Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 18:46, citekmaniak napisał:

Jak myślicie, opłaca się teraz sobie kupić PS2 za te 399zł? Co myślicie o przyszłości PS2 i
gier na PS2?


Pewnie :D
nawet z analiz wynika, że najlepiej sprzedaje sie PS2(lepiej od PS2,X360 i Wii) i wątpię czy Sony zrezygnowało by tak szybko z zaprzestaniem produkcji gier na czarnucha :P
A znowu cena !! Bardzo mała i analogicznie do ceny konsoli gierki powinny też stanieć ;]
Co będe sie rozpisywał, możesz poczytać posty w tym temacie bo wiele osób wypowiada sie na temat PS2.
Osobiście polecam kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze trochę jak cena zejdzie z 399zł na te 250 i sobie kupie. Ostatnio w MediaM pograłem sobie w Midnight Club 3 i spodobało mi się. Dzieki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:08, citekmaniak napisał:

Poczekam jeszcze trochę jak cena zejdzie z 399zł na te 250 i sobie kupie. Ostatnio w MediaM
pograłem sobie w Midnight Club 3 i spodobało mi się. Dzieki za poradę.


Gdzie widziałeś PS2 za 399 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:11, Ozi128 napisał:

> Poczekam jeszcze trochę jak cena zejdzie z 399zł na te 250 i sobie kupie. Ostatnio w MediaM

> pograłem sobie w Midnight Club 3 i spodobało mi się. Dzieki za poradę.

Gdzie widziałeś PS2 za 399 zł??

Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:32, citekmaniak napisał:

> A dorzucają jakąś grę.
Nie. Samo PS2 i 2 pady chyba.


To trzeba pomyśleć o jakiś grach, bo przecież nie kupisz samego Ps2, bo co z nim będziesz robił. Gry na PS2 wciąż nie są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:37, Ozi128 napisał:

> > A dorzucają jakąś grę.
> Nie. Samo PS2 i 2 pady chyba.

To trzeba pomyśleć o jakiś grach, bo przecież nie kupisz samego Ps2, bo co z nim będziesz robił.
Gry na PS2 wciąż nie są tanie.

E tam, już tanieją. W tym momencie za 70zl mozesz kupic dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:46, citekmaniak napisał:

E tam, już tanieją. W tym momencie za 70zl mozesz kupic dobre gry.



Tanieją to fakt, ale nowe gry nadal kosztują sporo więcej od swoich, Pc’towych odpowiedników. A zostaje tylko kupowanie z edycji Platinum. Mam nadziej że gry na Ps2 potanieją jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pleya trudno złapać za te 399, w MM jest teraz z grą i kosztuje 569zł... ale ja kupiłem z grą, memorką i padem w osiedlowym MediaExpert za 580zł i nieżałuję... Sam pley kosztuje osobno 499zł i to się moze troche nie opłacać... Ale sam zakup to bardzo dobry wybór....

citekmaniak - wątpie żeby ps2 kosztował 250zł... tyle to moze teraz kosztowałby PSX a jest 11 lat po premierze..:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi.. ? Dzisiaj przyszedł mi list z Junated Kingdom ten w którym dziękują mi za rejestrację.. no i przyszedł mi Demo Disk...ale dalej nie mam Network Acces Disca.. potrzebuję go, bo w niedzielę przyjeżdza MGS3: S i chciałem przez neta pograć... Jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 17:30, Wiecha14 napisał:

Jak to zrobić ?

Ja niestety nie jestem w 100% pewien czy dostałem disca razem z tą przesyłką czy był gdzie indziej :). Dziura w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 18:46, citekmaniak napisał:

Jak myślicie, opłaca się teraz sobie kupić PS2 za te 399zł? Co myślicie o przyszłości PS2 i
gier na PS2?

Opłaca się nadal.Ja ps2 kupiłem jakiś miesiąc temu i jestem bardzo zadowolony.Ps2 będzie jeszcze długo super konsolą (psx wyszło w około 1894, a dopiero teraz zaczyna wymierać).Nawet jakby gry przestały wychodzić to są tysiące trochę starszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:37, Ozi128 napisał:

Gry na PS2 wciąż nie są tanie.

Wcale nie

Dzisiaj kupiłem na allegro pewną grę na PS2
teraz patrzę i ta sama gra na PC jest droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować