Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infografika gram.pl - 3DS vs NGP (PSP2)

33 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2011 o 21:33, Henrar napisał:

Ok, to w takim wypadku NGP wygrywa mając dwa analogi i dwa touchpady :)


A masz 4 ręce, by używać wszystkie 4 na raz?

Dnia 04.02.2011 o 21:33, Henrar napisał:

Dobra, przekonałeś mnie, ale wciąż mnie dobija blokada regionalna :(


Co do jeszcze touchpada jako analoga, to na NDS''ie pad bardzo dobrze działa jako obracanie kamery, bardzo wygodne, a fpsach jest całkiem niezłym celownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym drugim analogiem, za drugi analog robi touchscreen i w fpsy gra się na nim prawie jak myszką.
Btw po co touchpad w NGP z tyłu, jak nim operować?


Na NGP (ochrzczone już No Games Portable) dostajemy porty z PS3 czyli nic dla mnie. Może i kogoś to kręci, mnie nie, poza FFXIII na PS3 żadna gra mnie nie interesuje. Nie żebym był hejterem Sony - to samo sądzę o obecnych grach na X360 czy PC - nic ciekawego. W pewnym sensie obrazek powiązany, pokazuje nastawienie wielu firm robiących gry na PC/X360/PS3.

Dla mnie wybór następnej kieszonsolki jest prosty.


A na liście zapowiedzianych gier na 3DS nie ma Professor Layton vs. Ace Attorney i Professor Layton and the Mask of Miracle, co to ma być, ktoś zapomniał. ;[

20110204214954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 DS wygrywa z powodu ceny. PSP ma GPS ale po co mi to w przenośnej konsoli :D Chodź i tak wiadomo że w Polsce (Nawet możliwe że w Europie) sony wygra walkę. DS nie jest doceniane jak w innych krajach dla tego u nas.DS ma w porażkę. Takie jest twierdzenie moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 21:57, Krzycho napisał:

Co wy z tym drugim analogiem, za drugi analog robi touchscreen i w fpsy gra się na nim
prawie jak myszką.
Btw po co touchpad w NGP z tyłu, jak nim operować?


Miałeś kiedyś PSP w rękach? Z tyłu trzymasz palce i nimi będziesz operować na tylnym touchscreenie.

Dnia 04.02.2011 o 21:57, Krzycho napisał:

Na NGP (ochrzczone już No Games Portable) dostajemy porty z PS3 czyli nic dla mnie.


Kto powiedział, że porty? MGS4 był tylko pokazem możliwości NGP (i raczej się nie pojawi w takiej formie na PSP2), KZ, Uncharted i LBP mają być spinoffami (tak jak KZ: Liberation). Czy to źle, że Sony wykorzystuje swoje najsławniejsze marki? Poza tym, na 3DS też nie wychodzą same nowe gry. Przykładami moga być MGS3D czy Zelda. Nie ma też sensu porównywać line-upu konsoli, która już niedługo pojawi się na rynku do konsoli, która ledwo co została zapowiedziana.

Dnia 04.02.2011 o 21:57, Krzycho napisał:

W pewnym sensie obrazek powiązany, pokazuje nastawienie wielu firm robiących gry na PC/X360/PS3.


Hahaha! Zgadza się w 100%

Dnia 04.02.2011 o 21:57, Krzycho napisał:

Dla mnie wybór następnej kieszonsolki jest prosty.


Dla mnie również - obie, ale znajdź tu kasę na nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP2 to kawał konsoli, ale cena 700$ to chyba jakas pomyłka, za połowę tego można kupić PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia zdaje się powtarzać.

Pierwsze PSP też górowało technologicznie nad DS, ale raczej średnio mu to pomogło. Pod względem sprzedaży zdecydowanie wygrał DS, bo zwyczajnie miał ciekawszy i bardziej "mobilny" soft.

Ciekawe jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba poczekać do premiery i wtedy w jakimś markecie porównać obie konsole. Chociaż jak podejrzewam, to zaraz ktoś wymyśli jakiś "Custom Firmware" i NGP będzie szaleństwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, moc, dodatkowe możliwości, dwa analogi, stylistyka. No i przyszłego możliwości, które zaczną pojawiać się tak, jak w przypadku PS3. Sony, jak dla mnie. Jedyne, co może ratować N to"trzy de", które jest be. No i gry. Znowu Maria, Luigi i inne takie. To jest konsolka dla innego klienta po prostu ;).

Jak widać po obecnych kieszonsolkach, każda potrafi znaleźć dla siebie miejsce na rynku. Nie sądzę, że są dla siebie bezpośrednią konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Sony zadba o więcej tytułów (łącznie z nowymi seriami) w momencie premiery jak i później. Mam nadzieję, że fani Nintendo jak i Sony dostaną to, czego oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weług mnie 3ds i nie zgoadzam sie z kilkoma rzeczami
1. tylko gry dla dzieci tak to może daj dziecku resident evil meceraries 3d
2..sony czały czas odgrzewa zjedzonego schabowego np lbp2 te same opcje itp oprócz jednej nowej opcji
3. sony wszędzie pcha ps3
4i ostatni powód premiera ps2 wszyscy czekają na konsole na pokazie z opóznieniem i dojeżdża zepsuta
więc myśle że włączanie pierwszej fali ngp będzie wyglądzć tak ładuje się 2 godziny i nagle wyłacz i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować