Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z GIGABYTE: Weź udział w konkursie i wygraj płytę główną

49 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 16:14, BCG-pl napisał:

kurde. troche trudny ten konkurs... duzo pytan i w ogole trzeba bylo wykazac sie ogromna
wiedza nt. plyt glownych :D

Nie na temat płyt głównych, tylko na temat marketingowych nazw dla prostych rozwiązań. Z resztą i tak jak zwykle w konkursach gigabyte, wystarczy się wysilić i przeczytać ich opis płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje, marudzicie jak jest sms. Marudzicie jak są do wysłania jakieś zdjęcia, albo jak trzeba odpowiedzieć na jakieś pytania. Raz za trudne, raz za łatwe....Weźcie się w końcu określcie, jak dla mnie wszystkie konkursy są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs trochę za łatwy xD i dużo będzie zależało od szczęścia którego życzę sobie jak i innym uczestnikom, a tym z muliti acc i "dużą rodziną" rózgi pod choinką i dresa do jej obsługi ;) z poważaniem Nor2323.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię konkursy gdzie trzeba wysilić się kreatywnością, ale w formie opowiadania czy opisu, szkoda że takich konkursów jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 17:08, Gniewny1j napisał:

Nie czaje, marudzicie jak jest sms. Marudzicie jak są do wysłania jakieś zdjęcia, albo
jak trzeba odpowiedzieć na jakieś pytania. Raz za trudne, raz za łatwe....Weźcie się
w końcu określcie, jak dla mnie wszystkie konkursy są ok.

napisalem tak: "duzo pytan" a byly 2, "trzeba bylo wykazac sie ogromna wiedza" nie dosc ze byly 2 pytania tylko to jeszcze wszystko bylo napisane na stronie producenta do ktorej byl podany link. nie wyczules ironii? brawo za logiczne myslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny konkurs, przydała by mi się płyta taka, niedawno wymieniałem kilka części w kompie i tylko zostało mi zmienić na dobrą płytę a ta byłaby w sam raz :) Lecz nie tylko ja biorę udział w konkursie więc nie liczę zbytnio na taki fart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zgłoszenie wysłałem. Przydała by mi się taka płyta główna, zwłaszcza, że mój komp do najnowszych nie należy ;P Najważniejsze to nie stracić nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować