Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Juiced - Temat Ogólny

111 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 22:27, NuGGet napisał:

Wiem że Damian14BO chciał grać, ale gdzieś wyjechał:/ Więc jak, gra ktoś?:)

Ano wyjechałem xD Ale grać nie będę, bo mi się płytka całkiem zarysowała, chyba że skopiuję na HDD i stamtąd spróbuję zainstalować, ale wątpię. Jak coś, to odezwę się na gg.

Dnia 18.08.2007 o 22:27, NuGGet napisał:

; I ten "ktoś" musiałby mnie troche poduczyć w tej grze, mam ją już od dawna ale wychowałem się
na NFS''ach i nie bardzo wiem co i jak w multiplayerze:)

1) Używaj hamulca
2) Za hamowanie i jazdę na wstecznym odpowiadają dwa różne klawisze. Na klawisz z kursorem skierowanym w dół ustaw hamowanie, bo jeśli byś przy prędkości 250 km/h wszedł na wsteczny, to zrobiłbyś co najmniej 360° ;)

Pozdrawiam.

Na chacie będę za ok. tydzień, wtedy zacznę pisać na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 14:31, Imarthil napisał:

Gdy próbuję włączyc grę pojawia sie informacja, że JUICED WYMAGA, ABY PAMIĘĆ WIRTUALNA BYA
WŁĄCZONA
. Nie wiem jak przeskoczyc ten problem. Czy może ktoś wspomóc radą? Nie wiem co
z tym zrobic to jedyna gra która mi marudzi.

Dziwne. ustawienia wirtualnej pamięci :
prawym na "Mój komputer" wybierz "Właściwości", zakładka "Zaawansowane", sekcja "Wydajność", Przycisk "Ustawienia", zakładka "Zaawansowane", sekcja "Pamięć wirtualna", sekcja "Zmień".
Ja ustawiam zawsze na wszystkich dyskach i "Rozmiar kontrolowany przez system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jade pierwszy wyścig gdy jestem pierwszy wszystko jest ok ale gdy tracę to pozycje to gra odrazu baz żadnego komunikatu wychodzi do pulpitu niewiem co robić pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wygrałem swój pierwszy pojedynek o samochód:D
Wygrałem od T.K Acure NSX i sprzedałem swoją Honde CRX, ale ja jestem głupi:/
Tą Acurą, przy zakrętach tak rzuca że nie moge jej opanować, a Hondą mogłem wchodzić w zakręty przy 200 km/h:/ Cholera:P

Damian14BO >>
Jak Ci sie uda zainstlować Juiced to daj znać, zagramy partyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 14:31, NuGGet napisał:

Tą Acurą, przy zakrętach tak rzuca że nie moge jej opanować, a Hondą mogłem wchodzić w zakręty przy 200 km/h:/ Cholera:P


No tak, ale z moich obserwacji wynika, że ta Acura pod względem V-max jest trzecia w grze, no może czwarta. A że wylatuje na zakrętach... Zobaczysz, jak wylatuje Supra, Viper albo Nissan 350z xD

Dnia 20.08.2007 o 14:31, NuGGet napisał:

Jak Ci sie uda zainstlować Juiced to daj znać, zagramy partyjke:)

Orraaaaaaaaaaajt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 14:45, Damian14BO napisał:

No tak, ale z moich obserwacji wynika, że ta Acura pod względem V-max jest trzecia w grze,
no może czwarta. A że wylatuje na zakrętach... Zobaczysz, jak wylatuje Supra, Viper albo Nissan
350z xD

No ta Acura jest szybka, ale ledwo co wjade w zakręt (ja tak mam że tylko leciutko zwalniam i pełny speed na zakręcie:P) lece zaraz na pobocza:P
A Suprą, Viperem, i 350Z jeździłem troche w multiplayu, i jeżdzi mi sie nimi (troche) lepiej niż NSX:)
A już najtrudniejsze do okiełznania są muscle cary, wziąłem Camaro w multiplayerze, wszyscy mnie wyprzedzili a ja z jednego zakrętu wyjechać nie mogłem xD

Kurde, kiedyś ta gra mi sie nie podobała, a teraz cały czas gram tylko w nią:P Wkręca sie, oj wkręca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 14:31, NuGGet napisał:

Dzisiaj wygrałem swój pierwszy pojedynek o samochód:D
Wygrałem od T.K Acure NSX i sprzedałem swoją Honde CRX, ale ja jestem głupi:/


Grunt to samokrytyka :D CRX miałem przez całą grę :)

Dnia 20.08.2007 o 14:31, NuGGet napisał:

Tą Acurą, przy zakrętach tak rzuca że nie moge jej opanować, a Hondą mogłem wchodzić w zakręty
przy 200 km/h:/ Cholera:P


Powo jak ja moim(i) Viperami przy 350 wchodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:49, Damian14BO napisał:

> Powo jak ja moim(i) Viperami przy 350 wchodzę :D
Jeśli 2-stopniowe "odchylenie " nazywasz zakrętem, to powodzenia...


Zacznijmy od tego,że Juiced to arcade. Nie używam w ogóle hamulców ( bo po co - i tak jedzie ) więc przy 350 ciągle waliłem w bandę. W dodatku na klawiaturze to już w ogóle. Po prostu się śmieję. Viper 1082 konie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:53, dawidos170 napisał:

Zacznijmy od tego,że Juiced to arcade. Nie używam w ogóle hamulców ( bo po co - i tak jedzie
) więc przy 350 ciągle waliłem w bandę. W dodatku na klawiaturze to już w ogóle. Po prostu
się śmieję. Viper 1082 konie chyba.

Heh, jak Ty wogóle hamulców nie używasz to ile wydajesz na naprawe samochdów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:53, dawidos170 napisał:

> > Powo jak ja moim(i) Viperami przy 350 wchodzę :D
> Jeśli 2-stopniowe "odchylenie " nazywasz zakrętem, to powodzenia...
>

Zacznijmy od tego,że Juiced to arcade. Nie używam w ogóle hamulców ( bo po co - i tak jedzie
) więc przy 350 ciągle waliłem w bandę. W dodatku na klawiaturze to już w ogóle. Po prostu
się śmieję. Viper 1082 konie chyba.


Owszem, arcade ale ma o wiele wspólnego z prawdziwą jazdą niż choćby seria NFS....
Musle Car''ami jeździ się na poczatku trudno, ale dają wiele satysfakcji, IMO o wiele więcej niż jakiekolwiek auto w serii NFS.

Rechh

Na początek polecam Hondę CRX i jazdę wozami FWD. Potem przerzutkę na 4 WD a na końcu , kiedy nabierzesz doświadczenia - RWD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:55, NuGGet napisał:

> Zacznijmy od tego,że Juiced to arcade. Nie używam w ogóle hamulców ( bo po co - i tak
jedzie
> ) więc przy 350 ciągle waliłem w bandę. W dodatku na klawiaturze to już w ogóle. Po prostu

> się śmieję. Viper 1082 konie chyba.
Heh, jak Ty wogóle hamulców nie używasz to ile wydajesz na naprawe samochdów? :P


Po 6 tysięcy czy jakoś tak :) wiesz mając 6 viperów i po 3 samochody w każdej klasie to o pieniądze się nie troszczyłem :P

Gun - to tak ale mimo wszystko wolałem japońce ;) Choć Camaro oczywiście było w stajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:59, Rechh napisał:

Hallo pomoże mi ktoś?? zarejestrowalem gre w gram.pl i jak mam grac na necie w juiced szybvci
i gniewni??

Wchodzisz w Gre Online, czy coś w ten deseń, wpisujesz nick, hasło, maila, logujesz się i grasz... Co w tym takiego trudnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:01, dawidos170 napisał:

Po 6 tysięcy czy jakoś tak :) wiesz mając 6 viperów i po 3 samochody w każdej klasie to o pieniądze
się nie troszczyłem :P


OMG :P To radze Ci, zacznij używać hamulców:P Ja ich używam i na naprawe wydałem najwięcej 1000 dolców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:04, Rechh napisał:

tylko ze jak sie loguje to pisze ze zly email a dobrze wpsałem

Heh, też miałem kiedyś taki problem:/ Nie wiem co Ci na to poradzić, mi to po jakimś czasie samo sie naprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować