Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EK gry Wiedźmin 2 - GameStop psuje niespodziankę CDP

246 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2010 o 20:55, natanadler napisał:

Na 100% jestem pewny, że EK w Polsce nie przekroczy 200zł

Hmmmm Nat nie wiem czy czasami z takim podejściem bu jasz w chmurach, jeżeli CDP pójdzie tropem innych EK to nie ma co liczyć na cenę w okolicach 200 złotych, wiadomo jak to wyglądało przy Wiedźminie naprawdę hype na ten tytuł był olbrzymi - no i nie ma co Wiedźmin to rodzimy Tytuł Flagowy więc i cena pewnie też będzie odpowiednio większa, zobaczymy jak będzie - za kilkanaście godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś zatem listownie zebrać podpisy chętnych na kupno preordera ;);) i od razu na konferencji w ręce odpowiedzialnych za wydanie gry osób - było by wiadomo, że będzie się na liście jednym z pierwszych.
Cóż okazuje się, że masz ciekawą pracę, ja za to będę musiał "walczyć" z dzieciakami na informatyce gdyż nie wiedzą, gdzie znaleźć na klawiaturze Enter.

A tak przy okazji zmieniłeś front? Wiem, że współpracowałeś z Cenegą - życie się zmienia i pewnie pryiorytety też, osobiście uważam, że kontakty z Tobą poprzez Cenegę były jednymi z Lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 18.11.2010 o 00:21, Malcollm napisał:

A tak przy okazji zmieniłeś front? Wiem, że współpracowałeś z Cenegą - życie się zmienia
i pewnie pryiorytety też, osobiście uważam, że kontakty z Tobą poprzez Cenegę były jednymi
z Lepszych.


Dzięki za miłe słowa:) Zawsze lubiłem się bawić w community

Nie pracuje w Cenedze ale też i nie w CDP. Jadę tak jako fotoreporter, tym się ostatnio zajmuję. Ale branże różne. Freelancerka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pragnę zauważyć, że data konferencji została z kolei przeniesiona - z 18:30 na 19:30. I znowu, brak jakiegokolwiek jasnego info dla graczy, tylko ukradkiem podmieniona cyfra... To naprawdę przestaje być fajne.

PS. I znowu zamawiać będzie można PRZED konferencją :P To serio zaczyna się robić komedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 06:39, Tenebrael napisał:

PS. I znowu zamawiać będzie można PRZED konferencją :P To serio zaczyna się robić komedia
:P


Chyba raczej tradycja, ktora mowi, ze jezeli cos jest waznego zwiazanego z gra Wiedzmin to musi pojsc nie tak. :) Ja np. osobiscie nie wierze, ze gra wyjdzie w maju. Okaze sie, ze sa jakies "bledy merytoryczne" i "chcemy, zeby gra wyszla dopracowana" i gra zostanie tak jak czesc pierwsza wydana na jesieni. A rok pozniej Edycja Rozszerzona, ktora zalata bledy, ktore niby mialy byc usuniete w "dodatkowym czasie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 07:55, Wojman napisał:

Chyba raczej tradycja, ktora mowi, ze jezeli cos jest waznego zwiazanego z gra Wiedzmin
to musi pojsc nie tak. :)

No way, siedzę przy kompie od 6:00, wszystko musi dobrze pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 08:03, akne napisał:

No way, siedzę przy kompie od 6:00, wszystko musi dobrze pójść :)

Wiesz może czy Wiedźmin będzie podpięty pod Steam albo GfW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 06:39, Tenebrael napisał:

PS. I znowu zamawiać będzie można PRZED konferencją :P To serio zaczyna się robić komedia


I co z tego? Jak się czas skończy to poznasz szczegóły, potrzebujesz lektora żeby Ci przeczytał zawartość i cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 09:32, logray napisał:

> No way, siedzę przy kompie od 6:00, wszystko musi dobrze pójść :)
>
Wiesz może czy Wiedźmin będzie podpięty pod Steam albo GfW?

Nie wiem nic na 100%. Nic nie mogę powiedzieć przed konferencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 13:58, Kalach1992 napisał:

I co z tego? Jak się czas skończy to poznasz szczegóły, potrzebujesz lektora żeby Ci
przeczytał zawartość i cenę?


Nie twierdzę, ze to dla mnie PROBLEM. Tylko że to mocno głupie rozwiązanie ze strony CDP. Po co robić "wielkie odsłonięcie" elementów EK, skoro i tak większość ludzi będzie już je znała? Po prostu, trąci tu jakimś brakiem konsekwencji, albo albo.

Wojman:

Tak jak pisałem wcześniej, Pierwsze Prawo Murphy''ego działa pełną parą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl jak zwykle ma swoje standardy :D

Jak był przeciek, kiedy premiera GT5, to ekstaza, że wypłynęło i jest o czym paplać. Jak kretyńskie marketingowe przetrzymywanie informacji zostało potraktowane normalnie, czyli jako "big deal, że jest jakaś kolekcjonerka", to już "popsuli niespodziankę". Stuk puk w czoło, a nie takie newsy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 08:03, akne napisał:

wszystko musi dobrze pójść :)

Serio, serwery hardziejsze, niż Gerek w starciu z starciu ze zmutowaną-zombie-ninja-żagnicą? To miejmy nadzieję, że tak rzeczywiście będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nihil novi. Dużo szumu, a wszystko było (zieeeewwwww..........) znane od dawna. Tak skład kolekcjonerki, jak i gameplay''e z Wieśka. I o co tyle szumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:51, Ali_G napisał:

szkoda ze polska kolekcjonerka jest taka sama jak swiatowa

Jesteśmy częścią świata, więc czemu nie. Poza tym ta edycja jest bardzo dobra, dlatego nie widzę powodów do narzekania. Krytykować coś co jest dobre? Przecież marudzenie i tak niczego nie zmieni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 20:11, Marko_Pele napisał:

Jesteśmy częścią świata, więc czemu nie. Poza tym ta edycja jest bardzo dobra, dlatego
nie widzę powodów do narzekania. Krytykować coś co jest dobre? Przecież marudzenie i
tak niczego nie zmieni. :)


Po prostu lekkie zawiedzenie bo EK pierwszego Wiedźmina miała wersji bodaj 9. Inna dla Rosji, inna dla Niemiec itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:41, Bambadil napisał:

Po prostu lekkie zawiedzenie bo EK pierwszego Wiedźmina miała wersji bodaj 9. Inna dla
Rosji, inna dla Niemiec itd.


Ogólnie mogli cos dorzucic ale po cenie USA gra wychodziła na nasze ponad 350 zł a tak wyszło ze wyszło duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować