Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reich - zobacz trailer gry, która nigdy nie powstanie

29 postów w tym temacie

Po oglądnięciu filmiku to stwierdzam że szkoda tylko $$$ bo gra niczym mnie nie zainteresowała. Zlepek różnych gier który ktoś poskładał w sumie nie wiedzieć czemu. Alternatywna wizja IIwś z nazistami, robotami i potworami może być fajny jeśli ktoś to zrobi z głową. Ale to raczej nie ten przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padaka. UE3 jak zawsze w 90% przypadkach bije po oczach masakrycznie. Bije tez nieuzasadniona i przesadna przemoc.

Pamietajcie, ze porzucone projekty to sa ZAWSZE gnioty. Nie przypominam sobie, by chociaz jeden tytul rokowal na cos rewelacyjnego/przelomowego.

A ten? Tego typu gier bylo od groma. Od samego patrzenia nasunely mi sie: Dark Void, Turok, Singularity, Killzone + jescze taka jedna albo dwie gierki z zaginaniem czasoprzestrzeni i podrozami miedzywymiarowymi (juz nawet zapomnialem tytul).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:56, golic napisał:

Padaka. UE3 jak zawsze w 90% przypadkach bije po oczach masakrycznie. Bije tez nieuzasadniona
i przesadna przemoc.

Pamietajcie, ze porzucone projekty to sa ZAWSZE gnioty. Nie przypominam sobie, by chociaz
jeden tytul rokowal na cos rewelacyjnego/przelomowego.

A ten? Tego typu gier bylo od groma. Od samego patrzenia nasunely mi sie: Dark Void,
Turok, Singularity, Killzone + jescze taka jedna albo dwie gierki z zaginaniem czasoprzestrzeni
i podrozami miedzywymiarowymi (juz nawet zapomnialem tytul).

popieram. wyglada jak kolejna durna gra z przesadzonymi broniami w ktorej braki nadrabia sie ogromna iloscia krwi. cos takiego przejdalo mi sie po 2 godzinach z painkillerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:53, Angmir napisał:

A już myślałem że jakaś gra w której gra się Nazistą i strzela do żydów :) Chętnie bym
zagrał !!


Jak był problem z "rasizmem" w RE5 czy brakiem murzynów w L4D, to nie trzeba długo sobie wyobrażać, co by się stało ze studiem, które by o wymienionej przez Ciebie tematyce robiło grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając beznadziejny w tym filmiku podkład muzyczny odniosłem bardzo dziwne wrażenie ...

To co widzimy na tym wideo jest imo dość mocną kopią z takich gier jak Borderlands [ część lokacji ], Gears of War [ lokacje naziemne + specyficzna poświata ], Half - Life 2 [ latające cosie przypominające statki ze Striderami ], Return to Castle Wolfenstein [ chyba wiadomo ... ] oraz Prey [ także część lokacji ] ... podobne czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ta gra przedstawia tyle rzeczy, że tak naprawdę ciężko cokolwiek o niej powiedzieć poza tym, że zapowiadało się na niezłego shootera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 16:56, golic napisał:

Pamietajcie, ze porzucone projekty to sa ZAWSZE gnioty.

Takiego Faith and a .45 nie nazwał bym gniotem.

Dnia 28.12.2010 o 16:56, golic napisał:

Nie przypominam sobie, by chociaz jeden tytul rokowal na cos rewelacyjnego/przelomowego.

Jakby wszystko to co jednak wychodzi takie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:17, R3nO napisał:

> A już myślałem że jakaś gra w której gra się Nazistą i strzela do żydów :) Chętnie
bym
> zagrał !!

Jak był problem z "rasizmem" w RE5 czy brakiem murzynów w L4D, to nie trzeba długo sobie
wyobrażać, co by się stało ze studiem, które by o wymienionej przez Ciebie tematyce robiło
grę...

I słusznie, bo nie wiem co zdrowego jest w chęci zagrania nazistą, zabijającym Żydów? Trzeba mieć nawalone w głowie, albo być bardzo niedojrzałym.

>Pomijając beznadziejny w tym filmiku podkład muzyczny odniosłem bardzo dziwne wrażenie
Rammstein jest beznadziejny? Bluźnisz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:26, nVid napisał:

>Pomijając beznadziejny w tym filmiku podkład muzyczny odniosłem bardzo dziwne wrażenie
Rammstein jest beznadziejny? Bluźnisz :]

Wiedziałem ...

A więc ... nie chodzi mi o to że Ramm jest zły [ bo nie jest to crapiszcze ] ale do tego trailera pasuje jak kwiatek do kożucha. Poza tym już nie wspomnę o dość nieudolnym montażu [ brak takich hm ... łagodnych przejść audio pomiędzy jedną a drugą ścieżką oraz takiej sobie synchronizacji obrazu z dźwiękiem ]. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie absolutnie nie. Dlaczego?
Totalną rozwałkę szykuje nam bulletstorm i na tę grę mogę czekać, ta wygląda mi tylko na bezmyślne ładowanie niekończącej się amunicji. Jednym słowem dno, ani gameplay ani nic nie powala w porównaniu do polskiej produkcji która ma w sobie to "coś"
Btw muzyka będzie mi się dziś śniła w koszmarze ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 17:32, Tyler_D napisał:

> >Pomijając beznadziejny w tym filmiku podkład muzyczny odniosłem bardzo dziwne
wrażenie
> Rammstein jest beznadziejny? Bluźnisz :]
Wiedziałem ...

A więc ... nie chodzi mi o to że Ramm jest zły [ bo nie jest to crapiszcze ] ale do tego
trailera pasuje jak kwiatek do kożucha. Poza tym już nie wspomnę o dość nieudolnym montażu
[ brak takich hm ... łagodnych przejść audio pomiędzy jedną a drugą ścieżką oraz takiej
sobie synchronizacji obrazu z dźwiękiem ]. Tyle.


Kolego na takie luksusy mogą sobie pozwolić gry które cokolwiek oferują a ich trailer''y mają coś do przekazania/pokazania. Tutaj Rammestein nie został wzięty bo pasował ale dla tego że jest genialny i ludzie będą na niego zwracać uwagę. To samo było przy nowym MoH''u wykupili licencję na genialną piosenkę i świetny album która nijak mają się do gry ale przyciągała wzrok fanów/ludzie którzy ją słyszeli i zwiększała hype.
Ot, taki zabieg marketingowy: nie mamy licencji żadnej książki/filmu to kupmy piosenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie mnie obchodzą przesłanki jakimi kierowali się twórcy tego gameplaya - ja oceniam to co widzę a czy ktoś zrobił to tak czy inaczej z braku funduszy / inwencji twórczej czy zwykłego lenistwa mało mnie interesuje.

Mówisz - "gry które cokolwiek oferują" - może nie zauważyłeś ale jeśli gra niczego nie oferuje to się nie sprzeda. A trailer z zasady służy do pokazywania więc wymigiwanie się w ten sposób jest cokolwiek marną obroną. Skoro stać ich było na wydanie iluś tam milionów na grę to co im szkodziło wydać jeszcze trochę i dopracować trailer? A takie filmiki są bardzo ważne - to ci powie każdy marketingowiec. Już nie wspomnę że jest od groma undergroundowych twórców tworzących muzykę nierzadko lepszą niż znane bandy więc co za problem ich sobie zatrudnić? Żaden ... no ale teraz to bez znaczenia bo i tak projekt upadł.

Ludzie będą zwracać uwagę na Ramma? A nie mieli się przypadkiem zainteresować grą ... ? Nevermind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bieda, dobrze że to skasowali. Gra jakich wiele, a motyw strzelania jedną ręką i rzucania czarów drugą był chociażby w Clive Barker''s Undying (swoją drogą wspaniała gra). A chlopcy z Ignition drogo się cenią skoro za 23 miliony dolarów zrobili zaledwie dwa poziomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tamtych latach pewnie gra bylaby bardzo dobra o każdy by pewnie miał swoje zdanie i pozytywne i gorsze. Teraz gry nei ma więc można powiedzieć sobie było minęło gra nie wyjdzie i tyle ale co z DNF to już inna bajka bo ta gra musi w końcu wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować