Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infografika gram.pl - 3DS vs NGP (PSP2)

33 postów w tym temacie

3ds wypada słabiej - to dobrze. Tak jak w przypadku ds, wydawcy będą musieli się wysilić na coś orginalnego bo idąc w samą grafikę psp2 zje nintendo na śniadanie. Mam x360,ps3, ps2, psp i nds, ale to właśnie ten ostatni zawsze dawał mi najwięcej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie będzie UMD... Czyli prawdopodobnie nie kupię... Chyba że trochę (patrz: dużo) później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 15:42, Muradin_07 napisał:

Czyli nie będzie UMD... Czyli prawdopodobnie nie kupię... Chyba że trochę (patrz: dużo)
później...

Nie będzie UMD, ale to wcale nie oznacza tylko cyfrowej dystrybucji. Gry pudełkowe będą wydawane na kartach flash (czyli w sumie podobnie jak te na DSa).
Według mnie to bardzo dobra zmiana, bo UMD było strasznie głośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że 3ds ma mieć dwa procesory Arm11 266Mhz ale nie jestem pewien czy to oficjalne było.
Poszukajcie bo wydaje mi się że taka informacja jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

psp2 ma jedna istotna wade - brak pokemonow :D
a tak na serio, niestety nie widzi mi sie wydawanie 1.500zl na przenosna konsolke wiec jezeli doczekam czasow wydania kolejnej (''ulepszonej'') wersji n3ds w ludzkiej cenie, a problem z blokadami regionalnymi sie jakos rozwiaze to chetnie go kupie :D poki co zostaje przy nds lite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, kto by co nie mówił, trzeba przyznać, że maszynka Sony to już ideał przenośnej konsolki. Ma wszystko, czego potrzeba takiemu urządzeniu. Tak, jak w przypadku pierwszego PSP mogłem przyczepić się do różnych rzeczy, to z czystym sercem stwierdzam, że NGP to na prawdę przemyślana i bardzo fajnie zrobiona maszynka. Mam nadzieję, że nie zostanę odebrany jako fanboy. Te słowa narodziły się w obiektywnym, racjonalnym toku myślenia :)

Chociaż, szczerze mówiąc, 3DS także wygląda na ustrojstwo, które spełnia wszelkie założenia twórców.

Po prostu Nintendo i Sony postawiły przed sobą inne cele. Ja, akurat, chętniej kupiłbym produkt Sony, idealnie trafia on w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam UMD nie przeszkadzało aż tak... A karty flash... U mnie byłoby prosto je zgubić albo coś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ogromnym plusem 3DS jest 3D ale chciałbym zobaczyć to na żywo. Obie konsole to super sprzęty i w sumie każdy by mnie zadowolił. Chociaż moc NGP chyba bardziej mnie pociąga. Mimo wszystko 3DS sprzeda się na pewno dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj skorzystałem z okazji i zakupiłem w TESCO po 274 zł NDS Lite - w ciągu 2 tygodni została przeceniona z 700zł na 350zł, z 350 na 325 i z 325 na 275.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3DS ma IMO dwie poważne wady: blokadę regionalną (co przekreśla odpalanie japońskich gier na konsolce kupionej tutaj) i jednego analoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z PSP2 z dwóch powodów: brak UMD, niewymienna bateria. Grafika kusi ale wiadomo - grafika to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci UMD? Ciężkie i głośne toto. Gry ze starego PSP będą wydawane przez PSN lub na nowych kartach pamięci. Poza tym zawsze można zachować swoje stare PSP, co nie?
I tak przy okazji: 3DS ma mieć wymienne baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 20:50, Henrar napisał:

3DS ma IMO dwie poważne wady: blokadę regionalną (co przekreśla odpalanie japońskich
gier na konsolce kupionej tutaj) i jednego analoga.


Hym... Co do analoga to uważam, że drugi jest w ogóle nie potrzebny. Co byś nim robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:22, Piotrbov napisał:

Hym... Co do analoga to uważam, że drugi jest w ogóle nie potrzebny. Co byś nim robił?


Drugi analog pozwalałby mi na wygodniejsze granie w TPSy i FPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:29, Henrar napisał:

Drugi analog pozwalałby mi na wygodniejsze granie w TPSy i FPSy.



A grałeś kiedykolwiek w FPS''a na NDS''ie? Touchpad służy, jako analog. Bardzo wygodnie się go używa.
Więc można by powiedzieć że 3DS ma 2 analogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to w takim wypadku NGP wygrywa mając dwa analogi i dwa touchpady :)

Dobra, przekonałeś mnie, ale wciąż mnie dobija blokada regionalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować