Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pady Razer Onza w ofercie sklepu gram.pl!

156 postów w tym temacie

O wiele bardziej opłaca się (piszę o PC) kupić oryginalny pad Microsoftu. Tańszy, bezprzewodowy, wykonany z wysokiej jakości materiałów, sprawdzony i ceniony przez wielu. Nie twierdzę, że pad Razera będzie kawałkiem badziewnego plastiku (przeciwnie, spodziewam się solidnej rzemieślniczej roboty) - piszę tylko o sprzęcie, którego sam używam i który jak na razie mnie nie zawiódł.

Jedyny minus to konieczność kupowania baterii (AA), ale można to załatwić akumulatorkami i po problemie. Marzy mi się wersja tego pada z wbudowanym akumulatorem ładowanym przez USB (jak w DualShocku3), wtedy byłby to pad idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 13:47, dyskograf napisał:

O wiele bardziej opłaca się (piszę o PC) kupić oryginalny pad Microsoftu. Tańszy, bezprzewodowy,
wykonany z wysokiej jakości materiałów, sprawdzony i ceniony przez wielu.

Gdzie znalazłeś pady bezprzewodowe MS do PC za mniej niż 140 PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 13:54, byverter napisał:

Polemizowałbym co do jakości. Mój DeathAdder popsuł się po 3ech miesiącach i padł po
roku.

A mój już półtora roku działa bez zastrzeżeń. Nie przyszło ci do głowy że miałeś po prostu pecha i trafiłeś na jeden wadliwy egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to IMHO kupić Saitek Cyborg. Raz, że można ten idiotyczny układ z Xa zmienić, nie tracąc jednak fajnego kształtu obudowy, dwa, że precyzyjne analogi, (tak potrzebne w ścigałkach), nie latające na boki, nie przypominające rozklekotanych gałek używanych pięć lat, jak te z oryginalnego pada MS, są w nim dostępne w standardzie, a nie w jakiejś wersji tournament... No, chyba ze Razer generalnie zwiększył opór w analogach... Ale ta cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herr_Pietrus to powodzenia w graniu padem o kształcie tego od x360 ze zmienionym położeniem analoga-max niewygodne ułożenie. Akurat analogi w padzie od M$ są świetne. Nie wiem gdzie latają Ci na boki. Może grałeś na jakimś "mocno wyeksploatowanym" egzemplarzu ale ja powiem Ci, że jak kiedyś twierdziłem, że najlepszym kontrolerem jest ten od ps to tak obecnie uważam, iż pad od x360 jest jeszcze lepszy i chyba w tym momencie najlepszy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy z produktami Razera problemów nie miałem - mój Copperhead działał dłuuugo po gwarancji, a brat też na swojego gryzonia nie narzeka. Dodając do tego fakt, że pad jest po prostu ewidentnie lepszy, niż oryginał, nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby wybrać produkt MS. No, chyba że jest się przeciwnikiem przewodowych rozwiązań - co jest nieco dziwne w środowisku graczy, które zawsze twardo trzymało się z dala od bezprzewodowych peryferiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 14:22, akodo_ryu napisał:

Ja tam nigdy z produktami Razera problemów nie miałem - mój Copperhead działał dłuuugo
po gwarancji, a brat też na swojego gryzonia nie narzeka. Dodając do tego fakt, że pad
jest po prostu ewidentnie lepszy, niż oryginał, nie widzę powodu, dla którego ktoś miałby
wybrać produkt MS. No, chyba że jest się przeciwnikiem przewodowych rozwiązań - co jest
nieco dziwne w środowisku graczy, które zawsze twardo trzymało się z dala od bezprzewodowych
peryferiów.


Ja nie jestem przeciwnikiem rozwiązań przewodowych, za to stwierdzam, że bezprzewodowy pad jest po prostu wygodniejszy i bardziej praktyczny. Nie zauważyłem żadnej różnicy w szybkości reakcji pada na naciśnięcie przycisku/operowanie grzybkiem (:P) w porównaniu do wersji przewodowej.

Poza tym twierdzisz, że pad jest ewidentnie lepszy niż oryginał. Trzymałeś przynajmniej oba modele w ręce, żeby stawiać takie tezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież taniej można kupić oryginalny, który często jest chyba oficjalnie wspierany, więc nie będzie z nim problemów, że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2011 o 14:46, dyskograf napisał:

Ja nie jestem przeciwnikiem rozwiązań przewodowych, za to stwierdzam, że bezprzewodowy
pad jest po prostu wygodniejszy i bardziej praktyczny. Nie zauważyłem żadnej różnicy
w szybkości reakcji pada na naciśnięcie przycisku/operowanie grzybkiem (:P) w porównaniu
do wersji przewodowej.


Biorac pod uwagę, że Razer crapu nie sprzedaje to wszystkie zmiany są in +
Tylko, ze jezeli spedzasz większą ilosc godzin przy konsoli. Automatycznie Akumulatory zaczynaja na dłuzszą mętę wkurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować