Zaloguj się, aby obserwować  
Witka1995

15 sekundowa Reklama przed wejściem na gram.pl

125 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2011 o 17:41, Budo napisał:

Nie wiesz jakie były warunki finansowe wtedy i jakie są teraz, więc nie jestem pewien na jakiej podstawie piszesz to co piszesz. Zresztą ktoś z zielonych wspominał, że kasa z reklam jest niewielka.


Znajomy współprowadzi konkurencyjną stronę -

Spoiler

gameriddles

i jak twierdzi, reklamy wystarczają na opłacenie serwera, a nawet zostaje trochę w zapasie.
Nie zapominajmy również, że gram prowadzi wcale niemały sklep internetowy, który w rankingach ceneo jest w pierwszej 20, więc chyba tak biednie tutaj nie mają.
Mnie osobiście reklamy nie przeszkadzają...

-------------
Czy wiecie już, że Dragon Age II będzie w sklepie gram.pl z dodatkowym gadżetem? Nie wiemy jeszcze jakie bonusy będzie dawał, ale jest!
-------------

... w formie pop-upów, bo używam AdBlocka i FlashBlocka, ale takie jak powyższe, to już przegięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 12:30, Grzech napisał:

Znajomy współprowadzi konkurencyjną stronę -

Spoiler

gameriddles

i jak twierdzi, reklamy
wystarczają na opłacenie serwera, a nawet zostaje trochę w zapasie.


Błogosławieni ci, dla których opłacenie serwera jest głównym kosztem prowadzenia serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden pieniądz nie śmierdzi - nawet z reklam.
Dla mnie sytuacja jest wręcz nieodczuwalna - zazwyczaj uruchamiam ~10 zakładek i mam na ogół zwyczaj nie zaczynać od gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 10:45, rtyrtyrty napisał:

Cóż, czas na instalację AdBlocka.

a jak chcesz zablokować pojawienie się strony reklamowej? adblock nic nie zdziala, mozna tylko zablokowac reklame, strona i tak sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 12:11, Niewiernus napisał:

Żaden pieniądz nie śmierdzi - nawet z reklam.


Zgadzam się...

Dnia 29.01.2011 o 12:11, Niewiernus napisał:

Dla mnie sytuacja jest wręcz nieodczuwalna /.../


Dla mnie też nie, co mi szkodzi wcisnąć przycisk "przejdź do gram.pl" lub odczekać te 15 sekund? Poza tym ja i tak wchodzę od razu na forum...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 11:46, Vilmar napisał:

Błogosławieni ci, dla których opłacenie serwera jest głównym kosztem prowadzenia serwisu.


A gdzie ja napisałem, że to jedyne koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś, coś na ten temat mówiłem. I co weekend, zamierzacie temat odkopywać ? Co wam zależy raz w weekend kliknąć przycisk "przejdź dalej" lub poczekać to "15 sek" pamiętajcie że wy też jesteście częścią tego forum. Na pewno żaden z was nie chciałby, aby z braku środków, portal przestał istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 13:47, Casprov napisał:

Już kiedyś, coś na ten temat mówiłem. I co weekend, zamierzacie temat odkopywać ? Co
wam zależy raz w weekend kliknąć przycisk "przejdź dalej" lub poczekać to "15 sek" pamiętajcie
że wy też jesteście częścią tego forum. Na pewno żaden z was nie chciałby, aby z braku
środków, portal przestał istnieć.

Jasne, gram.pl na pewno zbankrutowałby bez tego. Co z tego że prowadzą popularny sklep nie tylko z grami oraz mają inne reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2011 o 14:09, krl_krl napisał:

Jasne, gram.pl na pewno zbankrutowałby bez tego. Co z tego że prowadzą popularny sklep
nie tylko z grami oraz mają inne reklamy.


To nie ja zarządzam, budżetem portalu gram.pl Tam siedzą o wiele, mądrzejsi i ogarnięci ludzie odemnie, skoro takie reklamy są to muszą być, nie wydaje mi się żeby zarabiali przez to dla własnej korzyści ; O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby, jak już kiedyś napisałem (nie tak dawno, dwa tygodnie temu), ten temat został zamknięty Jak to Casprov napisał, zamierzacie co weekend ten temat odkopywać bezcelowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja nie mam nic przeciwko tej reklamie, ale jak już ma być, niech będzie zrobiona dobrze, a nie że gdy kliknę na przejście na gram to wpadam w kilkukrotny loop reklamy, tylko że bez obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 15:53, luzac napisał:

Wiecie, ja nie mam nic przeciwko tej reklamie, ale jak już ma być, niech będzie zrobiona
dobrze, a nie że gdy kliknę na przejście na gram to wpadam w kilkukrotny loop reklamy,
tylko że bez obrazka.

Wiesz co zauważyłem że podobna reklama jest na gry online tyle że nie ma tego błędu można powiedzieć kolejne skopiowane rozwiązanie przez ekipę gramu szkoda tylko że nawet kopiować nie umieją poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować