Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NCsoft - co na E3?

75 postów w tym temacie

A co do WoWa to

Dnia 08.04.2006 o 13:29, Van Waterflew napisał:

duża część graczy WoWa to Chinczycy, którzy po prostu zarabiają na nim sprzedając itemy :P

Tak, np. milion Chińczyków w Europie - co już równa się całej populacji GW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 12:52, s2nto napisał:

Guild Wars ja bym sobie odpuścił na ich miejscu - nie ma co męczyć wciąż tej samej marki, w
końcu jest gra lepsza od GW - WOW

Blizzard męczy markę Warcraft od 12 lat, ANet markę GW - od roku. Wnioski nasuwają się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie meczy marki Warcraft, lecz ja rozwija w dobrym kierunku. GW jest mi calkowicie obojetne, ANet moze rozwijac projekt, moze wylaczyc serwery - gowno mnie to obchodzi, bo ta gra byla, jest i bedzie szitem. Nie sugerujcie sie moja opinia, bo w koncu Blizzard zrobil mi pranie mozgu i nakazal czcic ich chwalebna marke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIęc jeśli Blizz wypuszcza kolejne gry i dodatki, to "rozwija markę". Jeśli ArenaNet robi to samo, to ją "męczy".
Zabawna teoria. Pozwolicz, że pójdę się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie w tym wszystkim śmieszy? Że ludzie psioczą nawzajem na swoje gry, a w większości wcale tak nie myślą. Przynajmniej mi się tak wydaje. GW to na pewno dobra gra. Świadczy o tym taki fakt że kupa ludzi która kupiła ją rok temu gra nadal, albo powróciła do niej. WoW to też fajna gra i tyle.
Po co gadki typu: "dla mnie GW to gówno!".
Moim zdaniem:
Do GW przyciąga ludzi brak stresu związanego z opłatami, arcy-ciekawe PvP do którego nie da się porównać niczego co do tej pory widałem. A także piękna grafika i to co w grach online najważniejsze: poczucie przynależności do wirtualnego świata/populacji. Ja jeszcze lubię w GW podejście jego autorów do swojego dzieła, ich innowacyjność oraz dbanie o to by ludzie nie grali w ich grę tak jak w inne MMO. A także to jak potrafili zrobić ze swojej gry, mimo braku marki, wielki hit.
Do WoW natomiast przyciąga: możliwość zdobycia całej masy przedmiotów i poziomów, wielkie bitwy, wielkie potwory itd. Ale głównie świat Warcraft który wszyscy znają oraz to samo co w przypadku GW: poczucie bycia w wirtualnym świecie.
W obu grach lubie też to jak one się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod powyższym rencami i nogami.
Wybrałem GW. Nie z powodu braku opłat. Po prostu GW jest mniej czasochłonne - czasem mam chęć na partyjkę PvP, taką półgodzinną. Loguję się, klikam na mapce i gram, proste. Taki RPGowy odpowiednik Counter Strike''a. ;)
Ponieważ w tygodniu nie mam dostępu do swojego kompa, WoW odpadł w przedbiegach. Szkoda byłoby mi płacić za coś, z czego przez większość czasu nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahah znowu sie kluca co lepsze wow czy gw a nawet ktos tam powiedzial ze Ultima xD...gralem we wszystkie te gry,wszystkie sa warte uwagi i wszystkie juz mi sie znudzily...ja nie rozumiem jak mozna grac kilka lat albo rok w jaka kolwiek gre,po za taka gdzie rozgrywka wyglada za kazdym razem inaczej np Civilization...Bardzo dobrze ze prezentuja nowe gry online i tym bardziej guild wars poniewaz wielu ludzi by sie zawiodlo jakby NCsoft nawet nie wspomnial o Factions etc.Jednak pamietajcie nie ma gry doskonalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mowcie ze to sa gry online wiec zawsze jest co innego bo nie wiadomo kogo sie spotka.Moze i tak ale w gw predzej czy poniej znasz all na pamiec a walki gvg sa strasznie do siebie podobne bo czesto gildie graja tym samym systemem...Co do wow instance wkonuc staja sie nudne po osiagnieciu 60 lv co mozna robic?grac pol roku az wkoncu w jakims rajdzie wygra sie empic itema?albo kupi na ah?Gw gralem pol roku skonczylem 2 postacie i oddalem za darmo konto koledze z bulgari ktory teraz ciagle w to gra.A co do wow pogrywam tylko czasami,pre paid jest oplacony tylko dlatego ze inna osoba w to gra,potrafie pomimo mozliwosci nie grac nawet 3-4 dni w wow i wcale mnie nie ciagnie..z czego sie ciesze bo wiele innych rownie dobrych tytulow moglo by mi przejsc kolo nosa przez te gry online..i wam szczerze tez polecam jakas odmiane..

ps.Pozatym w tych grach online szczegolnie wow spotykalem wrecz chorych ludzi ktorzy mieli cenzuralnie mowiac walniecie na punkcie gry,a wkolo nie jedna osoba zawalila sobie zycie z powodu wow,jak dla mnie to nienormalne wkoncu to tylko glupie gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Richarda Gariotta

no to news dla mnie jest mega.. tworca najlepszej mmorpg (prawdziwej mmorpg) a nie klikania zabij i koniec.. w koncu cos nowego. Choc szkoda ze nie chca zrobic ultima online 2. Moze kiedys.. ech te lata spedzoen przy grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafar: przeciez jest pelno dodatkow do UO. Chociazby Samurai Empire. A jakbys chcial normalna Ultime singleplayer, to skombinuj np. Ultime X (chociaz grafika to nie zaskakuje ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o info z e3 tomnie rok temu najbardziej pod tym względem spodobała się strona www.gametrailers.com. Były tam praktycznie wszystkie filmiki i prezentacje jakie można było obejżeć na zeszłorocznym e3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie grafika WoWa jest spełnieniem marzeń (nie chodzi o technologię, ale o projekt graficzny). To, co zrobili panowie (i panie) przy GW w niczym nie odbiega chociażby od D&D Stormreach, natomiast WoW jest tu czymś, co się graficznie z całego tego motłochu wyróżnia."

Ale ta grafika jest plastikowa i kanciasta. To chyba przerazajace, ze wsrod gier, ktore daza do graficznego "realizmu" np swiata fantasy(Lineage/GW) perelka grafiki zostaje to co wyglada jak gry sprzed 5 lat :|

Co do UO to ta gra bedzie zawsze moim nr 1 w MMORPG. Nie tylko moim zreszta. Gdyby tak graficznie podkrecili ja(wciaz 2d ale ladniejsze) to bym byl zachwycony :} Ale teraz tez jest cacy :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 15:01, Half-Devil napisał:

Zgodze się z Marmurem. Warhamiec na papierze jest bardzo popularny i wersja OL może zyskać
miriady zwolenników.


Właśnie - może, ale nie musi. Przykładem jest SW: Galaxies. Prawdę mówiąc, to mnie to trochę dziwi, ale nie wiem, jak gra wygląda.

Ostatnio w ogóle mamy wysyp gier osadzonych w znanych uniwersach.
LOTR Online jest także ciekawy (na screen''ach wygląda lepiej, niż WO).

Z zapowiedzi interesujący wydaje się Exteel. Trailer jest miodzio. Screeny są spoko. Wprawdzie temat to nic nowego, ale jeżeli sterowanie zrobią porządnie, a walka będzie równie dynamiczna, jak na filmiku, to nie ma co narzekać. W końcu takie shootery online to jakaś odmiana od zwykłych mmorpg''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie grafika WoWa jest spełnieniem marzeń (nie chodzi o technologię, ale o projekt graficzny). To, co zrobili panowie (i panie) przy GW w niczym nie odbiega chociażby od D&D Stormreach, natomiast WoW jest tu czymś, co się graficznie z całego tego motłochu wyróżnia."

Ekhm - tyle ze GW było niemalże rok szybciej niz D&D. Wiec to raczej w D&D Stormreach nie zrobiono niczego, co by odbiegało od GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mmorpg powinny isc w strone rpgow jednorazowo palnych a potem doplacamy tylko za dodatki gdyz nigdy w takim przypadku nie zostaniemy odcieci od mozliwosci gry (w przyp[adku bycia w gildi to bardzo wazne) pozatym za rozne inne dodatki i tak pewnie ludzie zaplaca myśle że system jednorazowej opalty jest swietny i powinien byc kontynuwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:31, Cymciak napisał:

Haha - ręce opadają. Muszą płacić? Blizz stoi z nożem nad ich biednymi, skrępowanymi, sylwetkami
a w tle słychać demoniczny głos "KUPĆIE GUILD WARS A ZGINIECIE".
Bzdet nr 1 w tym wątku. Brawo.


A mozesz nei płacić? Tzn. oczywiscie mozesz, tyle że wtedy zapomnij o graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 13:37, Kaczorek1990 napisał:

Lailonn, rzeczywiscie, kazda nowinka moze wzbudzac ogromne zainteresowanie w swiecie GW, ale
to dlatego, ze ta gra jest (z tego co slyszalem) rzadko aktualizowana. WoW nudny jak flaki
z olejem ? Spedzilem przy nim 6 miesiecy i, cholera, chetnie wrocilbym do gry. Grafika rzeczywiscie
nie stoi na najwyzszym poziomie, ale tak jak w W3 potrafi przykuc spojrzenie. GW, natomiast,
zabralo mi cale 2 godziny zycia. Tyle czasu poswiecilem tej grze i nie mam zamiaru wiecej -
odrzucila mnie juz na starcie. Poza grafika smialo moge powiedziec, ze jest beznadziejna.
peace.


GW jest cześciej aktualizowana niż WoW (streaming czyni cuda). Tyle że AN nie rozdmuchuje marketingowo każdego uaktualnienia. Grafika W3 przykuwała spojrzenie? W życiu - tyle że W3 to strategia i grafika tak ważna nie jest. No i gratuluję ocenienia GW po 2 godzinach grania, chociaz jak ktoś podszedl do tego jako do "taki WoW bez abonamentu" to akurat nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolegów którzy przekonali się do GW dopiero po 6 miesiącach!
Najpierw grali sobie bo myśleli że to następne D2 czy WoW, tylko że z ładniejszą grafiką czy bez abonamentu. Kiedy dostarło do nich że jednak się mylili to przestali na jakiś czas grać(3-4 miesiące!). Kiedy jednak odkryli na czym opiera się GW to już totalnie się wkręcili! Teraz gramy po 3-4 godziny dziennie wszyscy razem.
Gość który gra w GW 2 godziny tylko po to żeby "śmiało powiedzieć że gra jest beznadziejna", od początku się nastawił na to żeby czasem nie spodobała mu się bardziej niż WoW i by zmieszać ją z błotem. GW to bardzo dobra gra czy tego chcecie czy nie! I podobnie jest z WoW(chociaż mi dużo bardziej się spodobało GW - bo jest genialne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować