Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeons - jest demo, ale...

39 postów w tym temacie

"Dungeons, duchowy następca Dungeon Keeper od Realmforge Studios(...)"

Gra już niedługo pojawi się na rynku więc może pora przestać się oszukiwać z tym duchowym spadkobiercą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 18:50, Saineic napisał:

Gra już niedługo pojawi się na rynku więc może pora przestać się oszukiwać z tym duchowym
spadkobiercą?


Szczerze to akurat wygląda na większego następcę DK niz Dragon Age "zastępował" Baldury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 18:59, Bambusek napisał:

Szczerze to akurat wygląda na większego następcę DK niz Dragon Age "zastępował" Baldury.

>

Wczoraj na youtubie pojawił się gameplay z D2011, myślałem, że pochodzi z dema ale po tym jak szybko znikł z internetu wnioskuje, że mógł pochodzić z wersji (delikatnie mówiąc) przedpremierowej. Uwierz mi Dungeons to całkowicie inna gra niż DK czy DKII.

P.S. Dragon Age miał tyle wspólnego z Baldursami co skok wzwyż ze swobodnym lataniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 20:28, Saineic napisał:

> To w końcu gra podobna do DK2 czy nie? Jak tak to mój MUST HAVE
Podobna tylko pod względem drążenia lochów, koncepcja gry całkowicie inna od DK.
Tutaj opisałem co znalazłem na temat gry:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64923&u=1

o rany, brzmi absurdalnie, moze czytales źle przetlumaczone niemieckie zrodla, ale jak to prawda to juz nie jestem zainteresowany ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 20:49, Degrad napisał:

> > To w końcu gra podobna do DK2 czy nie? Jak tak to mój MUST HAVE
> Podobna tylko pod względem drążenia lochów, koncepcja gry całkowicie inna od DK.

> Tutaj opisałem co znalazłem na temat gry:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64923&u=1
o rany, brzmi absurdalnie, moze czytales źle przetlumaczone niemieckie zrodla, ale jak
to prawda to juz nie jestem zainteresowany ta gra


Absurdalnie brzmi moja wypowiedź? Czy fakty dotyczące gry? Jeżeli to drugie to zapewniam Cię, że to co napisałem jest przynajmniej w 90% prawdziwe. Widziałem filmik z angielskim komentarzem, który pokrywał się z tym co działo się na ekranie. Nie chcę wyjść na typowego hejtera danej gry ale od 5 lat czekałem na sequel DK oraz Myth''a. Po tym co spotkało pierwszy tytuł, wydaje mi się, że lepiej, żeby kolejny Myth się nie ukazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować