Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shift 2: Unleashed - pierwsze wrażenia

23 postów w tym temacie

shift bardzo mi sie podobal, a 2 wyglada tak z 100x lepiej. totalny must have :)
gdyby jeszcze "widok totalnie zezłomowanego wózka." wygladal tak jak powinien bedzie bardzo ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 17:59, Ozi_GT napisał:

A co z zużyciem opon, paliwa i wyboru ogumienia? W Shifcie 1 baaardzo mi tego brakowało.


Nie mam pojęcia. Za mało czasu było, by o wszystko zapytać. I tak robiłem to grając, więc tym bardziej ciężko było się skupić na dwóch rzeczach na raz. Poza tym nie na wszystkie pytania twórcy odpowiadali wprost. Wiesz, to była wciąż beta, zawsze coś może się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc usłyszawszy o tym, że ma wyjść kolejna odsłona Shift''a myślałem bardziej, że tylko grafika się zmieni, a tu proszę tyle nowości. Mam tylko nadzieję, że tory z poprzednich części nie będą się powtarzać, a model zniszczeń tym razem w pełni mnie usatysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo to już by była przesada, model tuningu w Shifcie przejęty z Pro Streeta jest wystarczający, dużo lepiej jak w trochę prostackim Gridzie a nie ma przesady z rFactora czy innego Race.
Pierwszy Shift wskoczył w moim priv rankingu na pierwsze miejsce torowych ścigałek strącając zeń Grida a niedługo bankowo ustąpi miejsca Shiftowi 2. Nie ma to jak wrażenia z przejażdżki Zondą R po Nordshleife z podkręconymi głośnikami :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dla miłośników grafy - goście chwalili się, że wrzucone screeny nie są rasowane. Jazda nocą wyglądała obłędnie, kokpity też. Cała reszta działa się zbyt szybko, żeby przyglądać się szczegółom... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie dużo aut do wyboru. Liczę na ponad 100. W pierwszym Shifcie nie było zbyt wielkiego wyboru, sporą grupę stanowiły słabe przednionapędowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"full damage" - YEAH ! gdyby dodali jeszcze coś co nabardziej podobało mi się ze wszystkich NFS''ów czyli konieczność reperowania za zarobioną forsę różnych zniszczeń np nadwozia, karoserii, silnika itp tak jak było to w moim ulubionym NFS czyli High Stakes. Jeśli to by było w Shift 2 to już składałbym preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, muszę przyznać, że grafika naprawdę ładna... ale co poza tym? Ostatni NFS, który mnie się podobał to Most Wanted, poźniej nie grałem do czasu Shifta. Nic ciekawego. Tak jak późniejsze części. Nie wiem dlaczego, ale jakoś przypadł mi do gustu Hot Pursuit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tez w Pro Streecie, dobry fiuczer który uczy ostrożniejszej jazdy :). Brak tegoż w pierwszym Shifcie + duże stawianie na kontaktową walkę, (zwłaszcza w DLC bo limity punktów na złoto była czasem takie że hej) uważam za błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:21, banana100 napisał:

Ostatni NFS, który
mnie się podobał to Most Wanted, poźniej nie grałem do czasu Shifta. Nic ciekawego. Tak
jak późniejsze części. Nie wiem dlaczego, ale jakoś przypadł mi do gustu Hot Pursuit.


Po Shifcie było tyle NFS''ow że trudno zliczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś powiedzieć jak model jazdy zmienił się względem pierwszej części? Nadal w pokonywaniu zakrętów stale obecny jest lekki uślizg, co w jedynce mnie osobiście trochę irytowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:31, igor8472 napisał:

Było tez w Pro Streecie, dobry fiuczer który uczy ostrożniejszej jazdy :). Brak tegoż
w pierwszym Shifcie + duże stawianie na kontaktową walkę, (zwłaszcza w DLC bo limity
punktów na złoto była czasem takie że hej) uważam za błąd...


Właśnie na tej ostrożności, o której mówisz mi bardzo zależy ;D Jednak w Pro Street nie było to tak jak w starej "czwórce", czegoś mi tam jednak brakowało a to naprawdę bardzo mobilizuje do ostrożnej jazdy - taka właśnie błahostka. Ile to razy przeklinałem samego siebie z powodu nie zmieszczenia się w ostry zakręt - nie starczało kasy na niektóre naprawy i trzeba było jechać "półwrakiem", któremu koła same skręcały w prawo lub w lewo heh, no OBY w Shift 2 to wprowadzono ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:34, Pitej napisał:

> Ostatni NFS, który
> mnie się podobał to Most Wanted, poźniej nie grałem do czasu Shifta. Nic ciekawego.
Tak
> jak późniejsze części. Nie wiem dlaczego, ale jakoś przypadł mi do gustu Hot Pursuit.


Po Shifcie było tyle NFS''ow że trudno zliczyć...

Ten co gra często w serie NFS ma ciężko aby wszystkie zakupić ,a wiadomo czas jest potrzebny , fundusze i przecież każdy nie gra tylko w wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować