Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest gameplay z Uncharted 3: Drake`s Deception

24 postów w tym temacie

Widać, że wersja beta każdego Uncharted ma problemy z płynnym przejściem animacji... ale zawsze to było w końcu poprawione :).

Każda część Uncharted była genialna i jak dla mnie jest to najlepsza seria na PS3, a samo U2 uważam za grę z najlepszym gameplayem i grafiką :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nic ciekawaego ,bardziej czekam na Tomb Raidera"

To znaczy że nie grałeś w żadną poprzednią część serii uncharted;) Gwarantuje Ci że gra wmiata w fotel. Sam byłem mega sceptyczny jak ją widziałem na filmikach i na screenach. Recenzje wydawały mi się przesadzone... w końcu jak zwykły shooter może być tak dobry? W końcu się okazało że jest sto razy lepszy niż w recenzjach. Zdecydowanie jest to gra przy której najlepiej się bawiłem w życiu (oczywiście jest bardzo dużych innych gier które mi sprawiały frajdę ale ta to jakiś dziwny fenomen...) ponieważ nie miała słabszych momentów, fabuła była wciągająca a rozgrywka sam miód! Zagraj naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomi441 - dokładnie tak samo... nie rozumiałem tego dlaczego w 2009 r. gra wygrywała wszystkie targi, dlaczego miała tak dobre reck (90-100)i, bo oglądając filmiki wydawała się po prostu ładna i tyle. Dopiero po zagraniu, wszystko wychodziło na jaw i gra zaskakiwała pod każdym względem... a wcześniej byłem przekonany, że gdy już nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć :).

Co do filmiku, to za wcześnie aby odkrywać wszystkie karty. Jakieś genialne filmy zobaczymy zapewne na targach E3. Wg. mnie w ogóle niepotrzebnie tak szybko pokazują gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik trzyma poziom poprzedniej części :). Poza chrupiącą animacją i kiepskimi teksturami widać, że jest na co czekać-finalnie będzie uczta dla oczu. Fabuła też po prostu nie może zawieść, a przynajmniej w to wierzę ;).

Fajnie jest zobaczyć, że Drake ma nowe zestawy ciosów, wykończenia akcji i w końcu, W KOŃCU, można się rzucić komuś na plecy z góry :).

U2 to jedyna gra, która sprawiła, że chciałem zdobywać trofea, a w moim przypadku to na prawdę coś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...gra ukaże się 1 listopada 2011, oczywiście wyłącznie na PlayStation 3."

Hm, a oni nie graja czasem na padzie z 360? (serio pytam, nie mam konsoli wiec sie nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 11:22, Viollus napisał:

"...gra ukaże się 1 listopada 2011, oczywiście wyłącznie na PlayStation 3."

Hm, a oni nie graja czasem na padzie z 360? (serio pytam, nie mam konsoli wiec sie nie
znam)



To nie kontroler X-a tylko biały Dualshock 3 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2010 o 11:17, SalieriMT napisał:

Co do filmiku, to za wcześnie aby odkrywać wszystkie karty. Jakieś genialne filmy zobaczymy
zapewne na targach E3. Wg. mnie w ogóle niepotrzebnie tak szybko pokazują gameplay.


Też tak uważam, ale ciśnienie na grę jest ogromne. Po prostu musieli coś pokazać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie nazwałbym betą, nawet hitboxy nie były poustawiane dobrze.
Liczę, że multi będzie mistrzowskie bo już w 2 mi się bardzo podobało. W singla nie wątpię bo od samego początku był na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie nazwałbym betą, nawet hitboxy nie były poustawiane dobrze.
Liczę, że multi będzie mistrzowskie bo już w 2 mi się bardzo podobało. W singla nie wątpię bo od samego początku był na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu te moje ulubione momenty kiedy coś się burzy. Ach, ja już gameplay''ów nie oglądam do samego końca :). Aż do 11.1.11 :). Co tu dużo gadać, owy roboczy gameplay jest troszkę wyżej niż ten w dwójce a jak pamiętam wczesne gampeley''e z 1 i 2 to tutaj pewnie też finalna wersja w porównaniu do tej pokazanej nam dzisiaj będzie diametralnie lepsza. I tego życzę ND, fanom serii i przede wszystkim mi... Uczta kinomana/gromana nam się szykuje panowie...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że jeszcze nie jest to gotowa wersja. Ja na Uncharted 3 nie mogę się doczekać ;P Kupię w dniu premiery. Jedna z lepszych serii na PS3 ;) Ale to tylko moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widać w cholerę, poza tym, że podobnie do U2, ponadto po raz kolejny reżyseria to pierwsza liga. Klimat będzie. Ale właściwie nie mogło być inaczej. Murowany hit i must have chyba dla niemal każdego posiadacza PS3. Na razie mam małe ciśnienie, ale z kolejnymi materiałami będzie wzrastać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować