Zaloguj się, aby obserwować  
Radament

Kolekcja Klasyki Cenega Vs Extra Klasyka CDP

258 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 22:30, syriusz.b napisał:

a co sugeruje ci nazwa? Ja przepraszam, ale po tanie gry to można iść na bazar, bo dla mnie
Extra Klasyka to właśnie extra klasyka (nawet z przed 10 lat i to jak najbardziej!).


Tylko że takich hitów sprzed 10 to chyba już CDP sporo wydał ( Inne wydała Cenega ) To co ma teraz zamknąć serie jak gry się pokończyły ? Takich klasyków które mogłyby się teraz sprzedać nie ma aż tak sporo. Pomyśl że młodzi gracze nie mają takich sentymentów do starych gier, mogą im się one po prostu nie spodobać. EKN jest rozpoznawalna jako tania seria gier, a że nie zawsze są tam klasyki... no coż... W KK też trudno nazwać Far Cry`a klasykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:41, syriusz.b napisał:

>ciach

tylko w KK jakaś równowaga jeszcze jest, a EK to już bardziej Extra (choć nie do końca extra),
niż klasyka

aha, chyba rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by odświeżyć temat.

Ostatnio pojawiły się nowe gry w KK, jutro wychodzi nowy rzut w EXN... Co o nich sądzicie? Gdzie są lepsze gry i z której serii pudełka zasilą w najbliższym czasie Wasze kolekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

A więc na początku kupując gry z EKN podobały mi się grube pudełka ale kiedy ich się zrobiło dużo zmieniłem nastawienie wole chudsze te grube zajmują mi za dużo miejsca.W środku dostajemy 32 stronicową instrukcje z poradnikiem moim zdaniem wystarczającą.Najlepsze wrażenie zrobiły na mnie jednak płyty ładnie wytłoczone.Co do gier ostatnio jest moim zdaniem coraz gorzej.
Gry z KK mają ładne pudełko,chude i estetyczne co idzie na plus tylko wkurza mnie ten głupi dżojstik darowali by to.
W środku no cóż.... brzydka płyta mogli by ładniej zrobić.W sam raz instrukcja i fajny poradnik od gry-online.
Gry jednak są o wiele lepsze najczęściej antologie i złote edycje z dodatkami warto więc wydać 5 zł więcej.
Podsumowanie:KK wygrywa z EKN ale mało różnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obu seriach mogli by chociaż grzbiety zrobić takie jak na edycjach premierowych. Przynajmniej na półce by to fajnie wyglądało, a nie takie złoto-niebieskie pionowe pasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 12:44, janofon napisał:

W obu seriach mogli by chociaż grzbiety zrobić takie jak na edycjach premierowych. Przynajmniej
na półce by to fajnie wyglądało, a nie takie złoto-niebieskie pionowe pasy :)

Extra Klasyka ma niezłe grzbiety, nie przesadzaj. jest w grubym pudełku, jak premierówka. A kolekcja klasyki nadal "cienka". gorzej takie pudełko wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 13:03, mateuszbanach0 napisał:

> W obu seriach mogli by chociaż grzbiety zrobić takie jak na edycjach premierowych. Przynajmniej

> na półce by to fajnie wyglądało, a nie takie złoto-niebieskie pionowe pasy :)
Extra Klasyka ma niezłe grzbiety, nie przesadzaj. jest w grubym pudełku, jak premierówka. A
kolekcja klasyki nadal "cienka". gorzej takie pudełko wygląda!


A według mnie wcale cienkie pudełko gorzej nie wygląda. Nie interesuje mnie czy jest cienkie czy grube. Mi chodzi tylko o to, żeby grzbiet wyglądał tak, jak na premierówce.
Czyli: (bo widzę, że nie kumasz) Chodzi o to, ażeby grzbiety nie miały jakichś wieśniackich czerwonych liter na niebieskim tle tylko normalnie wyglądający grzbiet.
Wiesz co to takiego grzbiet w w pudełkach? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spory o estetykę, to nie dla mnie. Mogliby wydawać nawet w oryginalnych kopertkach bez instrukcji - i tak zawsze czytam w .pdf, który na płycie jest. Odnośnie gier obie serie mają dobre tytuły, ale dla każdego będą się liczył jego osobiste preferencje. Mi obecnie tytułami bardziej podchodzi Cenega - szczególnie w przypadku różnych Antologii. W XKN trochę wkurzające jest to, że niesamodzielne dodatki są sprzedawane w tej samej cenie co gra. No i kwestia, czy dodatek to Klasyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 23:27, janofon napisał:

BTW. W XKN troszkę brakuje Warcrafta 3 :)


I jeszcze długo będzie brakowało...
Było wielokrotnie o tym, szansa na gry Blizzard w XKN jest niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 23:32, Arclight napisał:

> BTW. W XKN troszkę brakuje Warcrafta 3 :)

I jeszcze długo będzie brakowało...
Było wielokrotnie o tym, szansa na gry Blizzard w XKN jest niewielka.



Ale wtedy byłby to hit sprzedaży. Gdyby taka W3 albo D2 trafiły do XKN to rozchodziłoby się to jak ciepłe bułeczki. Baaa szły by jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 00:12, janofon napisał:

Ale wtedy byłby to hit sprzedaży. Gdyby taka W3 albo D2 trafiły do XKN to rozchodziłoby się
to jak ciepłe bułeczki. Baaa szły by jak woda.


Oczywiście,że by szły tylko Blizzard się zgodzić na W3 w XKN nie chce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:15, Saref napisał:


> Ale wtedy byłby to hit sprzedaży. Gdyby taka W3 albo D2 trafiły do XKN to rozchodziłoby
się
> to jak ciepłe bułeczki. Baaa szły by jak woda.

Oczywiście,że by szły tylko Blizzard się zgodzić na W3 w XKN nie chce ;D


tutaj nie chodzi o Blizzard tylko o CDP ze im to sie poprstu nie opłaca
bo w droższych seriach gry sie sprzedają bardzo dobrze ...
Blizza nie interesuje po ile CDP bedzie sprzedawał gry dla nich ważne
że zapłacili za prawo do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gry pojawiły się nowe tytuły w Extra Klasyce jak i w Kolekcji Klasyki, muszę stwierdzić iż moim zdaniem obecnie KK proponuje więcej i ciekawsze gry. Oczywiście nie twierdzę, że EK nie ma dobrych tytułów - owszem mam kilka naprawdę dobrych. Ale po prostu KK ma ich więcej, a na dodatek proponuje mnóstwo kultowych sag, antologii, trylogii, złotych edycji - to jest to co obecnie przekonuje mnie do KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować