Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lara Croft nie ma być obiektem pożądania seksualnego

30 postów w tym temacie

Mi akurat nowy wizerunek Lary bardzo przypadł do gustu. To ma być realnie wyglądająca dziewczyna a nie "coś" z piersiami większymi od głowy. Jak zobaczyłem na tych skanach "nową" Larę z normalnym biustem to przyszła mi tylko jedna myśl do głowy - NARESZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy wyglad Lary przypadl do gustu. A co do tego, ze nie bedzie bikini do odblokowania to, no coz, jak dla mnie Lara moze i byc bez bikini. ;-)

Ale fani i tak pewnie moda zrobia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, co u lich mają wspólnego wysokość intelektu z mniejszym biustem? Znaczy, że co, kobieta z dużymi piersiami nie może być oczytana, zainteresowana archeologią i ambitna? IMO ryzykowna teza.

Całkiem atrakcyjna z niej dziewczyna, ale to nie jest Lara Croft. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 10:44, Wojman napisał:

no coz, jak dla mnie Lara moze i byc bez bikini. ;-)

Nie wątpie. ;D

Co do Lary, to zmiana jej wizerunku jest świetnym pomysłem, bo mnie osobiście odtrącała jej plastikowość i ogólna sztuczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to w sumie nie ma większego znaczenia jak Lara wygląda. Ważne żeby nie była szpetna a czy ma miseczkę B czy DD to już jest mało istotne. Oczywiście na ładny model bohaterki patrzy się milej ale nie po to chyba jest gra żeby ślepić się cały czas na ''stożkowe zderzaki frontowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że Lara nie przekształciła się zgodnie z trendem toleracji i poprawności politycznej w: czarnoskórego mężczyznę homo Lary Croft.

A na poważnie, wiadomo, ze chodzi o kasę i CD zrobi wszystko aby przyciągnąć uwagę od restartu serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... mądrość i bogate wnętrze ok, ale czemu taka kobieta nie może czasem założyć bikini? nie jestem fanem wielkich "balonów" ale skrajne podejście do wizerunku Lary w jedną i drugą stronę jest niewłaściwe. Lara najbardziej podobała mi się w Underworld a wcześniej w Legend, mam na myśli jej twarz, fryzurę i ciuchy. Nie jestem fanem "klasycznej" Lary w niebieskim topie i rozmiarem "E", warkoczu i leonkach, a wręcz mi się ona nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lara uwielbia archeologię, ma sporą wiedzę książkową. Jej umysł to kolejna część jej seksapilu. To atrakcyjna dziewczyna, która nie podkreśla swojego wyglądu, jest za to niezwykle mądra i niezwykle ambitna - kontynuuje Horton.

Ten opis mi prawie mola książkowego mi przypomina, nizeli kogos kto biega po dżunglach ;)
Tylko cyngli jej brak ;P

- Sądzę, że fascynujący będzie w niej ten hart ducha w niesprzyjających okolicznościach, patrzenie, jak udaje jej się przetrwać kolejne momenty.

Chyba, że gracz zrzuci ją z klifu :P

Jej ubranie będzie się niszczyć i rozrywać, ale odsłaniania pewnych części ciała nie jest naszym celem. To sposób przekazania tego, że w trudnych sytuacjach wciąż jest miejsce na piękno i wrażliwość.

Będzie można znaleźć nowy komplet ubrań? :>

Sądzę, że to seksowne na swój sposób.

Jak takiego fetysza ma, to pewnie tak :D

A Wam jak się podoba nowa Lara?
Co tu dużo mówić, fajna jest. Choć jest teraz strzasznie podobna do paru bohaterek z innych gier :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ew. filmie zagra Kirsten Dunst w okularach? Zapowiedziana gra może być najlepszą grą komputerową w historii, ale nie zmienia to faktu, że to po prostu nie jest Lara. To trochę tak, jakby następnego terminatora miał zagrać Danny DeVito. Ciekawe w jaki sposób scenarzyści by się wytłumaczyli z "resetu serii" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 11:45, aTF-KUDLaTY666 napisał:

A co do Lary...Będzie można ją moczyć, potem suszyć i znowu moczyć? : D


Moczyć w sensie, ze jak wskoczysz do wody to ubranie bedzie mokre, a potem wyschnie? To juz w legendzie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 11:40, Vilmar napisał:

A w ew. filmie zagra Kirsten Dunst w okularach? Zapowiedziana gra może być najlepszą
grą komputerową w historii, ale nie zmienia to faktu, że to po prostu nie jest Lara.
To trochę tak, jakby następnego terminatora miał zagrać Danny DeVito. Ciekawe w jaki
sposób scenarzyści by się wytłumaczyli z "resetu serii" ;)


No i tu się zgodzić muszę, to nie jest ten wizerunek Lary jaki znamy, ale...
... no i właśnie ale - może Crystal Dynamics tworzy grę z myślą o nowych pokoleniach graczy...
takie jest moje wrażenie, zmiana wizerunku na inny, bardziej prawdopodobny...
niby dobrze, ale to jakby Indiana Jones''a miał zagrać, ja wiem -> Mark Strong, albo Ben Kingsley...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jej ubranie będzie się niszczyć i rozrywać" - połowa graczy specjalnie będzie wykonywała długie maratony przez największe chaszcze napotkane w grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować