Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DC Universe Online w sklepie gram.pl od 19 stycznia

17 postów w tym temacie

Sorki za posta pod postem, ale nie użyłem forum.

Kafar cena na chwile obecną nie jest wcale dobra. Dlaczego? Masz 149,90 zł + 13 zł koszty przesyłki. Obecnie na D2D jest promocja i tam gra kosztuje 29.95 funtów, czyli ok. 142 zł. Co prawda będzie to wersja cyfrowa, ale akurat dla mnie to żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 14:34, Kafar napisał:

szkoda że linki do sklepu nie działają ale cenę macie dobrą chyba się skuszę na tą grę
u was.


Już działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 15:17, TobiAlex napisał:

vegost normalna cena mmo, czyli $15 bądź 13 EURO. Idź graj w AoC, tam masz 29 zł.


Nie gram w żadne mmo gdzie trzeba płącić, nie będe płacić za czyjeś lagi i wyższośc bohatera : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 15:27, TobiAlex napisał:

Sorki za posta pod postem, ale nie użyłem forum.

Kafar cena na chwile obecną nie jest wcale dobra. Dlaczego? Masz 149,90 zł + 13 zł koszty
przesyłki. Obecnie na D2D jest promocja i tam gra kosztuje 29.95 funtów, czyli ok. 142
zł. Co prawda będzie to wersja cyfrowa, ale akurat dla mnie to żadna różnica.


Na konsole jest dobra bo ogólnie to jest 180-200zł w necie (właściwie na allegro bo ciężko w polskim sklepie to znaleźć. Przynajmniej ciężko było wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 15:34, vegost napisał:

> vegost normalna cena mmo, czyli $15 bądź 13 EURO. Idź graj w AoC, tam masz 29 zł.


Nie gram w żadne mmo gdzie trzeba płącić, nie będe płacić za czyjeś lagi i wyższośc bohatera
: )


No to widać że wypowiadasz się na temat na który nie znasz. Jak można oceniać gry mmo płatne skoro się w nie nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 16:51, TobiAlex napisał:

A ja się skusiłem i kupiłem na D2D (wyszło coś ok. 139 zł). Umili czas w oczekiwaniu
na head start RIFT''a :P


I jak wrażenia? Godne uwagi na przynajmniej kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Europie gra jest dostępna już od 14 stycznia, szkoda tylko, że Sony jak zwykle ma głęboko gdzieś nasz kraik wraz z naszymi bankami i nie można zagrać, bo nie da się zapłacić abonamentu, a bez tego nie można nawet skorzystać z tych darmowych 30 dni grania, fail i kradzież pieniędzy klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na ignoranta, ale mam następujące pytanie:
Czy jeśli wykupię subskrypcję na grę na PSN, to klient się sciągnie i będę mógł grać, czy trzeba kupować płytę z grą? (chodzi mi oczywiście o wersję na PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować