Zaloguj się, aby obserwować  
Witka1995

15 sekundowa Reklama przed wejściem na gram.pl

125 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2011 o 14:26, Witka1995 napisał:

Czy wkurza was (tak samo jak mnie) ta reklama zanim wejdzie się na gram.pl? To samo co
na gry-online, tylko że tam rzadko wchodzę więc mi wisi a na gram prawie codziennie.
Nie łatwiej byłoby znaleźć gdzieś miejsce na stronie?

Mi w prawdzie ona nie przeszkadza, nic nie utrudnia. I tak nie czekam tych 15 sekund tylko przechodzę od razu na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam to już naprawdę się nudzi, ustawcie sobie przekierowanie bezpośrednio na forum, lub gs''a i problem znika, zakładać temat z powodu jakiejś "15 sek reklamy" to też głupota .. Nie chcę nikogo obrazić, po prostu wydaje mi się że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:15, Pietro87 napisał:

Kiedyś chleb stał po 1.27 a kurs dolara po 1.98.
Kiedyś też gram.pl było własnością CDP. Kiedyś nie było też kryzysu gospodarczego....



Bla bla bla. To wszystko nie usprawiedliwia imo agresywnych i nachalnych reklam. Obecnie w sieci jesteśmy bombardowani różnymi reklamami, które w 90% są jak zwykły spam... dlatego jestem przeciwko nim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:51, Killinginno napisał:

W ogóle niech lepiej ten temat zostanie zamknięty, a tym, co przeszkadza ta reklama to
niech wchodzą od razu na forum.



Ale po co ma być zamknięty? Dotyczy aktualnego tematu/problemu, normalnie każdy się w nim wypowiada, nie ma spamu, temat jak każdy inny. Nie używany z czasem zniknie wśród innych, obecnie już nie potrzebnych wątków i nikomu nie będzie przeszkadzał.
Gdy się go zamknie to wcale nie zniknie, nie zdematerializuje się, więc po co zamykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że jest jakaś reklama. Nie rozumiem tylko skąd to oburzenie. Już lepsze przynajmniej moim zdaniem reklamy niż różnego rodzaju ''artykuły'' sponsorowane, oraz innego rodzaju linki to ''obiektywnych'' recenzji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj jestem przede wszystkim dla forum. Są o wiele lepsze portale o grach, więc nie musicie wchodzić na gram.pl, wystarczy forum.gram.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem chcesz w takim razie zostać sponsorem gramu ?
Bo kasa na utrzymanie witryny bez współpracy z cdp który pompował zielone sama się nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi tam nie przeszkadza jakaś reklama, chociaż mnie trochę takie coś denerwuje.
Tylko jest błąd, nie wiem czy ktoś to zauważył jak klika sie na ta reklamę to nigdzie nie przekierowuje, i nie można zobaczyć tytułów i cen tych gier promocyjnych.
Poprawcie to, jak już zamieszczacie reklamę to zróbcie to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gram.pl musi się jako utrzymywać a my jako użytkownicy możemy tylko akceptować coraz to nowsze reklamy. Ale owa reklama i tak nie jest wkurzająca do tego stopnia jak niegdyś "Pumy" , przynajmniej coś wnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 16:30, Pietro87 napisał:

Rozumiem chcesz w takim razie zostać sponsorem gramu ?
Bo kasa na utrzymanie witryny bez współpracy z cdp który pompował zielone sama się nie
zarobi.


Nie wiesz jakie były warunki finansowe wtedy i jakie są teraz, więc nie jestem pewien na jakiej podstawie piszesz to co piszesz. Zresztą ktoś z zielonych wspominał, że kasa z reklam jest niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:07, Diddle napisał:

A ja nie wchodzę na gram.pl tylko mam w zakłądkach ustawione forum i jednym kliknięciem
wchodzę na moje ulubione forum w internecie ;)

Pfff,myślałem ,że jestem wyjątkiem :(

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 18:08, kodi24 napisał:

Jaka reklama? o_o


Dla Ciebie, dla innych i w przyszłości dla przypomnienia i na teraz w załączniku :)
Ale zamiast zwracać uwagę na samą reklamę , zwróćcie na treść ,muszę się rozglądnąć za tymi naklejkami na grach :)

20110123190022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama reklamą, ale błędy są wkurzające. Reklamę jeszcze zrozumiem, ale żeby nie utrudniała przejścia na właściwą stronę. A teraz są takie problemy. Jeśli reklama zostanie to mam nadzieję, że chociaż usuną błędy wyświetlania strony głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 19:23, HumanGhost napisał:

Reklama reklamą, ale błędy są wkurzające. Reklamę jeszcze zrozumiem, ale żeby nie utrudniała
przejścia na właściwą stronę. A teraz są takie problemy. Jeśli reklama zostanie to mam
nadzieję, że chociaż usuną błędy wyświetlania strony głównej.

Z czym problem? U mnie nie ma żadnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować