Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 prequelem Modern Warfare?

89 postów w tym temacie

Nie no... teraz to będzie tak: ten sam silnik, ta sama mechanika, prawdopodobnie porównywalna długość kampanii i na dodatek te same plansze co w 1 i 2 tylko, że zamiast iść z pkt A do B, to będziemy iść z B do A:?

Jeśli ta plotka okaże się prwadą to będzie przegięcie stulecia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 15:44, Crew_900 napisał:

To w Modern Warfare był już Ghost ?



cytuję: "Akcja ma skupić się na postaci Ghosta - bohatera znanego z Modern Warfare 2."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward is dead. Nawet jeśli gra się ukaże to będzie słaba. Ale co z tego, ludzie i tak lecą na markę. Jeszcze dopiszą "kolejna gra twórców Modern Warfare oraz Modern Warfare 2" (co nie będzie prawdą, powinno być "gra 20-stu procent twórców") na pudełku i będzie hicior jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają, a i tak któryś milion poleci na markę i zasili konto Activision o kolejne miliony dolców. Więc po co się męczyć, skoro można rzucić to samo i zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL kontynuacja CoD która to będzie część 8, 9 ??

Ale CoD MW3 na silniku 2 miodzio odpali mi :D nie to co Black Ups ;(( a chciałem sobie go kupić a nie odpali za słaba karta graficzna żal ale nic kupi się nowego komap/laptopa i bedzie git ale kampania ma być długa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było, gdyby prócz przedstawienia genezy konfliktu pokazali jeszcze jego zakończenie. Jeśli tego nie zrobią, będzie to oznaczało MW4 - a tego chyba nawet ja, jako wielki fan serii, nie strawię. Tylko te lokacje z jedynki i dwójki mnie trochę niepokoją - co, przejdziemy w tym samym otoczeniu, ale po innej ścieżce? Bo jak inaczej je zaimplementować? Bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te same mapy, te same postacie, ten sam silnik...
Nieco już przesadzają. Nawet mi, nałogowego gracza i fana serii który ma każdą część wersji PC już nieco nuży takie odgrzewanie kotleta.

Może jakaś nowa historia ? Preguel kiepsko brzmi. Zakończenie MW2 wskazywałoby na bardzo ciekawą kontynuację ( Price i Soap jako

Spoiler

uciekinierzy których wyrzucono niesłusznie z wojska ? SUPER!

) a tu co najwyżej będzie okazja do poznania tajemnicy Ghosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry nie robi sam Infinity Ward, a jeśli już, to nie tylko oni. Activision ma w zanadrzu jeszcze Raven Software oraz jedno studio, niestety nie pamiętam nazwy, które też ma maczać palce przy robieniu codów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować