Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz zwiastun Mass Effect 3 w polskiej wersji językowej

22 postów w tym temacie

o boże aż się przeraziłem jak przeczytałem "zwiastun w polskiej wersji". na szczęście to tylko napisy
ale trailer chyba tylko dla ułomnych co ani be ani me i dla tych co nie widzą różnicy pomiędzy hd, a jakością z youtobe, czyli wszytko dla casuali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 14:29, Deturis napisał:

Super polska wersja - widać EA już bierze się do roboty.


Wszystko fajnie, tylko później znowu się okaże że, DLCki są niekompatybilne z naszą wersją i trzeba będzie kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer niezły. Tylko te liczby na początku żenujące. WIELKA, WSPANIAŁA, NAJPOTĘŻNIEJSZA rasa Żniwiarzy, przylatuje i co - dwa miliony trupów pierwszego dnia? Tyle w pierwszej bitwie powinno być. Jeden Suweren rozwalił z pół floty broniącej Cytadeli w pierwszej części, to ile powinno zająć milionom Suwerenów zniszczenie wszystkiego w galaktyce? Tydzień? Proszę ja was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny zwiastun.Mam tylko nadzieję że trzecia część nie będzie odbiegać jakością od swoich poprzedniczek...Czekam niecierpliwie i pozdrawiam fanów ME !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wyśmienity. Klimat pozostał ;P
Feallan - nie zapominaj że Suweren atakując Cytadelę nie był sam. Gethów też było mnóstwo.
A tak przy okazji. Wyobraź sobie 7 milionów ciał. Nie wyobrazisz sobie, bo to Cię przerasta. Mnie też. I innych.
Pierwszy dzień - 2 miliony zabitych (2.000.000/86400=23 osoby/sek)
Mało? Ekspansja w kosmos. Liczba ludności mogła się zmniejszyć - ludzie się przemieścili.
No i kto powiedział że cała flota ruszyła na Ziemię?
Pomyśl zanim napiszesz.
Dziękuję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:42, MikeL1404 napisał:

Mało? Ekspansja w kosmos. Liczba ludności mogła się zmniejszyć - ludzie się przemieścili.


Kodeks w ME mówi coś o 12 MILIARDACH ludzi. Czyli te kilka milionów to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie takie samo czekanie jak... na III episod Gwiezdnych Wojen:) Mass Effect to klasa, pod każdym względem. Ale fabuły da się domyśleć, zwłaszcza jak ktoś grał w obie części:) Cza będzie przygotować kompa ta ten dzień i pozbierać kasę na preorder:D Wydawać będzie CD-Project???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z Ziemią jest czadowy! Widać też, że wydawca postarał się o lokalizację językową już nawet w zwiastunie dla polski! Tej gry nie mogą schrzanić! Chociaż podejrzewam, że premiera będzie przesunięta na 2012 bo raczej (mam nadzieję) że do końca 2011 nie skończą tego. Nigdzie im się nie spiesz a ja chce najlepszego RPG-a na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować