Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Shift 2: Unleashed ruszy wiosną 2011; jest pierwszy trailer!

58 postów w tym temacie

Shift był naprawdę dobry, tylko że szkoda że taki suchy... :/

Mam nadzieję że dwójka będzie bardziej soczysta, więcej samochodów, tras, jazda nocą... Wow... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno chcą walczyć z Gran Turismo i Forzą.

Cóż, wg. mnie to musieli by dorzucić co najmniej w połowie tak dużą ilość samochodów jak w Gran Turismo czy w Forza. To samo tyczy się tras...mogli by też trochę własnych zaprojektować. Albo dać nam, graczom, edytor i problem tras załatwiony.

Nie ważne jak dobry będzie model jazdy i reszta, jeżeli będą mieli, załóżmy, 100 samochodów w grze, i 15 tras.
Wtedy po jakimś czasie te 15 tras zrobi się nudne, a 100 samochodów raczej też na długo nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z przyjemnością będę śledził losy Shifta, całkiem fajna ta giera ;) A w GT 5 o Spa nocą można na razie zapomnieć więc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w grze nie będzie zadań typu "Obróć 4 przeciwników"! Dostawałem przy tym pierdolca i jeszcze czegoś innego, czego z racji swojej wysokiej kultury osobistej tutaj nie napiszę.

EDIT: Trailer jest straszny, niczym z jakiegoś thrillera albo horroru :) Dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nie NFS ale napis na początku trailera i znaczek NFSa przy tytule jest. Moim zdaniem będzie to NFS :P To jest tylko taka ściema żeby narobić szumu wokół produkcji. Zobaczymy co z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:24, szypek26 napisał:

Modern Warfare 2 też próbowało się odseparować od CoD-a i wszyscy wiemy, co z tego wyszło.

Wyszło to, że się w końcu nie odseparowało :P

Moim zdaniem dobre zagranie ze strony EA. NfSy to raczej gry zręcznościowe, a Shiftowi było bliżej do symulatora. Na kierownicy całkiem fajnie się grało, ale mimo wszystko nie czekam specjalnie.

Ale, skoro już robimy takie "spin-offy" NfSów, to ja poproszę coś z tuningiem. Jakiś Underground, czy coś. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak zrobili prawdziwe Most Wanted 2... Byłbym chyba w siódmym niebie.

A Undergoundy... nie wiem... może byłoby to coś fajnego. W dwójkę się długo grało i gram niekiedy z kumplami po lanie. Ale nowy po tym co miałem właśnie w Most Wanted i w Shifcie... Średnio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...........

tja, torowe oddzielnie, z tuningiem oddzielnie to kurka czym ma być Need For speed jak chciałbyś wszystko pod innymi markami?

Mnie się w ogóle nie podoba ten rozdział NFSa.
NFS to NFS.
I teraz co, zamiast co roku nowy NFS to będziemy dostawać co roku jednego NFSA i kolejnego NFSa ale bez szyldu NFS. Tylko o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:18, Madoc napisał:

Wyszło to, że się w końcu nie odseparowało :P


... i osiągnęło ogromną sprzedaż na rynku gier komputerowych bijąc rekord wszech czasów w największej ilości sprzedanych kopii w pierwsze 24 h. :P (Dla jasności rekord został poprawiony przez Black-Ops;).

Moim zdaniem słuszny krok. Shift 2 będzie stawiał na symulację, a nielegalna jazda pozostanie w Need for Speed ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam z niecierpliowścią na Shifta 2. Jedynka jest świetna, właśnie ją meczę na sieci plus jeszcze pozostaje do ściągnięcia Ferrari racing pack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zmianę nazwy, to posunięcie twórców jest całkowicie zrozumiałe. Marka NFS od dawna jest kojarzona z typowo arcade''owymi wyścigami, z realizmem niewiele mającymi wspólnego. Wydaje mi się, że jest to jedna z cech, które zadecydowały, że mimo wszystko Shift nie wszedł na długo na listy "must have" graczy (trochę było głośno, a potem cisza). Gracze w zasadzie nie do końca wiedzieli, czego oczekiwać. Fani NFS''ów kręcili nosem na zbyt "hardcore''owe" podejście, fani symulatorów odwracali wzrok na sam widok napisu "Need For Speed".

Uważam, że teraz twórcy odchodzą od marki NFS, by móc bez przeszkód kształtować nową markę, nie kojarzącą się ze skrętami o 90 stopni z prędkością 300 km/h. Uwalnia ich to od niepotrzebnych skojarzeń, i pozwala budować zupełnie odrębną bazę docelowych odbiorców.

Natomiast co do stwierdzenia, że udział będą brali sami rajdowcy, to patrzę na to tyleż z przymrużeniem oka, co politowaniem. Dlaczego? Bardzo niedawno ukazały się dwie gry. Medal Of Honor i CoD: Black Ops. Przy obu twórcy chwalili się, że przy ich tworzeniu brali udział żołnierze z Tier 1 (MoH) i Specnaz (BO). A jak "wielki" poziom realizmu prezentowały - każdy chyba wie (a jak nie wie, to za :drobne" 130 zł może się łatwo, acz boleśnie przekonać).

Zresztą, ostatnio coś panuje moda na zatrudnianie "ekspertów-konsultantów". Choć po owocach tej współpracy to ja nie wiem, co ci konsultanci robią. Bo chyba prócz reklamowania gry to nic specjalnego...

Tak więc ta akurat informacja wielkiego wrażenia na mnie nie robi.

Co innego sama gra. Mam nadzieję, że uda jej się wybić. Pierwszy Shift był niezły. Problem leżał w tym, że przed nim wyszedł GRID, który praktycznie w każdym calu był lepszy (zawierał to samo, co Shift, ale lepiej, więcej i ciekawiej). Teraz z kolei, jak wskazują wszelkie znaki na niebie i ziemi, Shift 2 wyjdzie przed GRID''em 2. Więc będzie w lepszej sytuacji, gdyż to on będzie rozdawał karty, do których przeciwnik będzie musiał równać bądź przebijać.

Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przestana w ciagu roku wydawać tyle serii NFS tylko niech zrobią przerwę wezmą sie za gre , poświecą jej rok lub więcej , dopracują i zrobią jedna z najlepszych wyścigówek na świecie. Taka cześć którą będzie wspominać latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:24, Citkowsky napisał:

tja, torowe oddzielnie, z tuningiem oddzielnie to kurka czym ma być Need For speed jak
chciałbyś wszystko pod innymi markami?

Czyżby może... Need for Speed: Hot Pursuit...? Nie...
I nie, to nie jest NfS o tuningu, bo z tego co się orientuje, tam nie ma tuningu. Marzy mi się coś takiego, jak pierwszy Underground- wyścigi nocą, pełen tuning, japońskie samochody, niekoniecznie otwarte miasto, raczej brak policji, dragi i drifty.

Dnia 16.11.2010 o 17:24, Citkowsky napisał:

Mnie się w ogóle nie podoba ten rozdział NFSa.
NFS to NFS.

Czyli co? Symulator wyścigów na torze czy zręcznościowa ścigałka po otwartym mieście?

Dnia 16.11.2010 o 17:24, Citkowsky napisał:

I teraz co, zamiast co roku nowy NFS to będziemy dostawać co roku jednego NFSA i kolejnego
NFSa ale bez szyldu NFS. Tylko o to w tym chodzi.

No to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować