Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III najprawdopodobniej w 2012

27 postów w tym temacie

Niech się schowają z kolejnym MMO. Po półtora roku miał wyjść dodatek do SC2, więc w 2012 to ja czekam na Heart of the Swarm i Diablo 3 a nie jakiś nowy tytuł multiplay''owy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W międzyczasie D3 się po prostu zestarzeje wizualnie zanim wejdzie do sprzedaży. Technicznie będzie grą dopracowaną ale co z tego jak w okół będą same gry które wyglądają 10x lepiej ? Lubię sobie jeszcze w 2-kę pograć i mam jakąś tam soskę mf na 93 lvl ale jak muszę odpalić 800x600 na monitorze 22" to po prostu co raz częściej mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D2 było już przestarzałe w momencie premiery, ale i tak wciągnęło rzeszę ludzi. Nie miałbym nic przeciwko dokładnemu dopracowaniu zamiast wydaniu szybko zabugowanego potwora. Grafika to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze robią - niech doszlifują to co mogą i skorzystają z czasu bo w roku 2011 i tak mamy wysyp zapowiedzianych na ten rok hitów których (imho) nawet na sam luty jest przytłaczająco dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem polityki blizzarda zamiast dać jakiś patch upiększający Diablo 2 to wlezą tam gdzieś i cisza. Poza ty czy tak trudno było by przenieść d2 do jakiegoś ładnego silnika. Fani byli by wniebowzięci. A co do d3 to czekam a mam wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 08:30, Griba napisał:

Ja też nie rozumiem polityki blizzarda zamiast dać jakiś patch upiększający Diablo 2
to wlezą tam gdzieś i cisza. Poza ty czy tak trudno było by przenieść d2 do jakiegoś
ładnego silnika.

Wiesz, ''patch upiększający'' to wcale nie taka prosta rzecz, tony nowych tekstur, animacji, wszystko co graficzne musiałoby być zrobione od podstaw. Zamiast grzeszyć i ruszać idealny produkt, lepiej jest stworzyć nowy. Nie chciałbym grać w D2 w nowiutkiej, świecącej i błyszczącej grafice, nie pasowałoby to do tego klimatu. Tak jakbyś invadersów albo tetrisa chciał zrobić w 3D z jakimiś bajerami - bez przesady, nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem przeniosą go na 2013... którego nie będzie... nie lepiej było wziąć i powiedzieć: kiedy będzie gotowy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zombiaki na screenie stoją prawie tak samo, jak podczas akcji szukania wilczura w filmie "I am legend".

Nie martwcie się o grafikę, już się fani i modderzy o to postarają.

Zresztą - chcecie "upiększonego" (i cholernie utrudnionego) Diablo 2? Zagrajcie w Median XL:
http://modsbylaz.hugelaser.com/
Enjoy!
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mnie i innych ten fakt nie dziwi ;) i wydadzą wtedy kiedy się koniec świata zaczyna super nie zdążę go przejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 10:41, Qubasus napisał:

Ciekawe czy zrobią tak samo jak ze SC2 czyli ze każdy akt będzie wydawany jako oddzielna
gra.

Najgorsze jest to, że tego wcale nie mozna wykluczyć. Liczę jednak, że się opamiętają, ale oby nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nawet lepiej, bo i tak już tyle gier chcę kupić w tym roku, że 200zł na Diablo 3 by mi było ciężko wygospodarować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skądś wzięliście to info o nowy MMO w przyszłym roku ? Przecież to nie możliwe, żeby wyszło tak szybko. Na grę od Blizzarda czeka się 2 -3 lata od zapowiedzi, a o nowym MMO żadnych oficjalnych informacji nie było (oprócz tego, że jest w produkcji).

A co do Diablo 3 w przyszłym roku... Praktycznie każdy kto śledzi na bieżąco informacje o tej grze, nie liczył na to, że D3 wyjdzie w tym roku.
Drugą grą jaka wyjdzie w przyszłym roku to dodatek do SC2. I jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyjdzie również 4 dodatek do World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak właśnie za rok to mogą wypuścić wersje kolekcjonerska z pegazusem w zestawie i papierowymi okularami 3d, a samo opakowanie Diablo III ? aaa tam wrzucić w zrywkę i bydzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować