Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa wysyłka wybranych tytułów z oferty sklepu gram.pl

19 postów w tym temacie

Mało tych gier ;// i WoW to kusi tylko nie których LOL!!
ale fajny tylko może jak dla mnie to się okazuje SW TFU 2 ;) ale się zobaczy dajcie więcej a nie tylko WoW-a i nie piszcie że jest James Bond i SW to ZA MAŁO !!!i nie że najlepiej schodzą! it[ dajcie np CoD Blac Opsa lub Starcrafta 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 16:47, knopfler napisał:

A w UK darmowa wysyłka jest standardem w praktycznie każdym sklepie internetowym. Dlaczego
w Polsce tak nie może być?

W cenedze też już jest darmo wysyłka. Może i tu się to kiedyś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 17:36, icearas napisał:

Czyżby gram.pl robił krok podobny do Cenegii? Pomysł do pochwalenia, ale dajcie więcej
tytułów. :)

Sklep Cenegi może robić darmową wysyłkę tytułów Cenegi, bo to ich gry - mogą na nich symbolicznie zarobić, koszt wytworzenia gry jest znacznie niższy niż cena zakupu przez "obcy" sklep internetowy.
Będzie więcej tytułów z darmową wysyłką, kiedy wydawcy otworzą swoje magazyny (na dobre po 10.01.2011) i wyślą nam nowe dostawy. Nie chcemy szumnie rozgłaszać darmowej wysyłki tytułu, którego mamy na stanie mało, żebyście się załapali na niego, zanim skończy się zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wersje konsolowe gier także się załapią . W końcu kosztują dość sporo , więć darmowa wysyłka by zachęciła do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

James Bond 007: Blood Stone i World of WarCraft: Cataclism Edycja Kolekcjonerska juz mam. :) A World of WarCraft: Cataclism edycja zwykla i SW:TFU II mnie nie interesuje. :) Mimo to promocja bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 02:49, fenix00 napisał:

Mam nadzieję że wersje konsolowe gier także się załapią . W końcu kosztują dość sporo
, więć darmowa wysyłka by zachęciła do kupna.

SW TFU 2 na Allegro mozna spokojnie wyjac za 120 - 130 pln, wiec nie przesadzaj, ze znacznie. Inna sprawa, ze do tej gry powinni doplacac - w wieksze gowno w tym roku nie gralem.
Cel godny pochwaly, ale nadal taniej wychodzi mi z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 09:15, Dzibrill napisał:

Inna sprawa, ze do tej gry powinni doplacac - w wieksze gowno w tym roku nie gralem.
Cel godny pochwaly, ale nadal taniej wychodzi mi z UK.


Chodziło mi o sklep gram , gdzie jakoś bardziej lubię kupować niż na allegro . Jednakże częściej kupuję na allegro bo jest taniej . Jeśli jednak chodzi o tytuły tuż po premierze na allegro jest nieznacznie taniej zazwyczaj , gdyby tutaj nie trzeba płacić wysyłki ... wolałbym kupować w gram bo cenowo wyszło by to samo. Teraz już chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z darmowa wysyłką ale lepiej bym wolał zniżkę gry bo i tak był wybrał odbiór osobisty jak pewnie i inni i wydajać na wysyłkę 3.99 ale jak juz bym skorzystał to kurier przyniósł mi ja do domu.
Jak by tak kazda gra obnizyła sie o co najmniej 10 zł to wtedy było by cos , gracze na pewno by skorzystali z tego ale wiadomo sklep musi zyski przynosic a ponizej kosztów gier sprzedawać nikt nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować