Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To jednak tak wygląda PSP2?

27 postów w tym temacie

inuUzi masz rację to są renderingi z konceptów, które widziałem już rok temu można było wyszperać w internecie.
Z tego co pamiętam wtedy były one bardzo nie czytelne i czarno-białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę dziwię się, że PSP 2 wygląda jak PSP GO 2 :P. Albo to nie jest jeszcze oficjalny wygląd. Ciekawe, co to będzie potrafić. Żeby powalczyć z N, coś muszą wymyślić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 analogi.. czekam na to od samego początku obcowania z PSP, jeden to po prostu ZA MAŁO, drugi stwarza możliwości! m.in. Wreszcie da się sensownie grac w FPS-y :) Więc możemy liczyć ze na PSP2 w przyszłości będą tez powstawać mutacje CoDa i MoHa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"niestety nie mamy pewności czy te fotki są prawdziwe, czy to po prostu wymysł grafików czasopisma". To kto ma to wiedzieć, jeśli nie autor newsa? Może niech forumowicze zaczną pisać newsy - skoro to oni potrafią dokładnie doczytać, że te obrazki to tylko stare rendery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie kupie psp2 i to od razu. PSP kupiłem po paru latach, wcześniej kupiłem DS i szczerze mówiąc może to dziwne ale to PSP mnie zadowoliło i zachwyciło. Do tego połączenie z PS3 (psp2 na pewno będzie takie samo posiadać) to na prawdę cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwinięcie pomysłu z PSP GO, ma wady i zalety, na pewno mniejsza, kompaktowa forma, w porównaniu z oryginalnym PSP, może być wygodniejsza do przenoszenia. Ale sterowanie? Jak dla mnie, oczywiście strzelam bo trzeba by się przymierzyć do ustrojstwa, chyba analogowe gałki są za blisko krawędzi ekranu, co nie pozwalałoby mi wygodnie ich trzymać, lub wykonywać pełnych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex retina retina w gpu nadal siedzi tam slaby... Nie wrzucaj mi tu tylko gierke od Epic''a i Rage''a bo gameplaya te gry maja niewiele ,a ustawienia kamer i ilosc detalu na klatke jest zenujaca :] i 5 materialow na krzyz przez cale gry . Tak to mozna prezentowac mega cuda na kiju . Geometrycznie jest slabo , shaderowo mega bazowo ,a fillrate poprostu smieszy nawet w porownaniu do starego psp ;] . Retina tylko uwidacznia swiat kantow ,ubogich environmentow :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować