Zaloguj się, aby obserwować  
Radament

Kolekcja Klasyki Cenega Vs Extra Klasyka CDP

258 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 19:37, Airuk napisał:

Kupił bym więcej, ale albo mi się nie podobają, albo mają za duże wymagania :/

Hehe... Ja kupiłem Obliviona z KotN i grać w nniego nie umiem bo ciągle nie wiem w jaki sposób grać, czy fabuła czy wolność "życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 18 maja możecie spodziewać się:
7 nowych gier, z czego 4 to bardzo długo oczekiwane pozycje na polskim rynku, a pozostałe 3 to najlepsze, gruntownie wyselekcjonowane tytuły z katalogu Cenega Poland;
3 wyjątkowych promocji, jakich wcześniej jeszcze nigdy nie było;
oraz całej masy innych atrakcji…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:37, stefanel napisał:

Już 18 maja możecie spodziewać się:
7 nowych gier, z czego 4 to bardzo długo oczekiwane pozycje na polskim rynku, a pozostałe
3 to najlepsze, gruntownie wyselekcjonowane tytuły z katalogu Cenega Poland;
3 wyjątkowych promocji, jakich wcześniej jeszcze nigdy nie było;
oraz całej masy innych atrakcji…


O to może Klub Gracza Cenega ma zamiar odpalić wreszcie :D Nagrody by się jakieś przydało wziąść za te punkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś to już chyba mówił, ale nie mam pewności
w KK są nawet fajne gry, ale największym błędem cenegi było wydanie tylu tytułów na starcie, teraz próbują ratować serię dodając naprawdę fajne gry (anno i hitman), jednak to chyba nie pomoże
w NXK nowe gry pojawiają się dosyć często, poza tym są to dobre tytuły, więc XNK jest lepsze :)
to samo z grami z NSS i NPK, superseller dogorywa, natomiast w platynie są coraz to lepsze gry
więc serie CDP są lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli wydać 3 tytuły? Bez przesady, Cenega bardzo dobrze wystartowała z tanią serią, w myśl zasady "dla każdego coś fajnego". Serii ratować nie próbują, wybór jest dosyć spory a i gry dosyć często się pojawiają. Częściej niż te w NXK IMHO. Czy w NXK są dobre tytuły? Są, ale zauważ, że w KK masz więcej Antologii. No, i tytuły też nie są takie złe - ba, większość to gry bardzo dobre, nawet hity.
Co do Super$ellera, faktycznie, dawno nie ukazały się żadne gry, ale serii bym nie przekreślał. NPK? Nowy design pudełek jest fajny, także tytuły są na plus. Tu jest przewaga NPK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem :D obie serie mają mocne i słabe strony, lepsze i gorsze gry... jak ktoś już wyżej pisał niewątpliwym + KK jest posiadanie PoP i Hitmanów, to z pewnością... a XKN podobnie... HoMM, CMRy, Riddick... no ale...

uważam, że nie ma sensu coś takiego jak vs. pomiędzy dystrybutorami czy seriami... nie kupisz danej gry bo wydaje ją firma X a nie twoja ukochana Y ? Paranoja... ale to moje zdanie i można się z nim ofc nie zgadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 09:43, Arclight napisał:

Co do Super$ellera, faktycznie, dawno nie ukazały się żadne gry, ale serii bym nie przekreślał.


Niedawno ukazały się Prince of Persia: Two Trones, Age of Mythology: ZE i AoE antalogia. Moim zdaniem ukazują się tam dobre gry i seria jest tańsza, IMO lepsza od PK.

Co do KK to jej wielkim plusem jest to, że wydają w nich antalogie. Dla mnie obie serie-KK i NXK- są mniej więcej równe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:06, rick90 napisał:

Niedawno ukazały się Prince of Persia: Two Trones, Age of Mythology: ZE i AoE antalogia.


Hmm, damn it, miałem sprawdzić, ale poszedłem na łatwiznę :P No to mam. Faktycznie, wyszło parę gier, w tym antologia. Za to w PK wyszło więcej gier, choć faktycznie S$ jest tańszy. Ale opakowania to już trochę gorsze mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 10:09, Arclight napisał:

Za to w PK wyszło więcej gier, choć faktycznie S$ jest tańszy.
Ale opakowania to już trochę gorsze mają.


Ja osobiście nie mam żadnej gry z PK, więc trudno mi porównać pudełka obu serii, ale ja osobiście nic do pudełek S$ nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam F.E.A.R. wygrany w konkursie i muszę powiedzieć, że prezentuje się ekstra. Na pewno lepiej niż to od S$. Niech chociaż zmienią kolor tworzywa, bo ten srebrny wygląda tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Kolekcji Klasyki mogłoby wyjść GTA 3 jako długo oczekiwany tytuł. Gdyby tak było to Cenega by mi bardzo zaimponowała. Pewnie dużo osób chciałoby też Max Payne 1, ale ja to mam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:09, knopfler napisał:

W Kolekcji Klasyki mogłoby wyjść GTA 3 jako długo oczekiwany tytuł. Gdyby tak było to Cenega
by mi bardzo zaimponowała. Pewnie dużo osób chciałoby też Max Payne 1, ale ja to mam :).

Dobry pomysł. Co prawda GTA 3 już mam od dawna, ale Max Payne''a przeszedłem tylko raz i chciałbym znowu w niego pograć! IMO w XKN powinno się pojawić nieco strategii i jakiś lepszy FPS gdyż w $$ można znaleźć całkiem atrakcyjne tytuły: SC:PT, FarCry, Hidden and Dangerous Antologia, Anno itp. czego nie można powiedzieć o XKN choć tu też są spox gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:13, Mastexx100 napisał:

IMO w XKN powinno się pojawić nieco strategii i jakiś lepszy FPS


CDP nie wydał zbyt wielu FPS-ów...

Dnia 09.04.2007 o 11:13, Mastexx100 napisał:

w $$ można znaleźć całkiem atrakcyjne tytuły: SC:PT, FarCry, Hidden and Dangerous Antologia,
Anno


W S$ te tytuły były już pół roku temu, teraz są one w KK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 22:49, Idzikowski6 napisał:


O to może Klub Gracza Cenega ma zamiar odpalić wreszcie :D Nagrody by się jakieś przydało wziąść
za te punkty!

Zgadzam się. :) Fajnie by było gdyby odpalili już klub:) Szczególnie, że się już trochę punktów nazbierało ( ja mam 100 pkt.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:18, rick90 napisał:

Jejku, dopiero 27 kwietnia?? To kupa czasu...:(

ale z drugiej strony, to pierwsze "przecieki" będą już 13-go, jak się pokarze coś dobrego, to oczekiwania będą spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:39, skubsa napisał:

Moim zdaniem eKN wygrywa na starcie poprzez cenę ^ ^ A co do zawartości to czy w KK jest jakiś
poradnik?

Tak. W większości gier jest poradnik z Gier-Online, za który normalnie trzeba słono płacić. A poza tym, EKN jest to 5 zł tańsze, ale w KK są antologie, czyli w EKN za masz grę za 20 zł, a takiego np. Thief''a w KK ok 6 zł/za grę (3 gry za 25 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować