Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra BioWare to nie Mass Effect 3?

18 postów w tym temacie

Jesli to bedzie fps osadzony w swiecie mass effect z trybem multi to crapwy nowy CODa czy tez troche kiepski medal zostana odsuniete w ciemną otchłan przez ten projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie np. Mass Effect: Special Force... I będzie jakiś koleś, który będzie wykonywał zadania w wybuchowy sposób, pełen skoków, koziołków i kupy ołowiu. Ale wtedy powinni zrobić z tego trochę inną markę niż ME, bo ME mi się kojarzy z Shepardem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może być niezłym pomysłem. Cóż, mam tylko nadzieję, że nie będzie powiązana fabularnie z Mass Effect, a po prostu luźną sieczką w uniwersum ME. Jedyne co martwi to różnorodność ras ... bo nie uwierzę, że taka gra miałaby sens gdyby siepało się wyłącznie ludźmi - jak tak, to ja wolę dalej bawić się L4D i L4D2. Jeśli postawią na bogaty wybór postaci oraz jeszcze bogatszą ingerencję w wygląd - choćby na wzór tej z Lost Planet 2 - to jestem na TAK ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak.
O ile tryby sieciowe nowego CoDa czy MoHa mi średnio się podobają, o tyle w spin-off Mass Effecta chętnie zagram.
Bardzo polubiłem to uniwersum.
Zarówno actionRPG (zaraz posypią się komenty, że to gry wyłącznie tps) tak jestem pozytywnie nastawiony na tę produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie w uniwersum Mass Effecta to mam wrażenie że akcja gry będzie się toczyć miedzy 1 a 2 częścią ME, wiecie te 2 lata przerwy kiedy Shepard spał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przybliżą trochę wojnę pierwszego kontaktu z Turianami. W grach była wspomniana tylko, przecież rzutuje ona na relacje ludzi z Turianami innymi rasami. Poza tym temat nadaje się świetnie na multi. Może wyszło by takie ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie to najpewniej fps i jeśli ma być w uniwersum ME to ja obstawiam że będzie to zlepek bitew po między różnymi rasami w których możemy wziąć udział np Skylianski Blitzz, Rebelie Krogańskie itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne bedzie sie grało jakims komandosem... Wojna 1 kontaktui blitz to swietne tło na to... Czy np jako widmo turianskie lub asarianskie podczas rebeli kroganskich czy kroganiem w wojnach rachni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam zdecydowanie wolał żeby Bioware się najpierw skupiło (i wydało) Mass Effect 3 nim zabierze się za jakiekolwiek spinn-offy w universum ME:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis RPS rozkodowywał obrazki zamieszczone na Twitterze przez BioWare i wnioskują, że są one mocno powiązane z antyczną już marką BioWare - Shattered Steel (ktoś to w ogóle pamięta?). Byłbym bardziej niż rad, jakby firma stworzyła cRPGa osadzonego w trapionego wojną uniwersum, którego główną bronią są gigantyczne mechy. (Zwłaszcza, że jakoś ucichło w sprawie nowego MechWarriora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:23, Jarden napisał:

Ja bym tam zdecydowanie wolał żeby Bioware się najpierw skupiło (i wydało) Mass Effect
3 nim zabierze się za jakiekolwiek spinn-offy w universum ME:/


Popieram w 100%.
Też wolę żeby najpierw zakończyli trylogię a dopiero potem robili spin-offy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować