Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Historia w Wiedźminie była jeszcze gorsza niż w książkach IMO.
BioShock na pierwszym mi nie pasuje,strasznie nudna gra jak dla mnie.Nie wiem o co chodzi z całą tą jej głebia ale do mnie to nie przemawia.
Ale ostatecznie pierwszą dziesiątke uznaje za jako tako udaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL.A gdzie Mass Effect 1 i 2, Dragon Age, Final Fantasy X, Worlds of Warcraft, Morrowind...?
Niekoniecznie mówię o pierwszej 10, ale ogólnie zestawieniu.
Jednak zgadłem, kupa śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakieś żarty są!!!

Nie narzekałem na ten ranking, tylko pokornie czekałem. Nie denerwowałem się, że WarCraft 3 jest tylko na 68 miejscu, Counter Strike na 47 miejscu. A jeszcze ta wczorajsza podpowiedź Mejste, że w Top 10 są dwie gry na literę G i te głosy większości forumowiczów, że Gothic na pewno będzie w Top 10. A tej gry nie ma nawet w Top 100!!! To naprawdę wielki skandal!!!

A w dodatku jakiś Shadow of the Colossus, kto uważał, że ta gra będzie w Top 10?

Nawet WoWa nie ma w Top100, teraz to już mnie nic nie zaskoczy...

PS. Miałem dość słów graczy korzystających z konsol Nintendo, ale teraz was rozumiem, ten ranking w ogóle nie jest obiektywny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock?! ...
Pamiętam jak sprawdzałem kiedyś demko tej gry i stwierdziłem że to nic ciekawego :). Ale Whatever, wasz ranking nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:13, Arthas97 napisał:

To jakieś żarty są!!!

Nie narzekałem na ten ranking, tylko pokornie czekałem. Nie denerwowałem się, że WarCraft
3 jest tylko na 68 miejscu, Counter Strike na 47 miejscu. A jeszcze ta wczorajsza podpowiedź
Mejste, że w Top 10 są dwie gry na literę G i te głosy większości forumowiczów, że Gothic
na pewno będzie w Top 10. A tej gry nie ma nawet w Top 100!!! To naprawdę wielki skandal!!!
A w dodatku jakiś Shadow of the Colossus, kto uważał, że ta gra będzie w Top 10?

PS. Miałem dość słów graczy korzystających z konsol Nintendo, ale teraz was rozumiemy,
ten ranking w ogóle nie jest obiektywny:-(


wypluj te słowa o shadow of the colossus ignorancie - to jedna z najlepszych gier wydanych kiedykolwiek, i (chyba) najlepszy tytuł na ps2 - rozumiem, że ograniczasz się jedynie do PC, ale na litość boską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza trójka nie zasługuje żeby tam się znaleźć .
Shadow of the Colossus to coś na 9 miejscu ? Kto to robił ten ranking i na jakiej zasadzie , według swoich upodobań czy co ?
Wiedźmin na 10 miejscu ? Jeśli wyższe miejsca okazały się to według tego co jest wyżej Wiedźmin powinien być na podium.

Ten ranking cały jest ostro pokręcony , w ogóle na jakiej zasadzie został robiony ? Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikając na pierwsze byłem święcie przekonany że to będzie ME a tu zonk ...
Do końca wierzyłem że ten biedny FF się zmieści ale już trudno

Ichibanoshi-Kun

Sorry za zmyłkę Shadow jednak się załapał musiało mi się coś pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bioshocka nie grałem i raczej nie zagram, więc nie wiem czy słusznie, czy nie słusznie, z resztą to subiektywne wybory redaktorów. Mafia i Max Payne to dla mnie gry arcymistrzowskie :P Call of Duty 4 też dzielę dużą sympatią i sentymentem. Najlepszy FPS dla mnie ever ;] Ogólnie nie mam większych zarzutów. Powiem jeszcze, że dzięki temu rankingowi przez jakiś czas było/jest co czytać na forum, bo komentarzy i sporów było/jest/będzie multum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta dziesiątka jest OK.
Jedynie, co bym zrobił, to zamieniłbym Mafię z Codem.
Szkoda też, że żadna część Gothica się nie zakwalifikowała:(
Dziwi mnie też brak takich gier ja ME, DA, Wow, TES, czy Halo(chociaż jakaś tam część była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, gdyby to był ranking TOP 10, ale żeby w TOP 100 gier dekady nie było żadnej części Gothica? Z całym szacunkiem, ale chyba upadliście na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:18, Gumisiek2 napisał:

Rozumiem, gdyby to był ranking TOP 10, ale żeby w TOP 100 gier dekady nie było żadnej
części Gothica? Z całym szacunkiem, ale chyba upadliście na głowę.


Szczerze mówiąc to też mnie to zdziwiło. Moim zdaniem redaktorzy mieli zamiar gdzieś go w te okolice wstawić, ale zapomnieli, przez inne gry. Tak to mogę tylko wytłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:18, Arthas97 napisał:

Napisałem tylko, że nikt nie stawiał na tą grę, a według mnie nie powinna się znaleźć
w Top10.

W dodatku sam mam PS2...


nikt nie stawiał, bo 60% użytkowników tego forum nie gra ani nie grała na niczym innym niż PC, więc co się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W setce najlepszych geir minionych 10 lat zabrakło miejsca m. in. dla Disciples 2, Call of Cthulhu, Divine Divinity, Stalkera, F3 NV (o którym to słychać w każdym pr0gramie) i paru innych zasłużonych tytułów. Ale są za to 3 Fify, NFSU 1 i 2, Zombie kontra kwiatki (!), CoD-ów co nie miara. No cóż, zapłaczmy nad tym zestawieniem i ruszajmy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować