemy do Was na wtorek, czyli na dzień premiery.
Wcześniej nie możemy, jest piep...one embargo.

Pamiętam, że takie same tłumaczenie było przy okazji premiery WotLK podczas gdy z innych sklepów ludzie otrzymywali już dzień-dwa przed premierą...
Cóż, ja w obawie o powtórzenie tej sytuacji zrezygnowałem z zakupu wersji pudełkowej w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować