Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steve Ballmer: Xbox 360 to nie jest konsola do gier

59 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2011 o 19:02, Pile napisał:

> Wg definicji z wikipedii nie widzę przeszkód, aby na Move/Wii nie można było się
uczyć
> tańczyć. Owszem, Kinect ma znacznie lepsze zaplecze techniczne.

Zgadza się. Jednak gryzie się to trochę z tym co pisałeś wcześniej:

"Jeżeli nazywasz skakanie przed Kinectem tańczeniem, to współczuję. Na kurs tańca!"


Postronnie patrząc, to Ty zacząłeś :) On tylko przerobił Twoją wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach XBOX może i pozwala na coś więcej (VOD) ale u nas to tylko i wyłącznie maszynka do gier. OK - można na tym oglądać filmy ale napęd jest zbyt głośny. Można słuchać muzyki... ale jaki to ma sens? To świetna konsola, ale konsola do gier a nie "centrum rozrywki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 18:52, Daveus napisał:

Rzeczywiście, xbox nie jest konsolą do gier tylko do ocieplania pokoju w zimowe wieczory,
ewentualnie do podgrzewania schabowych.


Możecie się śmiać, ale u mnie w domu jest raczej chłodno, ale kiedy zamknę się w pokoju z włączonym TV i Xboxem jest całkiem cieplutko i przytulnie. Mogę nawet skusić się o stwierdzenie, że jest cieplej niż przy kominku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 19:37, bubeusz667 napisał:

Chcą po prostu zrobić z xkloca PS3

Kopiują to co Sony forsuje od początku PS3, a miało być tak innowacyjnie a tu Kinect = podrasowany EyeToy, X-box multimedialny bardziej niż PS3. Lubie Boxa jako konsole ale jako multimedialne centrum domowe?? Zaraz mi przytoczą, że PS3 skopiował move od Nintendo ale niestety, Move w pierwotnej formie miał wyjść na PS2. Ale abstrahując od tego wszystkiego... Najważniejszym sposobem integracji w odrębnie rodziny jest Grill na świeżym powietrzu a nie Kinect + X-box,to samo się tyczy PS3. Ten człowiek naprawdę myli kluczowe zagadnienia.
Ale co tam, jeżeli żałosny następca Billa Gates''a woli integrować się przed telewizorem to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:13, Pile napisał:

"On tylko..."

Poza tym co to ma być? Nowy odcinek "Sędzia Anna Maria Wesołowska"?


Więc sędzia Ci się pyta dlaczego tak wolisz M$? :E

Czy w graniu nie chodzi przypadku o to w co się gra? A nie na czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja PS3 i Xboxa 360 kupiłem do grania. Czasem na ps3 odpalę jakiś film na Blu-Rayu (tyle, że mam ich raptem 3, bo są według mnie trochę za drogie).

Przeglądarka w PS3 to śmiech na sali, muzykę odpalisz dzisiaj na dosłownie wszystkim, zdjęcia tak samo... no i to tyle z multimedialnością. Te wszystkie i wiele innych funkcji spełnia przecież PC, w którym nie trzeba się bać, że coś zablokują, że jakiś format będzie nieobsługiwany czy inne tego typu pierdoły.

Ciekawy jestem kiedy ludzie zauważą, że współczesny telewizor nie różni się niczym od monitora oprócz wielkością ekranu i że z powodzeniem można mieć podpięty mały monitor + tv i tego pierwszego używać np. do obsługi worda.

Konsole są do grania i nie wymagam od nich niczego więcej. To tak jakby wymagać od Ferrari by był autem rodzinnym, a w garażu SUV się kurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. nigdy nie postrzegałem konsoli XBOX360 jako konsoli do gier. Zawsze można oglądnąć z rodziną film, czy przeglądnąć zdjęcia z aparatu. ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kinekt dla mnie porażka mam Ps3 kupiłem sobie Move i także porażka dla mnie to te wszystkie rzeczy typu move kinekt to jest badziewie nie dlatego kupiłem PS3 kupiłem go dla świetnej jakości obrazu i dźwięku. Co z tego że pooglądasz film na Xpudle jak nie będzie on w Full Hd na płycie BR. Technologia idzie dalej! A te całe move''y to jakaś kicha i tak do końca nie odwzorują twoich ruchów. Czy naprawdę nie lepiej pograć sobie w Uncharted czy Cod''a???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... fakt, komendy głosowe, albo gesty zamiast kontrolera bardziej przemawiają do nie-graczy, ale bądźmy szczerzy. Nawet jeśli dacie pada swojej babci i powiecie, że lewa gała przesuwa menu, a X zatwierdza, to wcale nie będzie jej trudniej odpalić film, niż przy pomocy Kinecta. Także stwierdzanie, że Kinect pomaga zrobić z Xboxa centrum rozrywki, bo film łatwiej odpalić, jest lekkim przegięciem. Gdyby kosztował 50 zł, to ok - fajny gadżet, ale nie za 600-700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 16:31, Henrar napisał:

> Jeżeli machanie kontrolerem nazywasz tańcem to współczuję.

O, nasz naczelny obrońca Micro$oftu wrócił.

Jeżeli nazywasz skakanie przed Kinectem tańczeniem, to współczuję. Na kurs tańca!


NA bank jest to bardziej zblizone do rzeczywistości ( skakanie przed tv) jak machanie pałką! ;P Wszystko zależy od Ciebie - kontrolera czy zatyańczysz jak w realu czy pójdziesz na łatwizne . Myśle iż w grach tanecznych to Kinect ma przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:27, rybisiu napisał:

Więc sędzia Ci się pyta dlaczego tak wolisz M$? :E


Wysoki sędzio. Własne domysły i swoje nieumiejętności w składaniu zdań zostaw dla siebie.

Dnia 17.01.2011 o 21:27, rybisiu napisał:

Czy w graniu nie chodzi przypadku o to w co się gra? A nie na czym?



W uproszczeniu: tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2011 o 21:27, rybisiu napisał:

Czy w graniu nie chodzi przypadku o to w co się gra? A nie na czym?


Krótko: tak, ale niektórzy uważają, że to ICH platfroma jest najlepsza, bo ONi na niej grają. Nie mogą przyjąć do wiadomości, że ich konsola/PC może mieć jakieś wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 17:52, Pile napisał:

> Więc sędzia Ci się pyta dlaczego tak wolisz M$? :E

Wysoki sędzio. Własne domysły i swoje nieumiejętności w składaniu zdań zostaw dla siebie.


"Nieumiejętności"? ;]

Dnia 18.01.2011 o 17:52, Pile napisał:

> Czy w graniu nie chodzi przypadku o to w co się gra? A nie na czym?


W uproszczeniu: tak.


Czemu w uproszczniu? Wszyscy zamiast się cieszyć że na chwilę obecną wszędzie wychodzą naprawdę fajne gry(wśród morza gniotów) to wolą prowadzić bezsensowne wojny pt. "moja platforma" jest lepsza....

Dajcie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodali kamerkę, i nagle konsola stała się centrum multimedialnym? blu-ray to czyta? Nie. Przeglądarkę ma? Z tego co widziałem to nie. Więc panom z M$ jeszcze trochę brakuje by nazwać swój sprzęt centrum multimedialnym.

Zresztą czy to w ogóle ma znaczenie? Fakt, na ps3 mogę sobie oglądać blu-raye i nie tylko. Co z tego? Mam od tego porządne kino domowe w "salonie". Więc służy mi ona jedynie do grania. Tak samo jak xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 20:46, Sairus1988 napisał:

co to za oglądanie filmów skoro nawet napisów nie można uruchomić


No cóż- legalne wersje mają je na standardzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować