Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steve Ballmer: Xbox 360 to nie jest konsola do gier

59 postów w tym temacie

Mogę potwierdzić słowa Steeva, nie dlatego, że jestem jakimś fanbojem, czy coś, ale dlatego, że świetnie bawię się w gry co-op i gry kinectowe ze swoją narzeczoną, która zaczęła dostrzegać, że xbox i gry to nie aż taka straszna sprawa. Poza tym odtwarzanie DVD, centrum muzyczne, przecież można połączyć to z centrum multimedialnym Windows :)

Żeby nie było, rozważaliśmy też zakup PS3 lub Wii, ale po filmikach rozbitych telewizorów od gamepadów ruchowych Move i Wiimote, zrezygnowaliśmy z tego pomysłu :)

Co nie oznacza, że PS3 się kiedyś dokupi dla Blu-ray''a, czy innych gier exclusive tylko dla PS3. Wtedy zagrzeje miejsca obok Xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złośliwi napomkną o filmach w HD lub czymś paskudnym jak Blu-Ray:)
Mimo stawiania na cyfrową dystrybucję filmów uważam, że nośniki długo nie wyginą. Zastanawiam się jeszcze nad konsekwentnością działań firmy - czy kolejna generacja Xboxa będzie miała napęd, jeśli tak to jaki. Co do rodzinnego centrum rozrywki, przypomina mi się reklama z Kevinem Butlerem youtube.com/watch?v=G-YjZ2YE-q4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na domowe centrum rozrywki to Xbox jest wyjatkowo pradozerny i malo uniwersalny. A wszystkie "ekstra" funkcje sa odplatne... Jakos mi to nie pasuje. Jak ktos sie nie liczy z kosztami, to moze miec wiecej, lepiej, inaczej...
Marudze?
To moze chociaz Wujek Steve zalatwi przegladarke internetowa i kodeki divx+napisy na swoja kons...centrum domowej rozrywki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie "klocek" robi też za DVD, jako że jestem kinomanem :) I funkcję tą spelnia znakomicie. Z reszty ficzerów raczej nie korzystam, w końcu konsola przede wszystkim służy do grania (tak,więc fail Steve ;-))

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Co do wypowiedzi Steve''a - za każdym razem kiedy ten gość otwiera usta, to ja robię "facepalm". Tak było i tym razem - poziom bullshitu ponadprzeciętny, a "dialog" z żoną "rozbrajający" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza reakcja: buahahahaahahaaahaha, umieeram :D

"Jeśli chcesz wiedzieć, co jest właśnie na topie i co ludzie chcą posiadać, to jest to zestaw Xbox i Kinect." - wszyscy bądźmy trendy, jazzy i cool. Kupmy do tego majty arabki, okulary od Hugo Bossa i mikroskopijnego pudelka by nosić go w torebce od Versace ;)

"Kinect sprawia, że system jest prawdziwym rodzinnym centrum rozrywki, bo możesz go obsługiwać przy pomocy komend głosowych i własnego ciała."
- ahahaha już widzę jak ktoś normalny wydaje 700 zł na kinecta by móc w czasie filmu krzyknąć "xbox idę do klopa, trzaśnij pauzę".

Co za marketingowy bull shit. Kto tego gościa weźmie na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:18, czaczi87 napisał:


"Kinect sprawia, że system jest prawdziwym rodzinnym centrum rozrywki, bo możesz go obsługiwać
przy pomocy komend głosowych i własnego ciała."
- ahahaha już widzę jak ktoś normalny
wydaje 700 zł na kinecta by móc w czasie filmu krzyknąć "xbox idę do klopa, trzaśnij
pauzę".

Gdyby mój Xbox rozumiał takie komendy zapłaciłbym dużo dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Jeżeli myślicie że te wypowiedzi żony to zwykłe cytaty to znaczy że macie dosyć ograniczone rozumowanie. Chodzi o oddanie samego nastawienia jego żony do gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to postrzegam co najwyżej tak: FIFA11, skrzynka piwa i kolega do gry. Zabawa z rodziną i to jeszcze z tym erkejdowym kinektem... nieeeee. Jeśli chodzi o filmy to brakuje blu-ray ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe, ilu użytkowników Xboxa 360 rzeczywiście w ten sposób postrzega DWA WIELKIE KLOCKI stojące w pobliżu telewizora."

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać xD

- posiadacz Xboxa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:46, Zdenio napisał:

"Tak. Chce pooglądać filmy. Zagrajmy w jakąś grę taneczną" - to samo pasuje do PS3 ;P


Jeżeli machanie kontrolerem nazywasz tańcem to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:46, Zdenio napisał:

"Tak. Chce pooglądać filmy. Zagrajmy w jakąś grę taneczną" - to samo pasuje do PS3 ;P


Tak tylko ten pan jej nie kupił PS3. Na pewno kupił nowy mikser ale nie PS3 i ta kobieta do dziś nie mogła oglądać filmów. Ale pojawił się kinect i nagle MOŻE OGLĄDAĆ FILMY!XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2011 o 14:35, zax napisał:

Żeby nie było, rozważaliśmy też zakup PS3 lub Wii, ale po filmikach rozbitych telewizorów
od gamepadów ruchowych Move i Wiimote, zrezygnowaliśmy z tego pomysłu :)


Ty oczywiście to w żarcie napisałeś? Się wystraszyłem że Ty tak na poważnie. Fiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 15:18, czaczi87 napisał:

Moja pierwsza reakcja: buahahahaahahaaahaha, umieeram :D

"Jeśli chcesz wiedzieć, co jest właśnie na topie i co ludzie chcą posiadać, to jest
to zestaw Xbox i Kinect."
- wszyscy bądźmy trendy, jazzy i cool. Kupmy do tego majty
arabki, okulary od Hugo Bossa i mikroskopijnego pudelka by nosić go w torebce od Versace
;)

"Kinect sprawia, że system jest prawdziwym rodzinnym centrum rozrywki, bo możesz go obsługiwać
przy pomocy komend głosowych i własnego ciała."
- ahahaha już widzę jak ktoś normalny
wydaje 700 zł na kinecta by móc w czasie filmu krzyknąć "xbox idę do klopa, trzaśnij
pauzę".

Co za marketingowy bull shit. Kto tego gościa weźmie na poważnie?

To mi przypomina wypowiedź nowego wydawcy Devill May Cry, o tym jaki to ich nowy Dante jest cool i jak się sam stanę cool gdy zagram w ich grę. Takie gadanie bzdur dla samego gadania, ni tu składu ni tu ładu. Kinect tak ale nie na dłuższą metę. Ale by nazywać ten zestaw czymś co ludzie chcą posiadać?? Bardziej od tego wolał bym Nokie N8 bądź IPhone''a 4g...

PS> To nie muszą być słowa jego żony, nie od wczoraj tacy ludzie zmyślają dla marketingowego szumu...
Damianuss, podzielam twój punkt widzenia... A z rodziną to się mogę po integrować przy Grillu na ranczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować