Zaloguj się, aby obserwować  
Witka1995

15 sekundowa Reklama przed wejściem na gram.pl

125 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2011 o 15:53, luzac napisał:

Wiecie, ja nie mam nic przeciwko tej reklamie, ale jak już ma być, niech będzie zrobiona
dobrze, a nie że gdy kliknę na przejście na gram to wpadam w kilkukrotny loop reklamy,
tylko że bez obrazka.

Tak samo mam. W takim wypadku najlepiej wchodzić od razu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 16:27, Killinginno napisał:

> Wiecie, ja nie mam nic przeciwko tej reklamie, ale jak już ma być, niech będzie
zrobiona
> dobrze, a nie że gdy kliknę na przejście na gram to wpadam w kilkukrotny loop reklamy,

> tylko że bez obrazka.
Tak samo mam. W takim wypadku najlepiej wchodzić od razu na forum.



Co fakt to fakt, ten błąd z przeładowaniem strony zaczyna być niemiłosiernie

Spoiler

wkurwiający

, i fakt że można sobie wejść na forum bezpośrednio pomijając stronę główną nic nie zmienia - bo niektórzy czasem chcą tez na ta główną zajrzeć i zobaczyć np nowe newsy.
O ile do reklamy nie mam nic - o tyle do partactwa i olewania tego że owa reklama powoduje błędy mam już bardzo wiele do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 16:47, Pietro87 napisał:

i fakt że można sobie wejść na forum bezpośrednio pomijając stronę główną nic nie zmienia
- bo niektórzy czasem chcą tez na ta główną zajrzeć i zobaczyć np nowe newsy.

Przecież można wejść na forum, a potem z forum na stronę główną, co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 17:29, Killinginno napisał:

> i fakt że można sobie wejść na forum bezpośrednio pomijając stronę główną nic nie
zmienia
> - bo niektórzy czasem chcą tez na ta główną zajrzeć i zobaczyć np nowe newsy.
Przecież można wejść na forum, a potem z forum na stronę główną, co za problem?

problem w tym, ze to nie zadziala, przed chwila mialem taka sytuacje: wchodze na gram.pl, pokazala sie reklama z obrazkiem, kliknalem "przejdz teraz do serwisu gram", wyskoczyla znowu reklama ale ta popsuta bez obrazka i styli, wiec wchodze na forum.gram.pl, teraz na glowna gram.pl i dupa bo znowu sie pojawia ta popsuta reklama bez obrazka XD, trzeba wyczekac swoje 15s :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 18:21, Degrad napisał:

problem w tym, ze to nie zadziala, przed chwila mialem taka sytuacje: wchodze na gram.pl,
pokazala sie reklama z obrazkiem, kliknalem "przejdz teraz do serwisu gram", wyskoczyla
znowu reklama ale ta popsuta bez obrazka i styli, wiec wchodze na forum.gram.pl, teraz
na glowna gram.pl i dupa bo znowu sie pojawia ta popsuta reklama bez obrazka XD, trzeba
wyczekac swoje 15s :/

Mi ten sposób jakoś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta 15 sekundowa reklama nie wpienia tak, w końcu można przejść bez czekania na stronę gram.pl.
Ale reklama WARKI przy której z jakiś powodów nie pojawia się krzyżyk do zamknięcia potrafi wkurzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2011 o 18:32, Killinginno napisał:

Mi ten sposób jakoś działa.


Ale niektórym nie działa bo główna się nie przeładowuje nawet wchodząc na nią z pozycji forum.
Więc te "mądrości" są kija warte dla sporej grupy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 19:04, Pietro87 napisał:


> Mi ten sposób jakoś działa.

Ale niektórym nie działa bo główna się nie przeładowuje nawet wchodząc na nią z pozycji
forum.
Więc te "mądrości" są kija warte dla sporej grupy ludzi.

Dobra, nie ma już się o co kłócić. Jest spokój z reklamą do następnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2011 o 19:33, Killinginno napisał:

Dobra, nie ma już się o co kłócić. Jest spokój z reklamą do następnego weekendu.


Ja tam do samych reklam nic a nic nie mam, wbrew niektórym rozumiem że kasa się sama nie zarobi, tylko niech już zadbają o stronę techniczną, bo wpadanie w ta pętle przekierowania zdarzało się na tyle często, że zrobiło się to mocno upierdliwe [dla przykładu dziś mam wolne po dłuższym czasie i odruchowo co jakiś czas wbijam na gram looknac na newsy czy forum a tu zonk - error za errorem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 juz reklamują na pierwszej stronie która nawet nie ma dokładnej daty premiery, mnie to rozwaliło rozumiem jak była by gra która wychodzi na przełomie marca-maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:25, karolekx23x napisał:

Battlefield 3 juz reklamują na pierwszej stronie która nawet nie ma dokładnej daty premiery,
mnie to rozwaliło rozumiem jak była by gra która wychodzi na przełomie marca-maja.


Hehehe, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 19:25, karolekx23x napisał:

Battlefield 3 juz reklamują na pierwszej stronie która nawet nie ma dokładnej daty premiery,
mnie to rozwaliło rozumiem jak była by gra która wychodzi na przełomie marca-maja.



Dlatego gramowicze są zawsze na bieżąco :D I już możesz sie kumplowi pochwalić, że na Twojej ulubionej stronie o Battlefield już dudnią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 12:02, karolekx23x napisał:

Jak by taki Wiedźmin 2 był reklamowany to bym sie nie dziwił.


Poczekaj jeszcze kilka weekendów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wbijam na gram.pl i co? Na początek filmowa reklama na pełen ekran. Wchodzę na forum, przeglądam tematy i co wątek to wyskakująca i "pływająca" reklama, którą trzeba wyłączać... jeszcze trochę i poleci jakiś adblock i to wyłącznie ze względu na gram.pl, bo żadna inna strona, którą odwiedzam nie atakuje mnie takim spamem.

O super, reklama na pełen ekran pojawiła się też po dodaniu tego posta. A jeszcze niedawno Pisz mówił, że mówią "nie" agresywnym reklamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 08:14, Budo napisał:

jeszcze trochę i poleci jakiś adblock i to wyłącznie ze względu na gram.pl,
bo żadna inna strona, którą odwiedzam nie atakuje mnie takim spamem.


Ja właśnie wczoraj, tylko i wyłącznie ze względu na te pływające i pełnoekranowe reklamy wrzuciłem sobie adblocka :) I mam grama bez reklam :) A jaka ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widać teraz po każdorazowym odświeżeniu strony, wejściu do danego wątku, dodaniu posta itp. będziemy atakowani reklamą na pół strony. Ehh ta komercja, kiedyś nie było tu żadnych reklam i nie było problemów, ale rozumiem - czasy się zmieniają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować