Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Witam!
Mam ps2 i dużo gier ale wszystkie już mi się znudziły:D I sprawę mam taką czy może mi ktoś polecić jakąś fajną gierkę?? :) Z rodzaju strzelanek, wyścigów czy "bijatyk"..Najlepiej żeby można było w tej grze grać we dwóch ale to już sobie sprawdzę na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:25, Mgr.baton napisał:

Witam!
Mam ps2 i dużo gier ale wszystkie już mi się znudziły:D I sprawę mam taką czy może mi ktoś
polecić jakąś fajną gierkę?? :) Z rodzaju strzelanek, wyścigów czy "bijatyk"..Najlepiej żeby
można było w tej grze grać we dwóch ale to już sobie sprawdzę na necie


Ze strzelanek polecam Blacka i Resident Evil 4, a z wyścigów Burnouta Revenge. W bijatyki zasadniczo nie gram, ale w Def Jama pykało mi się dość przyjemnie. Najlepiej byłoby, gdybyś wypisał gry, które posiadasz, wtedy łatwiej byłoby mi polecić Ci coś konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fight Night Round 3
NFS Carbon
Wrestling (ale stare jakieś mi kolega pożyczył) czaję się na najnowsze "smack down" ale narazie nie mam kasy:D
Fifa 07
Pes 6
GTA
Hitman Blood Money
I jeszcze jakieś:D
W Resident Evil 4 zaciąłem się na ostatnim Boosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:43, Mgr.baton napisał:

(...)


Widze, że brakuje Ci GT4 !! Najlepszy symulator jazdy :D Można kupić tanio w platynie :)
Tylko nie wiem po co Ci strzelanki na PS2... fpp lepiej mieć na PC ;)
Najlepsza na PS2 jest akcja :D Bijatyki itp. bo pad jest bardziej wytrzymały niż klawiatura :P
Z akcji: GoW, DMC 1,2,3 no i klasyki tekken 5, Soul Calibur 2,3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:43, Mgr.baton napisał:

Fight Night Round 3
NFS Carbon
Wrestling (ale stare jakieś mi kolega pożyczył) czaję się na najnowsze "smack down" ale narazie
nie mam kasy:D
Fifa 07
Pes 6
GTA
Hitman Blood Money
I jeszcze jakieś:D
W Resident Evil 4 zaciąłem się na ostatnim Boosie:D


No więc tak jak pisałem: zagraj koniecznie w Blacka, Burnouta i Def Jama. Jeżeli lubisz realistyczne symulatory jazdy, powinieneś zainwestować w Gran Turismo 4 (ale od razu ostrzegam, że jest to gra trudna i wymagająca, ja grałem w GT3 i mi akurat jakoś nie przypadło do gustu; jeżeli chodzi o ścigałki, wolę raczej nieskomplikowane, arcadowe samochodówki, takie jak Ridge Racer czy też wspomiany Burnout). Z wyścigówek oprócz GT3/4 i Burnouta mogę Ci jeszcze polecić Midnight Club 3 i Tourist Trophy (podobne do GT, z tą różnicą, że zamiast samochodami jeździmy motocyklami), ponadto niedługo na Czarnulce ukaże się piatą już część Burnouta, tym razem o podtytule Dominator. Oprócz Blacka dobre FPP na PS2 to: Killzone, seria Medal of Honor, seria Time Splitters oraz Call of Duty (jak na razie najnowsza część CoD''a, opatrzona cyferką 3 w tytule, ukazała się tylko na konsolach). A tak w ogóle, to aż dziwię się, że nie grałeś jeszcze w takie hity, jak God of War, Devil May Cry 3 czy też Metal Gear Solid 3. Najlepiej by było, gdybyś w pierwszej kolejności zaopatrzył się w te trzy tytuły, są to naprawdę świetne produkcje, które wyrwą Ci z życiorysu kilka długich tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:25, Mgr.baton napisał:

Witam!
Mam ps2 i dużo gier ale wszystkie już mi się znudziły:D I sprawę mam taką czy może mi ktoś
polecić jakąś fajną gierkę?? :) Z rodzaju strzelanek, wyścigów czy "bijatyk"..Najlepiej żeby
można było w tej grze grać we dwóch ale to już sobie sprawdzę na necie


Mimo iż nie grałem, to polecam kupno Tekkena 5 :) Najlepsza bijatyka na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam zasadnicze pytanie.
Czym między sobą różnią się PS2. Bo widziałem na allegro duże rozpiętości cenowe.
Mi zależy na kupnie taniej PS2 żeby tylko wszystkie gry chodziły bez problemów. Czy taka PS2 za 399zł z Media Markt, nowa oczywiście jest warta swojej ceny czy może to jakieś buble? Nie mam pojęcia o konsolach więc pytam.
Mi potrzeba zwykłą konsolkę PS2 żebym mógł sobie we wszystko grać.
Doradzi mi ktoś, bardzo bym prosil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tej z Media Marktu wszystko napewno pójdzie. A na allegro bardzo duża część konsol jest przerobiona. Kupna przerobionej konsoli szczerze odradzam. Kup tą z MM i odrazu zaopatrz się w ok. 3 gry... Jak je dobrze dobierzesz, to nuda nie ma prawa wejść do twojego domu przez kilka tygodni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 15:40, rob300i napisał:

Na tej z Media Marktu wszystko napewno pójdzie. A na allegro bardzo duża część konsol jest
przerobiona. Kupna przerobionej konsoli szczerze odradzam. Kup tą z MM i odrazu zaopatrz się
w ok. 3 gry... Jak je dobrze dobierzesz, to nuda nie ma prawa wejść do twojego domu przez kilka
tygodni :-)


Aha, dzięki. Sądzę że wystarczy mi Getaway, Grand Turismo4 i jakiś Burnout ewentualnie GTA Liberty City Stories

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:31, citekmaniak napisał:

> Na tej z Media Marktu wszystko napewno pójdzie. A na allegro bardzo duża część konsol
jest
> przerobiona. Kupna przerobionej konsoli szczerze odradzam. Kup tą z MM i odrazu zaopatrz
się
> w ok. 3 gry... Jak je dobrze dobierzesz, to nuda nie ma prawa wejść do twojego domu przez
kilka
> tygodni :-)

Aha, dzięki. Sądzę że wystarczy mi Getaway, Grand Turismo4 i jakiś Burnout ewentualnie GTA
Liberty City Stories


Dla mnie Gataway okazał się totalną klapą.. lepiej na Allegro poszukać Metal Gear Solid 3 ;]
szczerze polecam!... i God of War w platynie jest za 49zł.. warto mieć te 2 gry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:13, citekmaniak napisał:

> > > ..........

Nie przepadam za takimi grami. Nawet na PC nie gram w podob\ne. Wole wyścigi i gry typu GTA
czy Mafia


To z wyścigów oczywiście Gran Turismo 4. Jest bardzo realistycznie w niej odwzorowane prowadzenie pojazdu, łącznie z zachowaniem na różnej nawierzchni i prawami fizyki. Wymagająca ale fajn. Bardzo długa. kosztuje 50zł :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:33, BuuBuu napisał:

> > > > ..........


Cena jak na taką grę jest boska. Nic tylko kupować i grac. Dozbieram jezscze te pare zł i idę zakupić PS2. GT4 oczywiście też nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ostatnio w MM i doszedłem do wniosku, że kupuję w niedługim czasie!

Final Fantasy X
Final Fantasy XII
Gran Turismo 4
Killzone
Socom II

Te gry muszę mieć..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do ps2 po pierwsze czy opłaca się kupić ps2 ??? A po drugie czy trzeba mieć jakis specjalny telwizor HD itp?? ile taki ps2 może teraz kosztować???? czy wychodzą jeszcze jakieś gry na ps2???o cpo biega z tymi slimami itp???? czy da się kasować z kart pamięci to co się zapisało i z kąd wziąść karty pamięci?????

Prosił bym o szybką odpowiedź ponieważ jutro neta nie będę miał bo zakładam netie i umowe rozpisałem z neo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się opłaca! Telewizor HD nie jest konieczny, ale jeżeli masz to możesz użyć. Koszt konsoli w sklepie to teraz ok. 500zł (trafiają się też promocje). Teraz i tak nie dostaniesz innej niż slim, chyba że na Allegro. Slim to po prostu nowsza cieńsza wersja konsoli, ale działa dokładnie tak samo. Karty pamięci kupuje się w sklepie w którym nabywasz konsolę, albo np. na Allegro. Jasne, że da się wszystko kasować. Każda gra rezerwuje sobie na karcie trochę miejsca i tam robisz save. Jeszcze wychodzi trochę nowych gier, ale te co są i tak powinny Ci wystarczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 22:50, Xqu napisał:

Jasne, że się opłaca! Telewizor HD nie jest konieczny, ale jeżeli masz to możesz użyć. Koszt
konsoli w sklepie to teraz ok. 500zł (trafiają się też promocje). Teraz i tak nie dostaniesz
innej niż slim, chyba że na Allegro. Slim to po prostu nowsza cieńsza wersja konsoli, ale działa
dokładnie tak samo. Karty pamięci kupuje się w sklepie w którym nabywasz konsolę, albo np.
na Allegro. Jasne, że da się wszystko kasować. Każda gra rezerwuje sobie na karcie trochę miejsca
i tam robisz save. Jeszcze wychodzi trochę nowych gier, ale te co są i tak powinny Ci wystarczyć.
:D

Wielkie dzięki za odpowiedź pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego PlayStation 2 mam juz ponad 3 lata i jestem z niego bardziej zadowolony z niedawno kupionego PSP.
Gry wydawane na PS2 są teraz naprawde cool (np.GTA: VC Stories, Resident Evil 4).
Naprawde polecam tę konsolke.
PS2 ROX! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanko :)

Co jest lepsze dla laika bijatykowego (jedyne, w co grałem to Mortal Kombat 4 i Tekkena3 przez kilka minut): Tekken 5, czy Soulcalibur 3? Bo mam ochotę na jakieś porządne mordobicie, a nie wiem, co byłoby dla mnie lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować