Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sterowniki GeForce 266.58 WHQL do pobrania na stronie NVIDIA

15 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 17:40, vegost napisał:

No w końcu, kazali nam czekać ponad 3 miesiące na nowe sterowniki. Wstyd Nvidia wstyd
;p


W których poprawili wydajność w grach dla układów z serii 400 i 500. Starszych już nie zamierzają wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 17:55, sirufok napisał:

W których poprawili wydajność w grach dla układów z serii 400 i 500. Starszych już nie
zamierzają wspierać?


Nigdy nie wspierali starych ukladow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj pierw physxa [oddzielnie nie razem ze starymi sterami, potem sterowniki, następnie w trybie awaryjnym użyj driver sweepera i po restarcie zainstaluj nowe stery, powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 17:57, Zgreed66 napisał:

Nigdy nie wspierali starych ukladow ;]


Nie mówię o tych starych starych, ot seria 200 np.? Wciąż jest bardzo popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 18:15, sirufok napisał:

Nie mówię o tych starych starych, ot seria 200 np.? Wciąż jest bardzo popularna.


dla NV to juz sa stare uklady, tak zawsze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 18:15, sirufok napisał:

> Nigdy nie wspierali starych ukladow ;]

Nie mówię o tych starych starych, ot seria 200 np.? Wciąż jest bardzo popularna.


To prawda : ) Sam mam gtsa 250 i nie czuje żeby karta była jakoś specjalnie stara. Tak to już jest, co nowe to lepsze a stare odchodzi w nie łaske nawet jeśli ma tylko rok ;p Pozatym sterowniki są robione głównie dla państw pogatszych gdzie każdy użytkownik pc kupuje odrazu po premierze nowe układy. Nikt nie będzie czekał na zacofaną Europe, zwłaszcze na Polskę : ) Dla Usa nowy układ to zaledwie 200 - 300 $ jak na chleb dla nas suma nie osiągalna, jesli chcesz przeżyc do następnej wypłaty ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 18:05, Pietro87 napisał:

Odinstaluj pierw physxa [oddzielnie nie razem ze starymi sterami, potem sterowniki, następnie
w trybie awaryjnym użyj driver sweepera i po restarcie zainstaluj nowe stery, powinno
działać.



Nie widzę sensu zabawy ... niedługo przesiadam się na nowego kompa to zrobię format całego dysku i w tedy zobaczę jak będzie ... jeśli nadal nie będzie działać to oddam kartę do sklepu i niech sobie w okrężnice ją wepchną ja poproszę zwrot gotówki dołożę i biorę GTX 570.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wielce arcy-trudny proces zajmuje raptem 3-5 minut, czyli tyle ile zmarnowałeś czasu na napisanie kilku postów na forum.
Ale jak ktoś woli narzekać - jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:30, Piotr13PL napisał:

Czyli jak, jeśli mam GTS''a 250 to nie instalować tych sterowników bo nic nie dadzą?
(Mam poprzednie)


To zależy. Architektura od serii 200 jest w sumie na tyle podobna, że czasem nawet stery napisane ewidentnie pod nowe karty potrafią coś dać, szczególnie jeśli są zoptymalizowane pod konkretne tytuły. Sam mam GTX 260 i czasem, w niektórych grach przyrosty są wyraźnie zauważalne. Ale to nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2011 o 19:17, Pietro87 napisał:

Ten wielce arcy-trudny proces zajmuje raptem 3-5 minut, czyli tyle ile zmarnowałeś czasu
na napisanie kilku postów na forum.
Ale jak ktoś woli narzekać - jego sprawa.


Po prostu na razie w nic nie gram, jeśli najdzie mnie ochota np. na Mafie II to zastosuje się do Twojej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam GTX''a 260 i jedynie mogę potwierdzić twoje słowa.
Przyrost i stabilność wielu gier [sporej części staroci] jak również znaczna poprawa wydajności [tych nowych głównie] u mnie się pojawiła jak przeskoczyłem swego czasu na świeże stery 260.99.

Zawsze trzeba próbować, szanse na to że cokolwiek się pogorszy są nikłe, jedyne co można osiągnąć to brak jakichkolwiek zmian w najgorszym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować