Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire - zobacz niesamowitą mimikę twarzy postaci

35 postów w tym temacie

Walter Bishop :D.

Wcześniej nie interesowałem sie tą grą ale widze że czas najwyższy zacząć. Z tym odgadnięciem czy ktoś kłamie czy nie i ogólna mimika twarzy robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wcześniej jakoś ten tytuł w moim centrum zainteresowań nie wylądował, ale ten filmik naprawdę robi wrażenie i to pozytywne, ciekawy jestem co z tego wyjdzie, zapowiada się bardzo klimatycznie z racji lat, w których gra się toczy, lubię te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II - jakże ona była sztuczna w porównaniu z nawet GTA IV, fizyka - słaba, postacie i grafika niby lepsza, tak, wszystko takie ładne, tekstury itp., wszystko ładnie wygładzone, kolorowe i niby w Mafii II zrobiono modele twarzy oparte na tylu mięśniach ile mamy naprawdę, gdzieś tak kiedyś przeczytałem, a co się okazało? To wszystko wyszło strasznie sztucznie. Wystarczy porównać przerywniki z GTA IV i Mafii II i już widać kto się bardziej postarał. Z resztą też widać kto się bardziej stara odnosząc to do L.A. Noire. Jak sobie tylko przypomnę, gdy nasz bohater z Mafii II odbiera telefon, rozmawia, stojąc przy tym jak jakiś niedorozwój fizyczny, ani to się ruszy, ani podrapie, tyko trzyma tę słuchawkę i se gada... Red Dead Redeption: 2010 - tylko konsole, L.A. Noire: 2011 - też tyko konsole. Czyli na ukochane nowe Grand Theft Auto V trzeba będzie poczekać do 2012 lub 2013 i jeżeli też wyjdzie tylko na konsole? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 09:53, kodi24 napisał:

W sumie nie ma tu niczego, czego bym od lat już nie widział, ale dobre i to- strasznie
nie lubię "sztucznych" twarzy w grach;


To chyba żyjemy w dwóch różnych światach jeśli nie ma tu niczego czego już nie widziałeś... To co panowie zrobili w kwestii mimiki i lip-syncu powala na kolana KROPKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem już ten filmik na innych serwisach.

Cóż... Team Bondi/Rockstar popchną branże nieco do przodu, inni deweloperzy będą musieli gonić, bo poprzeczka zawiśnie wysoko. Mimika wygląda rewelacyjne, ale najbardziej istotny jest fakt, że cała ta technologia nie jest "kwiatkiem do kożucha", tylko służy gameplayowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 09:13, Gregory_P napisał:

Walter Bishop :D.

Hell yeah! Jeśli John Noble będzie w grze to to kolejny z wielu powodów dla których muszę ją mieć. Uwielbiam gościa!
A mimika twarzy kapitalna. Myślałem, że nie da się w tym temacie obecnie zrobić więcej niż Quantic Dream, a tu proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Byle by tylko polski wydawca nie zrobił pełnej polonizacji :/

Cenega ? Zapomnij ;-) Będzie zero polonizacji (mówię o kinowej - dubbing to byłaby totalna porażka w tym wypadku), zaporowa cena i brak dostępności gry na czas premiery. No ale od czego amazon.uk, gdzie przy zamówieniach za minimum 120 zł. nie ma kosztów przesyłki do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dożo mówić. Ciary na plecach :)
Ten tytuł po prostu zapowiada się kosmicznie.
Ufam, że scenariusz będzie równie dopieszczony co kwestia grafiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak zobaczyłem ten zwiastun mam mieszane uczucia. Mimika jest fajna ale dlaczego zrobiono to kosztem reszty grafiki? Liczę, że to efekt kompresji i niskiej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimika super - fajnie, gdyby częściej ten element gościł w grach - to by nadawało wiarygodności postaciom. CDP Red też mogłoby zrobić podobny film, gdy już zrzucą cały face cap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mimika wygląda rewelacyjne, ale najbardziej istotny jest fakt, że cała ta technologia nie jest "kwiatkiem do kożucha", tylko służy gameplayowi.
Mogłoby się to przyjąć w grach detektywistycznych albo cRPGach gdzie po mimice twarzy poznajemy nastawienie, nastrój bądź prawdomówność rozmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować