PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Witam, jestem nieszczęśliwym posiadaczem mini notebooka 7 z androidem 2.2, którego kupilem na allegro. Czy są na niego jakieś gry pewne, żeby zagrać? Nie dość, że chodzi jak czołg to jeszcze nie ma na nim co robic a wiem, ze są gry na androida np Modern Combat 3 czy jakoś tak. Dałem za nego 300 zl i nigdy więcej takich zakupów, wiem ja zawaliłem i teraz muszę coś z tym zrobić 800 Mhz, 256 RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 09:47, Stian3D napisał:

Witam, jestem nieszczęśliwym posiadaczem mini notebooka 7 z androidem 2.2, którego kupilem
na allegro. Czy są na niego jakieś gry pewne, żeby zagrać? Nie dość, że chodzi jak czołg
to jeszcze nie ma na nim co robic a wiem, ze są gry na androida np Modern Combat 3 czy
jakoś tak. Dałem za nego 300 zl i nigdy więcej takich zakupów, wiem ja zawaliłem i teraz
muszę coś z tym zrobić 800 Mhz, 256 RAM.

o Modern Combat nawet nie myśl za słabe to po prostu jest (pewnie w żadne gry w 3D też sobie nie pograsz ale głowy za to nie dam). A co do reszty gier to 2 podstawowe pytania ma to ustrojstwo ma dotykowy ekran i dostęp do android market (czy masz na nim aplikacje Android market)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 13:13, gracz_155 napisał:

o Modern Combat nawet nie myśl za słabe to po prostu jest (pewnie w żadne gry w 3D też
sobie nie pograsz ale głowy za to nie dam). A co do reszty gier to 2 podstawowe pytania
ma to ustrojstwo ma dotykowy ekran i dostęp do android market (czy masz na nim aplikacje
Android market)

1. Nie mam w nim dotykowego ekranu.
2. Mam aplikajce Android Market, mam konto coś działa, ale pisze ze te konto nie ma powiązania z telefonem.. Cały czas jakies problemy.

Rozkręcić się go nie da, bo coś blokuje.Najgorsza inwestycja w życiu, będę miał nauczkę do końca życia, żeby nie kupować takich zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 18:53, Dominik000 napisał:

Ma ktoś samsunga GIO? Mi bateria trzyma niecałe dwa dni i myślę że to jest wada telefonu.

A w jaki sposób używasz smartfona? Masz włączony Bluetooth, WiFi, piszesz wiadomości, grasz w gry i słuchasz przy okazji muzyki? Jeśli tak, to bez obaw; mój Galaxy S+ przy intensywnym użytkowaniu potrzebuje posilić się prądem już po jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 19:47, Lfdracon napisał:

> Ma ktoś samsunga GIO? Mi bateria trzyma niecałe dwa dni i myślę że to jest wada
telefonu.
A w jaki sposób używasz smartfona? Masz włączony Bluetooth, WiFi, piszesz wiadomości,
grasz w gry i słuchasz przy okazji muzyki? Jeśli tak, to bez obaw; mój Galaxy S+ przy
intensywnym użytkowaniu potrzebuje posilić się prądem już po jednym dniu.

Mam cały czas wyłączone wi fi, telefon działa w sieci 2G czyli powinien zżerać jeszcze mniej baterii. Wszystko co możliwe jest powyłączane. Zwykle wykonuje 1 połączenie dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 18:53, Dominik000 napisał:

Ma ktoś samsunga GIO? Mi bateria trzyma niecałe dwa dni i myślę że to jest wada telefonu.


Ja mam ten telefon,i niestety mi po dość intensywnym użytkowaniu (net,wifi ,kilka gierek) czasami pada po jednym dniu,ale najczęściej pada po dwóch. Myślę,że to nie wada,choć ja mam sieć 3G (a może 4G,bo jestem w Play,sam nie wiem). Powinien jednak wytrzymywać trochę więcej (dla posta na górze: 1300 mAh lub 1350 mAh ma bateria w Gio). Zależy jeszcze,czy w ogóle nie używasz telefonu (zostawiasz go w trybie blokady) czy po prostu przewijasz sobie ekrany lub grasz w AB. Wyświetlacz ( i Android ogółem) zżera najwięcej baterii. Jak ci przeszkadza słaba bateria,to może spróbuj ściągnąć coś w Markecie (może coś znajdziesz) lub po prostu wyłączaj telefon jak go nie używasz przez długi czas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2012 o 21:27, bobobo napisał:

Ja mam ten telefon,i niestety mi po dość intensywnym użytkowaniu (net,wifi ,kilka gierek)
czasami pada po jednym dniu,ale najczęściej pada po dwóch. Myślę,że to nie wada,choć
ja mam sieć 3G (a może 4G,bo jestem w Play,sam nie wiem). Powinien jednak wytrzymywać
trochę więcej (dla posta na górze: 1300 mAh lub 1350 mAh ma bateria w Gio). Zależy jeszcze,czy
w ogóle nie używasz telefonu (zostawiasz go w trybie blokady) czy po prostu przewijasz
sobie ekrany lub grasz w AB. Wyświetlacz ( i Android ogółem) zżera najwięcej baterii.
Jak ci przeszkadza słaba bateria,to może spróbuj ściągnąć coś w Markecie (może coś znajdziesz)
lub po prostu wyłączaj telefon jak go nie używasz przez długi czas/


Samsung GIO nie działa w sieci 4G. Wyłączyć telefonu nie mogę bo by się nikt do mnie nie mógł dodzwonić. Wahałem się między 5500 a GIO, teraz sobie myślę że to był zły wybór. Ja jak go w ogóle nie używam to działa
1,5 dnia! Z częstym korzystaniem, gry oraz włączone wifi przez półtorej godziny to działa równo jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to normalne... ery telefonow trzymajacych po tydzien imo minely. Moj Arc S przy wlaczanym WiFi (lub transmisji danych), surfowaniu po necie i muzyce (jakies 3-4h dziennie) marudzi ze bateria pada po 3/4 dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Sorry za brak pl liter, ale pisze z telefonu. Dlaczego nie umia mi sie pobrac zadne pliki na androidzie, ktore nie sa pdfami, txt, jpg itp? Np mp3 stoja w miejscu... Wie ktos jak i czy mozna temu zaradzic? I na operze i na standardowej przegladarce tak jest.
Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jest może jakiś program, (lub inny sposób) który sprawdzi kto dzwonił do mnie z numeru zastrzeżonego? Od kilku dni jakiś dowcipniś dzwoni do mnie a to o 1:30, a to o 4:13 właśnie z zastrzeżonego. Nie wiem kto to dokładnie, ale na pewno osoba ta jest niezbyt dojrzała emocjonalnie, skoro bawią ją takie rzeczy. W każdym razie pomóżcie, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zglos na policje, serio. Policja moze scigac sprawcow na Twoj wniosek, a i operator komorkowy (Twoj bedacy operatorem docelowym czy, jesli Twoj nie bedzie wiedzial, operator poczatkowy) bedzie mogl udzielic policji informacji z jakiego numeru dzwoniono, bo programu o ktorym mowisz nie ma na Androidzie. Nawet ja, jako pracownik firmy obslugujacej telefony VoIP i majacy bezposredni dostep do platformy obslugujacej polaczenia ze stacjonarnych/komorek na VoIPa nie zawsze jestem w stanie sprawdzic co kryje sie pod 'zastrzezonym' numerem, bo polaczenie trafiajacego do naszych systemow juz ma numer ukryty.

Mozesz tez skontaktowac sie z operatorem i wlaczyc opcje, by osoba z zastrzezonego nie mogla do Ciebie zadzwonic

Albo po prostu wlaczaj mute''a/brak wibracji na noc.

http://fakty.interia.pl/polska/news/prezydent-podpisal-nowelizacje-beda-kary-za-stalking,1615267,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, jak zrobić aby Samsung Galaxy S odbierał mmsy? Mam wyłączone pakietowe pobieranie danych. Jednak z poprzedniego telefonu na Windowsie Mobile nie było takiego problemu i odbierało.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 16:59, maniekk napisał:

Witam.

Panowie, jak zrobić aby Samsung Galaxy S odbierał mmsy? Mam wyłączone pakietowe pobieranie
danych. Jednak z poprzedniego telefonu na Windowsie Mobile nie było takiego problemu
i odbierało.

Pozdrawiam.


Bez włączonego pobierania danych MMS''a nie odbierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:09, gracz_155 napisał:

Bez włączonego pobierania danych MMS''a nie odbierzesz


Bzdura. Po co go wprowadzasz w błąd?

maniekk -> Napisz w jakiej sieci masz komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:11, HumanGhost napisał:

> Bez włączonego pobierania danych MMS''a nie odbierzesz

Bzdura. Po co go wprowadzasz w błąd?

maniekk -> Napisz w jakiej sieci masz komórkę.


Sieć Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Musisz sobie ustawić nowe APN''y. Czyli wiadomo*: ustawienia->sieci bezprzewodowe->punkty dostępowe->nowy APN i robimy tak:

NTERNET:
nazwa: internet plus
APN: plus
Proxy:
Port:
Nazwa użytkownika:
Hasło:
MMSC:
Serwer:
Proxy dla wiadomości MMS:
Port MMS:
Protokół MMS: WAP 2.0
MCC: 260
MNC: 01
Typ uwierzytelniania:
Typ APN: default,hipri

MMS
nazwa: mms plus
APN: mms
Proxy:
Port:
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Serwer:
MMSC: http://mms.plusgsm.pl:8002
Proxy dla wiadomości MMS: 212.2.96.16
Port MMS: 8080
Protokół MMS: WAP 2.0
MCC: 260
MNC: 01
Typ uwierzytelniania:
Typ APN: mms

Tam gdzie brak czegokolwiek po dwukropce tam nic nie ustawiamy. Ustawienia mogą jednak się różnić, nawet w tych samym telefonach! Jeśli to nie będzie działać pisz. Ewentualnie przedtem jeszcze spróbuj zmienić sieć na "Tylko GSM". Albo jakąś inną, jeśli masz już taką ustawioną.
Sam walczyłem ostatnio dwa dni z MMS''ami w Orange na Xperii X8. Ustawienia Orange były do dupy, więc musiałem kombinować. Ale się udało i teraz nie musze mieć włączone transferu danych żeby MMS''y działały.

*nazwy mogą sie różnić. Nie wiem jakie sa w twoim modelu telefonu.

Powodzenia! :-)

EDIT: Oczywiście wywal obecne ustawienia wcześniej. I najpierw ustaw internet. A po wszelkich zmianach restart fona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale nie mam w telefonie "Protokół MMS: WAP 2.0" ;) Chyba po prostu przejdę się do salonu Plusa i może mi tam ustawią.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się