Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCsoft - co na E3?

75 postów w tym temacie

"... interesująca będzie prezentacja kolejnego, trzeciego już rozdziału Guild Wars..." - jedyna interesująca mnie rzecz ;) zapowiada się interesująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje. Jednym będzie bardziej się podobał WoW innym GW. GW jest grą nastawioną przede wszystkim na pvp (zresztą sama nazwa wskazuje co w tej grze jest najważniejsze). Dziwne, że większość krytykantów Guild Wars nie rozegrała nawet jednego GvG.
Co do WoWa to jest to również bardzo dobra gra i te 6 milionów graczy nie wzięło się z nikąd. Blizzard swoim dziełem zawiesił poprzeczkę naprawdę wysoko i wśród mmorpgów ciężko znaleźć w tej chwili tytuł, który byłby w stanie realnie z nim konkurować. Niemniej co raz częściej słychać też opinie, że WoW po pewnym czasie staje się monotomny. Od razu mówię, że są to opinie bardziej doświadczonych graczy, a nie 15-16 latków, dla których WoW jest pierwszym mmorpgiem. W 2007 roku wychodzi bardzo ciekawie zapowiadający się Warhammer Online i tytuł ten ma szansę wyrwać blizzowi naprawdę sporą część graczy (zwlaszcza tych nastawionych na pvp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars ja bym sobie odpuścił na ich miejscu - nie ma co męczyć wciąż tej samej marki, w końcu jest gra lepsza od GW - WOW

Takie wypowiedzi są po prostu denerwujące a wręcz głupie bo każdemu podoba się co innego ale wrcając do tematu to mam nadzieje, że trzeci rozdział GW będzie nadwyraz interesujący :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 14:22, Marmur84 napisał:

W 2007 roku wychodzi bardzo ciekawie zapowiadający się Warhammer Online i tytuł ten ma szansę
wyrwać blizzowi naprawdę sporą część graczy (zwlaszcza tych nastawionych na pvp).

O, myslalem, ze plany wydania tego tytulu upadly... idea placenia co miesiac za gre napawa mnie obrzydzeniem, ale dla MMORPG w swiecie Warhammera byc moze moglbym zrobic wyjatekl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary Warhammer padl, teraz prawa wykupila inna firma, a gre tworza goscie od Dark Ages of Camelot... pierwsze screeny sa mierne, ale zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 12:52, s2nto napisał:

Guild Wars ja bym sobie odpuścił na ich miejscu - nie ma co męczyć wciąż tej samej marki, w
końcu jest gra lepsza od GW - WOW


Dla mnie Guild Wars to najlepsza gra jaką wydała firma NCsoft i cieszę się, że będą kolejne dodatki :D
Uważam że WoW to gra warta uwagi ale znów widzę tu porównywanie GW do WoW''a :/ :/ :/ :/
Ja tam wole GW i jak dla mnie to mogli by robić dodatki co pół roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.. odwieczna owjna WOW vs. GW

Po pierwsze o gustach się nie dyskutuje. Jedni wolą WoWa, a drudzy GW ( ja :P )
Po drugie wejdźcie sobie na http://www.mmorpg.com/ tam jest ranking gier MMORPG. Co jest pierwsze ? WOW ? NIE :P EVE ONLINE ZAJMUJE 1 miejsce, GW 2 a WOW DOPIERO 3 :P

Tak więc, świat niekończy się na WOWie i GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakieś 2-3 tygodnie temu w "pewnym" temacie za Wow vs GW mozna bylo dostać degreda. (o ile broniło sie GW, za rzekome "wywoływanie burd")). Jakoś tutaj na "dzień dobry" mamy piękny post prowokujacy do kłótni, ale degreda czy nawet ostrzeżenia nie widać. Cóż, są równi i równiejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy ma prawo do własnej opinii... GW to gra udana pod każdym względem, wow to wow(czyli komercyjna maszynka)... szkoda, że nie mówi się nic o rzeczach związanych z lineage II, w końcu to swego rodzaju klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 15:45, Khalid. napisał:

> Guild Wars ja bym sobie odpuścił na ich miejscu - nie ma co męczyć wciąż tej samej marki,
w
> końcu jest gra lepsza od GW - WOW

Dla mnie Guild Wars to najlepsza gra jaką wydała firma NCsoft i cieszę się, że będą kolejne
dodatki :D
Uważam że WoW to gra warta uwagi ale znów widzę tu porównywanie GW do WoW''a :/ :/ :/ :/
Ja tam wole GW i jak dla mnie to mogli by robić dodatki co pół roku :D

Czyli teoria ABI Research o której pisali http://www.gram.pl/news.asp?id=1537 sprawdza się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 16:31, s2nto napisał:

> > Guild Wars ja bym sobie odpuścił na ich miejscu - nie ma co męczyć wciąż tej samej
marki,
> w
> > końcu jest gra lepsza od GW - WOW
>
> Dla mnie Guild Wars to najlepsza gra jaką wydała firma NCsoft i cieszę się, że będą kolejne

> dodatki :D
> Uważam że WoW to gra warta uwagi ale znów widzę tu porównywanie GW do WoW''a :/ :/ :/
:/
> Ja tam wole GW i jak dla mnie to mogli by robić dodatki co pół roku :D
Czyli teoria ABI Research o której pisali http://www.gram.pl/news.asp?id=1537 sprawdza się
:)


Sprawdza się i to pod każdym względem :P
Zresztą musiało kiedyś do tego dojść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s2nto:
"Guild Wars ja bym sobie odpuścił na ich miejscu - nie ma co męczyć wciąż tej samej marki, w końcu jest gra lepsza od GW - WOW"

Zapomniałem dodać że jest nie tylko lepsza ale tez droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 15:34, azra3l napisał:

Stary Warhammer padl, teraz prawa wykupila inna firma, a gre tworza goscie od Dark Ages of
Camelot... pierwsze screeny sa mierne, ale zobaczymy :D


Nie wyglądają aż tak źle: http://www.gamepro.com/screen_gallery.cfm?product_id=27435&genustext=PC&family=
a do 2007 roku jeszcze wiele można przecież poprawić. Najważniesze, że największy nacisk położony ma być na RvR. Będzie walka o określone terytoria, będzie możliwość najazdu na stolicę wroga, będzie dobrze. Przynajmniej mam taką nadzieję ;) Myślę, że na targach E3 zostaną już udostępnione pierwsze trailery z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzalem porownywac WoW do GW bo to debilne porownania. To tak ajkby porownywac Colina do NFS. Niby podobne ale zupelnie inne gry skierowane do innego odbiorcy...

Jesli chodzi o moj komentarz co do WoWa to slucham bardzo. CO do gatunku wprowadzil WoW? Ma brzydka grafike co kazdy glupi zauwazy ale pominmy bo nie to sie liczy. CO wprowadzil? No CO ?

Ktos powie "wiele mozna" to moze 30% tego co oferuje Ultima Online
Ktos inny "Wielkie bitwy" Zapraszam do Helbreath
Moze "Wiele potworow!" smiem twierdzic, ze ultima tu znow prowadzi

UO to "matka" gatunku i czy to sie komus podoba czy nie taka jest prawda. Nie znam nikogo kto by po graniu w UO poszedl na dluzej jak pol roku do WoWa. Ano wlasnie ktos sie chwalil, ze gra w WoW 6 miesiecy i mu sie nie nudzi. Ja gralem w UO 4 lata. gdyby nie brak czasu to zapewne gralbym w dalszym ciagu. Sa tez tacy co graja w Uo dluzej znacznie niz ja ;]

Jedyny minus tej gry to grafika, ktora niestety nowe pokolenia "moze byc shit byle ladny" odstarsza. Ale moze to i dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 13:55, azra3l napisał:

hehe po prostu WoWowców wqrza GW, bo za rownie ciekawa gre inni nie musza placic w przeciwienstwie
do nich :>

Haha - ręce opadają. Muszą płacić? Blizz stoi z nożem nad ich biednymi, skrępowanymi, sylwetkami a w tle słychać demoniczny głos "KUPĆIE GUILD WARS A ZGINIECIE".
Bzdet nr 1 w tym wątku. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 18:20, Lailonn napisał:

Jesli chodzi o moj komentarz co do WoWa to slucham bardzo. CO do gatunku wprowadzil WoW? Ma
brzydka grafike co kazdy glupi zauwazy ale pominmy bo nie to sie liczy. CO wprowadzil? No CO

Jest to wypowiedź skrajnie subiektywna. Ja nie lubię grafiki fotorealistycznej, bo gry mają dawać nam sporo dobrej zabawy, a nie imitować świat od którego na chwilę się uwalniamy. Dla mnie grafika WoWa jest spełnieniem marzeń (nie chodzi o technologię, ale o projekt graficzny). To, co zrobili panowie (i panie) przy GW w niczym nie odbiega chociażby od D&D Stormreach, natomiast WoW jest tu czymś, co się graficznie z całego tego motłochu wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lailonn amen :D:D .
Co do grafiki UO to raczej dobrze ,ze wyglada tak jak wyglada :D:D Brak w niej malolatow i oglem choloty :P .
Co do strony mmorpg.com to rzadzi tam Eve Online i zasluzenie jest to gra skomplikowana (sam interfejs na pczoatk uzabija ale z czasem sie go nauczy) ,do tego ogrom siwata oraz to ,ze nie jest to kolejna gra fantasy z elfami itp ,a space sim z elementami rpg :-] . Jedynie moge sie przyczepic do troche monotonne jwalki :P . Przydala by sie wieksza kontrola nad statkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować