Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"PlayStation Phone" to jednak nowa Xperia? Zobacz zdjęcia!

40 postów w tym temacie

Wygląda średnio ale liczy się ergonomia. Oczywiście zaraz po mocy tego sprzętu, spodziewam się że to cacko w grach nie będzie miało sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym komórkę w PSP a nie PSP w komórce... produkt nie dla mnie.
Co do wyglądu, to wygląda jak Xperia z klawiszami konsolowymi zamiast QWERTY... nic specjalnego ale także nic aż tak bardzo rażącego...

OK TERAZ UWAGA!
Czekamy na proroka TobiAlex''a który i tym razem przyjdzie i powie, że iPod jest lepszy... są rzeczy które zawodzą, mózg Tobiego NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja właśnie dziś zmieniłem operatora, bo nowy dawał lepsze warunki, jeśli chodzi o minuty i takie tam, ale także nowiutkie PSP z Chains of Olympus i Tekkenem. Za całego jednego złotego :) Czy zatem polscy operatorzy będą oferowali PSP? Już oferują :-) czy kupimy? Ja już kupiłem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff! Czyli jednak ten lepszy desing. To co pokazywaliście ostatnio byłą jakąś kpiną z korzeniami w PSPgo. Jeżeli to urządzenie będzie miało dobre recenzje, to może stać się dla mnie pokaźną konkurencją dla iPhona, którego planowałem kupić w dalekiej przyszłości. Sony - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archacus widzisz, nie tylko ja piszę o konkurencyjności w postaci iPhone / iPod. Ale tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia na temat możliwości danego sprzętu i nie sięga dalej niż czubek własnego nosa. Cóż, jednak Twój mózg zawiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden Playstation Phone tylko nowy model Xperii tylko ze nie dla firm jak to w tej klasie bywa tylko dla graczy maniaków :) Jak dla mnie szajs i jeszcze jeden powód żeby Sony ssało swoje własne dzieło a nie sprzedawało jako czysty marketing żeby zarobić jeszcze podwójnie bo na PSP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:54, TobiAlex napisał:

Archacus widzisz, nie tylko ja piszę o konkurencyjności w postaci iPhone / iPod. Ale
tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia na temat możliwości danego sprzętu i nie sięga dalej
niż czubek własnego nosa. Cóż, jednak Twój mózg zawiódł...


Tak tak dzieciaczku, poprawiłeś mi dziś humor. Zawsze mogę na ciebie liczyć serio, dzięki ci za to.
Już pisałem na tym forum o iPodach (RAZ I STARCZY), nie spełniają dobrze, żadnej swojej funkcji i nie jest to wyłącznie moje zdanie poczytaj sobie zanim zaczniesz bluzgać chłopczyku.
Ale just for U, bo widać, że masz z tym problemy
-Jako odtwarzacze muzyczne są bardzo a to bardzo słabe, nie sięgają do pięt iRiver czy nawet Creativie... co tu mówić o Cowonach czy Archosach (o których zapewne dziecko nie słyszało) looknij sobie na koreańską stronkę Cowona to zobaczysz co odtwarzacz może robić. No fakt iPod nie jest tutaj najgorszy... jest nieznacznie lepszy od Manty. Też coś.
-Jako telefony iPhony także nie prezentują, żadnych fajerwerków OT ZWYKŁY TELEFON, ni to słaby ni to dobry, przeciętniak tylko, że drogi i faworyzowany przez wiele firm z racji tego, że jest modnym bajerkiem. Również, odsyłam ciebie do telefonów SHARPa, których mimo, że w Polsce nie uświadczysz mają opinie najlepszych telefonów na świecie.
-Jako czytnik ebooków także radzą sobie słabo, iPad to tylko powiększony iPod... tyle smutna prawda... dziękuję, jeśli będę chciał sobie coś takiego kupić wybiorę albo Kindle albo Kobo... choć póki co wolę powiększać swoją biblioteczkę książek, które mogą dotknąć.

Produkty apple są całkowitymi przeciętniakami. "jakbyś sięgał dalej niż czubek swojego nosa" poczytałbyś na ten temat, a nie mylił grafikę z wyświetlaczami dziecko kochane. Wiesz co jest smutne? Że ty już nawet nie potrafisz przyznać się do błędów, w przeciwieństwie do ciebie nie piszę, że SONY albo Nintendo jest najlepsze. NIE czekam na swych 4 literach grzecznie aż wyjdą obie konsole by móc je porównać, bo póki co Nintendo zalewa nas nowymi informacjami a SONY jak to oni wszystko trzymają dla siebie. Problem jest w tym, że my nic nie wiemy o tym sprzęcie... a ty już, wiesz... bo jesteś prorokiem. Poczekaj chłopcze, czy to tak trudno zrozumieć?

W przeciwieństwie do ciebie, druga osoba, nie rozpoczęła swej zwyczajowej pseudo tyrady na cześć ipoda... i nie wypowiada się w każdym wątku, byle nabić sobie punktów...

Pora na ciebie, więc grzecznie życzę tobie miłych snów, niech przyśnią się tobie misie pysie a jutro grzecznie pójdziesz do gimnazjum.

----------------------

Szczerze, to ile osób ma już dosyć tej polityki SONY? ciągłe utrzymywanie w niepewności, według mnie nie robi dobrze temu produktowi. Tylko patrzeć na Nintendo, cały czas dowiadujemy się nowych rzeczy, ba nawet sami producenci są łaskawsi w komentarzach... a tutaj NIC.
No ciekawe, czy zgodnie z przepowiedniami PSP2/PSPphone będzie martwe na starcie... choć tutaj o telefonie PSP raczej nie można mówić, jak nic Xperia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archacus mówiliśmy o iPodzie jako o konsoli do grania tak? A Ty mi wyjeżdżasz z telefon, z czytaniem eboków, odtwarzaczem mp3 itp. itd. Weź naprawdę dzieciaku poczytaj chociaż o sprzęcie zamontowanym w 4G i PSP. A, i jeszcze coś. Miałem zarówno PSP jak i iPod''a więc zapewne mam jednak lepszy podgląd na sprawę niż powielanie bzdur, o których "wszyscy" piszą. Wymieniłeś 3 czy 4 różne urządzenia. Czyli co, według Ciebie powinienem kupić te wszystkie urządzenia i to z nimi podróżować tak? Heh, bez komentarza. I jeszcze raz - hiper sprzęt bez oprogramowania to gówno. Ile w zeszłym roku wyszło gier na PSP? Ile 2 lata temu???

PS.
I nie wyjeżdżaj z Mantą, bo również i tu nie masz pojęcia o sprzęcie... Smutne jest to, że takie jedenastolatki jak Ty mają tak łatwy dostęp do netu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We didn''t start the flame war..."

To, czy kupiłbym taki wynalazek, zależałoby od jego ceny i możliwości innych niż odpalanie dobrych gier. Jeżeli zachowałby funkcje ostatniej xperii (chętniej, gdyby dostał nowe, lepsze), to mogłaby być godna uwaga alternatywa dla innych smartfonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a ja się teraz mocno zastanawiam, po co to wszystko. Ciekawi mnie, jaka będzie w tym strategia Sony. Co oni chcą osiągnąć poprzez stworzenie takiego urządzonka?

Przecież konkurencja na rynku smartfonów nie odnosi się absolutnie do konkretnych modeli, tylko do platform, tak? Platformą jest Android jako całość, platformą jest linia Apple - iPhone, iPad, iPod, platformą pewnie będzie Windows Phone 7. Przy tworzeniu gier należy myśleć o platformie, a nie o konkretnym modelu, a rozdrobnienie Androida w ogóle tutaj nie pomaga, próba tworzenia gier na jedne model (jeżeli tak to ma wyglądać) mija się zupełnie z celem i perspektywą stosownego zysku! Xperia Play będzie tylko kolejnym high-endowym modelem z wielu. Jaka szansa, że ludzie pozamieniają swoje smartfony, równie często już high-endowe na ten? Że Ci, którzy zaczynają przygodę z Androidem, wybiorą akurat ten?
Linia Apple - tutaj nie ma problemu. Jeden iPhone, jeden hardware. Żadnego rozdrobnienia, zamknięta platforma, to tam pojawiają się świetne gry, które deweloper ma szansę dopieścić oraz ma świadomość, że wrzucając grę na AppStore wrzuca ją praktycznie dla każdego. I się opłaca. Android jest omijany przez rozdrobnienie i piractwo.

Do czego zmierzam? Do tego, że jeśli siłą tego telefonu mają być gry i jeśli naprawdę chce stawić czoła iPhone''owi, to sprzęt ten nie ma na starcie żadnych szans. Króluje Apple i to się nie zmieni. Po prostu IMO błędem jest tutaj Android, bo walka Apple i Google w tym sektorze to zderzenie open source z zamkniętym produktem. Próba zrobienia małego zamkniętego produktu z open source byłaby bzdurą. Z kolei stworzenie nowej platformy nie wchodzi w grę przy pozycji Apple i powolnym rozwoju WP7.
Wniosek? Czuję, ze będzie podobnie jak z PSP Go. Sprzęty podobnie wyglądają i mogą podobnie skończyć. Czyli mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 22:11, TobiAlex napisał:

Archacus pamiętaj o jednym cwaniaczku z pompką w nosie - nawet najnowocześniejszy sprzęt
bez oprogramowania to gówno a nie sprzęt.

Dokladnie. Na tym polu tylko Nintendo moze jakos chocby probowac konkurowac z Apple. A od czasu, gdy okazalo sie, ze i Unreal Engine 3 spokojnie smiga na zabaweczkach Apple, to lepiej niech Sony zafunduje temu czemus potezna biblioteke gier. IMO jeden "Mirror''s Edge" wydany na iPada w HD zjada wszystko wydane na PSP w zeszlym roku. Oczywiscie poza Ghost of Sparta, ale to jeden tytul, gdzie na iOS wydzi ich kilka dziennie.

Archacus -> Nie dosc, ze hejtujesz, to jeszcze slabo. Ide o zaklad, ze chodzi ci tylko o cene tego sprzetu - bo tego, iz nawet nie miales go w reku widac po twoim poscie. Platforma iOS to baza dla oprogramowania i funkcjonalnosc tego sprzetu zalezy od uzytkownika. W kwestii mody tez jest u ciebie krucho, bo osobiscie znam ludzi z telefonami od np. Prady, ktore nie kosztowaly marnych 3000 tylko dziesiec razy wiecej, a potrafia polowe tego co Nokia 3310. W kwestii lansu uzytkownicy Aplle nie sa nawet w pierwszej trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować