Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy nominacje do Game Developer`s Choice Awards

37 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2011 o 20:42, Dariusvictour napisał:

Moim zdaniem faworytem do gry roku jest Limbo. Gra z grafiką w odcieni szarości i muzyką
pełną grozy, a do tego diabelnie wciągająca.Kiedy już zacząłem w nią grać nie mogłem
przestać dopóki jej nie skończyłem.Mało która gra przykuła mnie na tak długo do telewizora.Poza
tym równie fajne jest oglądanie jak ktoś inny gra w tą grę i łapie się na te same sztuczki
twórców co ty.Kto grał wie o czym mówię, kto nie, niech się nie zastanawia i kupi.



Nooo nie wiem czy muzyką pełną grozy :D, muzyka jest właściwie tylko w menu :P. Ale co do reszty to 100% racji :P zawsze włączam znajomym i patrzę jak się męczą z zagadkami, lub podskakują przed TV ze strachu :P, a sterowanie i reszta jest na tyle proste, że nawet takie osoby co z padem i w ogóle graniem mają mało wspólnego radzą sobie bez problemu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:55, matixnt napisał:

Tylko dlaczego w kategorii gry na konsole przenośne są: 2 gry na PSP, 1 gra na DS-a i
2 gry na telefon(iPod i android)

Yyy... bo są to urządzenia przenośne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 19:45, Henrar napisał:

U mnie było coś takiego:


No cóż, EA wie, jak zadbać o lobbying. :) O dziennikarzach nawet nie wspominam.

BTW - w końcu kategoria najlepszy scenariusz. Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak Alana Wake''a w kategorii najlepszy scenariusz przy obecności Costume Questa to jakieś kpiny. Najlepsza fabuła generacji - subtelna, inteligentna, wymagająca, niejednoznaczna. No ale pewnie z tych przyczyn w zestawieniu się NIE znalazła, bo nie wali prostacko po twarzy jak Mass Effect 2 czy RDR "a tera bydzie dramaturgicznie" i niektórzy nie załapali o co biega.

Brak Final Fantasy XIII (któremu można sporo zarzucić, ale fabułę ma dobrą) jeszcze przełknę, bo to można liczyć jako premierę z 2009.

I nie rozumiem czepiania się Mass Effect 2 w kategorii "najlepszy scenariusz". Scenariusz to nie tylko główna oś fabuły (która w ME2 jest prosta jak drut, ale wciąga). To również wątki poboczne (znakomite) czy dialogi (wyśmienite).

Z nominowanych - mimo wszystko RDR, chociaż z Heavy Rainem nie miałem przyjemności (ale po skrajnie tandetnym Fahrenheicie cudów od Cage''a się nie spodziewam).


A grą roku o c z y w i ś c i e powinien zostać fenomenalny Mass Effect 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nominacja za scenariusz do ME2 też jakimś nieporozumieniem.

cHICEK, silnik StarCrafta 2, podrasowanym silnikiem Warcrafta 3? Nie ośmieszaj się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm moje typy:
Projekt: Red Dead Redemption
Innowacja: Limbo
Technologia: Red Dead Redemption (bo pokazuje, że silnik GTA IV ma naprawdę kosmiczne możliwości)
Handheldy: nie posiadam, więc się nie wypowiadam
Udźwiękowienie: Red Dead Redemption (za piosenkę Compass i kontekst, w którym jest puszczona, a nie za Far Away :))
Dystrybucja cyfrowa: Limbo
Debiut: Limbo
Scenariusz: Absolutnie, kategorycznie i nieodwołalnie Red Dead Redemption - jeśli wygra coś innego w tej kategorii, to znajdę jury i zawołam paru czarnych karków, żeby popracowali nad nimi z obcęgami i palnikiem.
Względy wizualne: Assassin''s Creed Brotherhood (bo jakaś nagroda się tej grze należy, a na tym polu może spokojnie konkurować z RDR)
Gra roku: Red Dead Redemption (za zakończenie, które przyprawiło mnie o niekontrolowany szczękopad i łzy w oczach, co do tej pory udało się tylko filmowi Vanishing Point z 1971 roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wszystkie swoje typy, ale oczywiście się nie wysłało... :/

Napiszę więc tylko najistotniejszą informację - jeśli Red Dead Redemption nie dostanie nagród w kategoriach udźwiękowienie, scenariusz i gra roku, to znajdę jury i zawołam paru czarnych karków, żeby nad nimi popracowali z obcęgami i palnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra pod względem wizualnym:
Call of Duty: Black Ops (Treyarch)


Hahahahahahhahaah. Map pack do CoD 4 najlepszą grą pod względem wizualnym OMG. Ta gra jest tak brzydka, że aż zęby bolą. O ile menu jest fajne to sama gra to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2011 o 20:55, matixnt napisał:

Tylko dlaczego w kategorii gry na konsole przenośne są: 2 gry na PSP, 1 gra na DS-a i
2 gry na telefon(iPod i android)

Ponieważ na iPoda wychodzą ostatnio ciekawsze gry niż na PSP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption jest bardzo dobrą grą ale chyba niektórzy z was nie rozumieją kategorii.

Zdecydowanie najlepszy projekt to nie jest ani najlepsza technologia a już na pewno nie najlepszy scenariusz. (pod względem wizualnym to też mocno odpada. Lecz o tytuł Gry Roku spokojnie może walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał typować, lista zwycięzców wyglądałaby następująco:
Najlepszy Projekt: Limbo
Innowacja: Heavy Rain
Najlepsza technologia: Heavy Rain
Najlepsza gra na konsole przenośne: God of War: Ghost of Sparta
Najlepsze udźwiękowienie: Mass Effect 2
Najlepsza gra w dystrybucji cyfrowej: Limbo
Najlepszy debiut: Limbo
Najlepszy scenariusz: Mass Effect 2
Najlepsza gra pod względem wizualnym: God of War III
Gra roku: Mass Effect 2 albo Red Dead Redemption. Tutaj wahałbym się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption i Assassins Creed Brotherhood zdecydowanie dwie najlepsze gry roku , ciesze sie ze od niedawna jestem posiadaczem x360 bo moge grac w te wspaniale tytu;y , zycze tez PC czyli w sumie sobie zeby RDR wyszedl na PC bo jak wiemy ACB niedlugo sie ukarze na PC. Dziwi mnie dlaczego ACB nie ma w najlepszym udzwiekowieniu , wszystko idealnie gra a soundtrack jest wrecz przepiekny i przebija wszystkie produkcje z tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować