Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live Gold za darmo w ten weekend

42 postów w tym temacie

:D nice... pobiorę sobie demo Bulletstorma i Crysisa 2 :D a właśnie dziś chciałem kupować golda :D to czekam do poniedziałku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ich pogięło! Tuż przed sesją egzaminacyjną?! Ostatnio jak coś takiego robili, to też przed czymś ważnym (nie pamiętam konkretów). Czy oni robią to specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie obejmuje mam, konto ważne bodajże do Lipca ^^. Szkoda, że tak późno się dowiedziałem .. No ale cóż, kto by o tym wiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 15:45, krzych53 napisał:

Promocji i gier dla golda nie odblokują, dadzą tylko możliwosć grania w internecie.


"Tylko przez weekend będzie można uzyskać całkowicie darmowy dostęp do ekskluzywnej zawartości serwisu Gold i najnowszych gier, korzystać ze specjalnych zniżek na dodatki oraz grać w gry wieloosobowe." Radzę przeczytać jeszcze raz ten fragment. Co do newsa, to super. Będzie można sobie popykać w jakies demko i zobaczyć co i jak :) Dwa dni lepsze niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 15:54, bonbon napisał:

To jest promocja ogolnoswiatowa, jaka w tym zasluga polskiego oddzialu?

hehe, teraz to naprawde ciekawie sie czyta ten news, ze niby polski oddzial ms tak obdarowal wlascicieli xboxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi tylko o możliwość gry przez internet, a nie o dodatkowe opcje dla golda.
"Przypominamy, że dzisiaj od godziny 18:00 polskiego czasu rozpocznie się obiecany przez Microsoft darmowy weekend Xbox Live. Osoby, które nie posiadają wykupionego abonamentu będą mogły przez 72 godziny korzystać z opcji zarezerwowanych dla Gold - tzn. grać online w trybach wieloosobowych, używać aplikacji Facebook, Twitter itd. Microsoft Polska zapewnia, że dotyczy to również graczy posiadających Gamertagi zarejestrowane na nasz kraj. Pamiętajcie jednak, że w tym czasie Wasze konto wcale nie otrzymuje statusu Gold." Źródło - onlinecenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry że tak odbiegam od tematu ale mam problem z kontem xlive, otóż nie mogę zmienić kraju, gdyż wyskakuje mi, że przenoszenie kont osób niepełnoletnich jest jeszcze nie obsługiwane o.O o co chodzi? o.O

a żeby nie było rocznik 91:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować