PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 22:03, CreateYourself napisał:

Mam takie dość laikowe pytanie, jako, że posiadaczem komórki z Androidem jestem od kilku
dni - czy gry mogę pobrać przez PC i przesłać potem na telefon, czy muszę pobrać bezpośrednio
na telefon z Marketu?

Podobno da się tu masz opisane co i jak
http://android.com.pl/news/programy/3895-cigaj-aplikacje-bezporednio-na-komputer-apk-downloader.html#comment-41396
(działało pod Android market nie testowałem i nie wiem czy działa pod Google play)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Xperie Neo V i wczoraj dostałem komunikat o dostępności nowego oprogramowania 4.1.B.0.431. Ktoś już korzystał na tym, albo podobnym telefonie? Jest stabilny, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 11:38, 8bit napisał:

Mam Xperie Neo V i wczoraj dostałem komunikat o dostępności nowego oprogramowania 4.1.B.0.431.
Ktoś już korzystał na tym, albo podobnym telefonie? Jest stabilny, itp.?

http://forum.android.com.pl/f446/aktualizacja-4-1-b-0-431-ba-ae-dy-wady-181440/

Tu znajdziesz opinie na temat tego softu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:07, gracz_155 napisał:

/.../
Tu znajdziesz opinie na temat tego softu


W sumie, to wymienili same wady, ale dzięki. :) Raczej się powstrzymam z aktualizacją.

A tak przy okazji. Już drugi raz przydarzyło mi się, że nad ranem telefon nie reagował na żaden przycisk. Pomogło dopiero wyjęcie baterii. Ktoś miał coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:25, 8bit napisał:

A tak przy okazji. Już drugi raz przydarzyło mi się, że nad ranem telefon nie reagował
na żaden przycisk. Pomogło dopiero wyjęcie baterii. Ktoś miał coś podobnego?


freeze androidowi standard nie występuje często ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś w sprawie Andka IS na Sone Ericsson''a Xperie ARC?

Miał być niby w czerwcu, jest już lipiec, a aktualizacji jak nie ma tak nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kupywał LG GT540 Swift. Jestem już po kilku recenzjach tego telefonu i jestem już tak na 95% pewny, że kupię ten telefon. Co o nim sądzicie, dobry jest? Kupuję wersję zaaktualizowaną od razu do Android''a 2.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 03:17, Nichiro napisał:

Ja będę kupywał LG GT540 Swift. Jestem już po kilku recenzjach tego telefonu i jestem
już tak na 95% pewny, że kupię ten telefon. Co o nim sądzicie, dobry jest? Kupuję wersję
zaaktualizowaną od razu do Android''a 2.1 ;)


Widzę, że telefon budżetowy taki jak mój (XPERIA X8). Przed zakupem o ile będziesz kupował go w salonie jakiegoś operatora lub gdziekolwiek indziej spytaj się czy LG wspiera aktualizację systemu. Bo telefon stosunkowo stary i mogę się założyć, że producent nie daje już aktualizacji Androida. Ja mam niby od Sony Ericssona a miesiąc po zakupie dowiedziałem, że Sony olało posiadaczy budżetówek i nie wypuszcza aktualizacji dla telefonów starszych niż X10. Więc żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon już został kupiony, link do aukcji na której go kupiłem: http://allegro.pl/lg-swift-gt540-okazja-tanio-i2469301481.html#tabsAnchor

Jest to najlepsza oferta jaką znalazłem, ponieważ telefon nie jest uszkodzony w żadnym dużym stopniu(zaledwie kilka rysek i na obudowie baterii lekkie pęknięcie plastiku), gościu ma 100% pozytywów i daje kartę pamięci, słuchawki, kabel USB, i inne przydatne rzeczy więc jest ok ;)

Co do samych recenzji które oglądałem to nie dotyczyły one samego telefonu, niektóre były na temat jak chodzą na nim poszczególne gry, porównanie do Samsung Spica i recenzje gier robione na Swiftcie :)

I mam takie małe pytanie. Otóż, jakie gry z roku 2011/2012 pójdą na tym telefonie bez większych ścin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 16:06, Nichiro napisał:

I mam takie małe pytanie. Otóż, jakie gry z roku 2011/2012 pójdą na tym telefonie bez
większych ścin?


Jęśli myślisz o asphalt 6, Shadowgun, modern combat, max payne i innych grach od m.in. gameloftu
Nie nie zadziałają nie ta liga telefonu

Jeśli o Angry birds, cut the rope fruit ninja to tak powinny działać, choć co do angry birds głowy nie dam.

Czyli w skrócie ~80% gier 3D nie zadziała lub będzie działać w 5fps, gry 2d w większości powinny działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 15:24, vegost napisał:

spytaj się czy LG wspiera aktualizację systemu.

Nie wspiera wsparcie skończyło się na 2.1

LG prawie wcale nie daje wsparcia do swoich telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 21:50, gracz_155 napisał:

Nie wspiera wsparcie skończyło się na 2.1

LG prawie wcale nie daje wsparcia do swoich telefonów.


Czyli jak po staremu :) Budżetowe telefony a tym samym ludzi całkowicie olewają :) Sprawa jest prosta, jak kolega wyżej chce grać w nowe gry to niech zakupi telefon od 1k - 2k zł. Dlaczego ? Raz: telefony budżetowe mają beznadziejne bebechy. Dwa: Nie mają wsparcia dla nowych aktualizacji systemu a to równa się brakiem kompatybilności z nowymi grami. Angry Birds działają bo sam je mam, ale potrafią zamulić telefon. Fruit Ninja działa idealnie. Reszta gier to zwyczajne gry 2D. O grach 3D może kolega wyżej zapomnieć. Kiedyś odpaliłem na XPERII X8 Quake''a 3 i był pokaz slajdów. Może było 10 fpsów ? Na pewno lepiej działało niż na HTC Wildfire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru: Samsung Galaxy Ace, Galaxy Ace+, Galaxy Ace 2 oraz Galaxy S Advance. Który z nich jest najlepszy? Telefon głównie do Internetu, muzyki i okazjionalnie gier.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2012 o 16:08, Miczkus napisał:

Mam do wyboru: Samsung Galaxy Ace, Galaxy Ace+, Galaxy Ace 2 oraz Galaxy S Advance. Który
z nich jest najlepszy? Telefon głównie do Internetu, muzyki i okazjionalnie gier.

Dzięki za pomoc.

Ace 2 najmocniejszy, z wyżej wymienionych to jedyny telefon z 2 rdzeniowym procesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby LG Swift miałby premierę w roku 2011/2012 to moze miałbyś rację. Ale tak nie jest.

Po podkręceniu procka i ramu/romu czy jak to tam się zwie, telefon zdziała cuda. Tylko 15% albo i mniej gier od Gameloftu nie będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 21:53, maniekk napisał:

Witam.

Mam pytanie: Jak można przemieszczać ikony między pulpitami w menu?

miedzy pulpitami czy miedzy kartami w app drawer (siatce aplikacji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się