Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 50 - 41

96 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2011 o 17:06, mistrzukrak napisał:

filmik z csa jest z 1.6 a pierwsza odsłona tego modu to 1.5 i jest to dość istotne.


YYy, co? 1.5 pierwszą odsłoną modu? Coś ci się pomylilo.

Fajnie poukladane, jak dla mnie trzyma sie kupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no. God of war i świetna fabuła? Serio? To jest jedno z najgorszych zakończeń serii jakie w życiu widziałem. Lubię Kratosa i jego czystą, pozbawioną jakiegoś usprawiedliwienia, czy tłumaczeń zemstę. Jednak fabuła? Serio? Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirror''s Edge to bardzo przyjemna i dopracowana gra, ale chyba troszkę za wysoko.
Z jednej strony mnie to cieszy, bo gra mnie oczarowała, a byłem do niej nastawiony nieprzychylnie, a z drugiej strony były gry lepsze, które zasługiwały na to miejsce.
Coś mi się widzi, żę od Niny dostaniemy tu max. 2 tytuły, to tak na marginesie.

Nie ma co, zdecydowanie bardzo ciekawie czyta się tę topkę, bo z całą pewnością drugiej takiej się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to nieźle skonstruowane, i chyba w wielu rzeczach zgodzę się z autorami ;] zobaczymy na koniec bo np. NFS U2 stawiam trochę wyżej a na pewno wyżej od Mirror Eage :) ale to moje osobiste zdanie zresztą i ME tez jest bardzo dobrą grą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 17:39, b0dz1o napisał:

Fajnie, ale CS ukazał się w roku 2000, a to już wykracza poza dekadę wstecz.


Pierwsze wersje pojwily sie w 1999 jak pamietam, ale kolejne wychodzily w 2000, jak i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TDU gram z przerwami od czasu premiery do teraz. Gra jest naprawdę udana, ale nigdy nie zgadzałem i nie zgodzę się z oceną CDA - 10/10 i z wychwalaniem gry pod niebiosa. Po pierwsze, błędy początkowej (czyli recenzowanej) wersji - crashe do pulpitu, kasowanie zapisu gry. Dalej - wymagania sprzętowe - na Athlonie 64 2800 1,5 GB ram i GF6800 a później Radeonie X1950 grało się średnio, w mieście w ogóle się cięło. Dalej - doskonale wykonane wnętrza? Moim zdaniem nie do końca, wiele samochodów wygląda brzydko (np: Alfa Competizione), nie działa część wskaźników, w niektórych bardzo rzuca to się w oczy (np SLR) w innych nie działają w ogóle (Cadillac Cien czy TVR T440). Dźwięk silników - co tu dużo mówić, jest słaby, a w przypadku niektórych bryk w ogóle jest żartem (znów SLR który brzmi jak mikser). Do tego okropnie monotonne drogi, wszędzie asfalt jest identyczny i identycznie malowane są pasy. Gra nie jest brzydka, ale kiepskie oświetlenie sprawia, że wyraźnie coś jest nie tak, na przykład, kolor czarny wygląda po prostu dziwnie, biały przez większość czasu jest różowy i w ogóle niemal niemożliwym jest wybranie do samochodu koloru który tchnął by w niego duszę i powodował zachwyt. Dochodzi jeszcze problem z dobrą kompatybilnością ze sprzętem. Widziałem 2 kierownice (fakt że jedna z nich jest dość stara, natomiast druga to jakaś Manta, nie pamiętam oznaczenia ale nie taka zła) z którymi TDU nie chciało współpracować. Swojego Logitecha Dual Action nie mogłem w grze skonfigurować w zadowalający mnie sposób, lepiej jest z padem od Xbox''a 360, ale też nie jestem zachwycony. Kumpel który ma kierownicę Logitech Driving Force GT też trochę na początku narzekał.

Wiem, część z rzeczy o których przed chwilą napisałem jest istotna, a część to jedynie błahostki, ale to wszystko sprawia, że TDU jest moim i nie tylko z resztą moim zdaniem grą co najwyżej bardzo dobrą. Bardzo dobrą, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem jestem zaskoczony, najpierw God of War 2, który jest według mnie najlepszą odsłoną serii był daleko. Teraz GoW3 daleko....rozumiem, że nie jest to moja lista jednak zaczynam się bać o top 10 skoro naprawdę dobre tytuły lądują tak daleko. Mimo to fajnie się to czyta i brawo za pomysł;)

Gumisiek2
Gdzie Ty tu widzisz Gears of War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie trochę komentarze do tego rankingu. Robienie tego typu porównań jest moim zdaniem bez sensu - chyba, że pominie się kolejność i umieści się po prostu 100 najlepszych gier dziesięciolecia. Sprzeczanie się o to, że God of War powinien być na 27 miejscu, a RDR na 47, z kolei Gran Turismo powinno być na 43, bo jednak jest lepsze od RDR, jest głupie. Uważam że sam fakt, że gra znalazła się w tym rankingu świadczy o jej jakości (wg gram.pl), konkretne miejsce nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU tak nisko?! No to to jest przegięcie! Jedna z najlepszych samochodówek na PC. W dodatku jedna z nielicznych z otwartym światem, a poza tym z masą fajnych, często egzotycznych samochodów. Nieładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:15, Madoc napisał:

(wg gram.pl), konkretne miejsce nie ma znaczenia.


Wtedy nie byłby to ranking, a spis gier ;)
Chodzi o pole do dyskusji. Wcale nie jest głupim to, że użytkownicy wyrażają swoją opinię. Wyrażają ją i wymieniają się poglądami na dany tytuł. Taka już jest idea rankgingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Wtedy nie byłby to ranking, a spis gier ;)
Chodzi o pole do dyskusji. Wcale nie jest głupim to, że użytkownicy wyrażają swoją opinię.
Wyrażają ją i wymieniają się poglądami na dany tytuł. Taka już jest idea rankgingu.

Dyskusja jest dobra, gdy ma sens. Nie da się ułożyć 100 gier w takiej kolejności, żeby każda kolejna była o trochę lepsza od poprzedniej. Wytłumacz mi, w czym np. TDU jest lepsze od CoD2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 18:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Wtedy nie byłby to ranking, a spis gier ;)
Chodzi o pole do dyskusji. Wcale nie jest głupim to, że użytkownicy wyrażają swoją opinię.
Wyrażają ją i wymieniają się poglądami na dany tytuł. Taka już jest idea rankgingu.


Taa, ale do momentu, aż księżniczki tupać zaczynają, "a mi się to nie podoba, jak tak mozna" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować