Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem tej konsoli.. normalnie grafa miodzi.. w takim Twinsanity czy God of War oczywiście na tylo letni sprzęt...:D

A kabel RGB? Słyszałem, że jak raz kupisz, a potem popatrzysz na ten obraz na którym grałeś kiedyś... to na wymioty bierze.. nie wiem bo mam stary TV i nie mam EURO ;/ aAaAa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, ponieważ mam PS2 i mam ten normalny kabel.. i podłaczyłem go do takiego nie wiekowego telewizora... i teraz obraz jest tak jakby w taki prawie niewidoczne pasy.., one tak jakby ciągle się przewijają po ekranie...

A druga sprawa... w filmach DVD ciagle mi się ekran przygaszał.... tzn było normalnie potem jakby się przyciemniał i za sek znowu był jasny i tak przez cały film.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pasy też czasami mam na telewizorze. To jest prawdpodobnie wina tego, że telewizor ma mniejszą częstotliwość odświerzania obrazu niż konsola (w konsoli jest 50HZ a starsze telewizory prawdopodobnie mają mniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja i tak podłączam PS2 do monitora. Niezłe rozwiązanie chyba, po odświeżanie jest ok, przejściówka nie kosztuje za dużo i mogę pograć w moim pokoju (mam tylko jeden TV w domu - sic :P). Dopiero w wakacje, w Anglii będę zbierał na dobry TV do x360... No i właśnie, jak gry z PS2 wyglądają na HDTV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:43, Cmq napisał:

Ech, ja i tak podłączam PS2 do monitora. Niezłe rozwiązanie chyba, po odświeżanie jest ok,
przejściówka nie kosztuje za dużo i mogę pograć w moim pokoju (mam tylko jeden TV w domu -
sic :P). Dopiero w wakacje, w Anglii będę zbierał na dobry TV do x360... No i właśnie, jak
gry z PS2 wyglądają na HDTV?


Jak kupisz kabel component to bardzo przyzwoicie...
A czy masz karte graficzną z VIVO ? czy jak to podłaczyłeś..?? bo tunery drogie, a VGA box też ze 150 kosztuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 31.12.2006 o 15:42, Wiecha14 napisał:

A czy masz karte graficzną z VIVO ? czy jak to podłaczyłeś..?? bo tunery drogie, a VGA box
też ze 150 kosztuje....

Tuner. Posiadam już od dawna, bo jak pisałem posiadam jeden TV w domu, a w moim pokoju też chciałem coś oglądać z telewizji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:26, danielbr napisał:

Witam, mam pytanie.Czy jest jakaś różnica w grafice lub czymś innym między PlayStation 2 a
PlayStation 2 Slim ??


Różnica jest taka, że w PS2 Slim zostałą przeorobiona architektóra co pozwoliło na zmniejszenie rozmiarów. A w grafice nie ma różnicy bo te obie konsole to PS2. I od razu pisze, że wszystkie gry na PS2 chodzą na obu konsolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:31, BuuBuu napisał:

> Witam, mam pytanie.Czy jest jakaś różnica w grafice lub czymś innym między PlayStation
2 a
> PlayStation 2 Slim ??

Różnica jest taka, że w PS2 Slim zostałą przeorobiona architektóra co pozwoliło na zmniejszenie
rozmiarów. A w grafice nie ma różnicy bo te obie konsole to PS2. I od razu pisze, że wszystkie
gry na PS2 chodzą na obu konsolach


aha,dziękuje a jest możliwość podłączenia konsoli do internertu?Chodzi mi o rozgrywki online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak można ją podpiąc do netu. Jeżeli kożysta się z sieci lokalnej to można konsole podpiąć bezpośrednio a jeżeli np. z Net24 to trzeba utworzyc sięć i wtedy komputer będzie pośredniczył w przesyłaniu danych. Jeśli się nie myle to żeby się podpiąć do sieci trzeba najpierw zarejestrować PS2 na siebie i dopiero Sony dostarcza jakieś tam numery które pozwalają na podpięci (ale moge się mylić). W każdym bądź razie każda konsola ma swój numer który pozwala na to. I najważniejsze. Aby podpiąć dużą Ps2 trzebado niej dokupić Network Adapter a PS2 slim ma już go w standarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 14:40, BuuBuu napisał:

Tak można ją podpiąc do netu. Jeżeli kożysta się z sieci lokalnej to można konsole podpiąć
bezpośrednio a jeżeli np. z Net24 to trzeba utworzyc sięć i wtedy komputer będzie pośredniczył
w przesyłaniu danych. Jeśli się nie myle to żeby się podpiąć do sieci trzeba najpierw zarejestrować
PS2 na siebie i dopiero Sony dostarcza jakieś tam numery które pozwalają na podpięci (ale moge
się mylić). W każdym bądź razie każda konsola ma swój numer który pozwala na to. I najważniejsze.
Aby podpiąć dużą Ps2 trzebado niej dokupić Network Adapter a PS2 slim ma już go w standarcie


Musisz się zarejstrować na stronce rejestracyjnej.. podajesz numer z karty rejestracyjnej, model konsoli i numer konsoli....

Ważne aby podac prawdziwe dane, bo przyślą wówczas Network Acces Disc i jakieś dema... wszystko to potrzebne do zainstalowania internetu w waszych konsolkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Network Acces Disca przesyłają z UK. Mi przychodził jakieś 3 tygodnie. Oczywiście wszystko za free (łącznie z przesyłką) więc nie trzeba się martwić o żadne dodatkowe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 22:47, Xqu napisał:

Tego Network Acces Disca przesyłają z UK. Mi przychodził jakieś 3 tygodnie. Oczywiście wszystko
za free (łącznie z przesyłką) więc nie trzeba się martwić o żadne dodatkowe koszty.


No właśnie, bo ja się zarejestrowałem, podałem dane i wogóle.. numery i te kody, ale czy oni mi go automatycznie przyślą po tej rejestracji, czy muszę jakoś specjalnie o niego poprosić...

Założyłem tam już konto i podałem wszystkie prawdziwe dane..? Jak to jest Xqu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 10:49, Wiecha14 napisał:

Założyłem tam już konto i podałem wszystkie prawdziwe dane..? Jak to jest Xqu?

Jeżeli wszystko doszło do końca i podałeś poprawne dane adresowe to powinni wysłać natychmiast. Jak chcesz możesz spróbować jeszcze raz zarejestrować swojego PS2 z Internet Explorera jak z niego nie korzystałeś. Nic się nie dubluje, więc zapobiegawczo możesz spróbować. Z czasem dojdzie, ale idzie raczej dość długo (do 2-3 tygodni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 08:54, Tomasz K. napisał:

Poradźcie co kupić! ATI X1300, czy PS2?


Co Ci mam poradzić...?? Jak chcesz grać w Gothica 3 i inne RPGi... to grafike... jak kochasz gry typu Final Fantasy, Metal Gear Solid, Devil May Cry.. to playstation!

Ps2 to platforma głównie to gier sportowych, bijatyk, jRPG i platformówek... Biorąc pod uwagę specyfikacje techniczne grafike o wiele leipiej kupić, bo np. w Carbonie o wiele lepszą grafę osiagniesz na kompie, ale zależy to także o reszty Twojego sprzętu... za to na pleju nic Ci nie będzie się wieszać, no i pograsz w exclusive''y!

Ja kupiłem konsolę tylko dla Metal Gear Solid 3, a przy okazji przeszedłem God of War, Crasha pograłem, o wiele lepiej w PESa gra mi się na konsoli...

Twój wybór... Myślę, że moje zdanie pomoze , Ci w wyborze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:25, Tomasz K. napisał:

Rozyśliłem się Kupuję Xboxa 360.


No i bardzo dobrze, grafa piekna, ale jakoś mnie nie przekonuje Xbox.. czekam na PS3... dla Metal Gear Solid 4 kupię..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:52, Wiecha14 napisał:

> Rozyśliłem się Kupuję Xboxa 360.

No i bardzo dobrze, grafa piekna, ale jakoś mnie nie przekonuje Xbox.. czekam na PS3... dla
Metal Gear Solid 4 kupię..!

Tylko teraz bede miał urodziny i 500 zł. Ale jak dalej uzbierać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:15, Tomasz K. napisał:

> > Rozyśliłem się Kupuję Xboxa 360.
>
> No i bardzo dobrze, grafa piekna, ale jakoś mnie nie przekonuje Xbox.. czekam na PS3...
dla
> Metal Gear Solid 4 kupię..!
Tylko teraz bede miał urodziny i 500 zł. Ale jak dalej uzbierać???????


Posprzedawaj coś na allegro... ja chyba z 500zł na tym zarobiłem... różne stare gry z kompa, planszówki, jakiś garnitur niepotrzebny i się tak zebrało, napewno cos wymyślisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować