Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna zapowiedź The Elder Scrolls V coraz bliżej?

15 postów w tym temacie

Tak, tak, tak!

Jedyne za co mogę nie lubić Obliviona to rozpowszechnienie mody na shitowe dlc (no i scalovanie lvl''i :P)

Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy mnie wkurzacie. Czytam "Oficjalna zapowiedź The Elder Scrolls V....." i moje serce bije 2X szybciej, a później jak zwykle widzę ten cholerny znak zapytania i mówiąc delikatnie denerwuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi się Oblivion podobał. Najlepsza byłaby wersja pośrednia między tes 3 a 4, czyli rozbudowanie świata i klimat z Morrowinda oraz żywszy świat i ciekawsze questy z Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że będzie bardziej podobny do Morrowinda niż Obliviona, mimo, że to kontynuacja tego ostatniego. Mam też nadzieję, że zmienią ten durny silnik graficzny. Dodatek Bloodmoon to spełnienie moich marzeń było swego czasu, he he. W kolekcjonerce mogli by dać remake (ach marzenia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie :) Od TES II po TES IV wszystkie części dały mi dużo radochy i dużo czasu przy nich przesiedziałem :)
Nie były grami idealnymi, miały wady, ale nie zmienia to faktu, że były grami cholernie dobrymi.
Oby na TES V nie kazano nam czekać zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał że czekam z niecierpliwością na oficjalną zapowiedź, bo od premiery Obliviona minęło już prawie 5 lat i już najwyższy czas na coś nowego. Oby tylko nie zaaplikowali w niej największych wad TES IV a do tych zaliczyłbym strzałeczkę z kompasem prowadzącą do celu i brak klimatu. Przydałby się też bardziej wyraziste postacie, choć te pojawiły się w ilości kilku sztuk już w dodatku Shivering Isles. Szkoda tylko że przed premierą na pewno będę jeszcze zmuszony do upgradu kompa, inaczej z gry nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować