Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 2 w lesie

24 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2010 o 12:27, Serafin42 napisał:

Trzecia część była wzorem dobrej optymalizacji.

Nie ma to jak zachwalanie trzeciej części jeszcze przed premierą dwójki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:41, Sandro napisał:

> Trzecia część była wzorem dobrej optymalizacji.
Nie ma to jak zachwalanie trzeciej części jeszcze przed premierą dwójki ;)


W tym przypadku chodzi chyba o Zew Prypeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:27, Serafin42 napisał:

Trzecia część była wzorem dobrej optymalizacji.


Jak to mówią: do trzech razy sztuka ;P
Więc teraz może się okazać, że będzie się liczyło od początku ;)

Ale oby tym razem panowie dobrze przysiedli nad nowym Stalkerem, może nawet wyjść za 3 lata byle był dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam dużo obietnic przed " jedynką " ... np. poruszanie się pojazdami.Z wielu się wycofano , a projekt się i tak mocno przedłużył.Pojazdy wycofano ze względu na anomalie. Mimo wszystko gra mi się podobała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gra będzie miała klimat znany z poprzednich części to nie będę się wahał i niezależenie od błędów klimat zawsze jest w stanie zrekompensować niedoskonałości, a poprzednie części źle nie wyglądały więc nowy silnik miejmy nadzieję że mimo poprawionej grafiki będzie znał słowo optymalizacja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 13:12, Angar0 napisał:

Jak by nie patrzeć mieliśmy już 3 odsłony/ części serii :P

Teoretycznie nie są to kolejne części więc o Stalkerze 2 i 3 nie ma w ogóle co dyskutować, ale spoko, wiem o co chodzi. Po prostu czepiam się ludzi od rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Jest to bardzo utalentowane studio które musi mieć czas i brak nacisków na wydanie zgodnie z terminem a otrzymamy coś w co sami twórcy chcieliby grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie był tak zbugowany jak wcześniejsze wersje ... optymalizacja ... oby byłą dobra ... nie wiem jak było w Zew Prypeci bo gra nie chce się w ogóle odpalić .^^ jakieś błędy Visual C++
No i aby premiera była jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:26, piorko90 napisał:

No to znów zapowiada się gra przycinająca kompy XD Co jak co, ale ta firma średnio optymalizuje
XD


Czy ja wiem? Kozacy i American Conquest bardzo dobrze mi działały, Cień Czarnobyla też śmigał należycie, tak jak powinien (na kompie którego wtedy miałem, byłem poniżej zalecanych a na niemal maks działało ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:27, Serafin42 napisał:

Trzecia część była wzorem dobrej optymalizacji.


Nie za bardzo, gra nadal miała wiele braków jak choćby wschód czy zachód słońca. Karty graficzne te nowsze i starsze ledwo wyciągały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez błędy nawet po patchach "czyste niebo" nie zostało przeze mnie ukończone i kisi mi się na półce. Jeśli następne stalkery mają mieć takie coś to chyba zrezygnuję choć "zew prypeci" chodził bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować