Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Homefront - Edycja Specjalna (PC) w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

Szkoda, że do zamówień retailowych nie są dodawane klucze preorderowe, które odblokowują jakieś tam unlocki (przy zakupie na Steamie się je dostaje), bo mogłaby być szansa na darmowe Metro 2033 przy użyciu takiego kodu ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to ta edycja jest naprawdę fajna... tylko szkoda że koszulka L... ale lepsze to niż nic. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chciałbym chodzić w koszulce nawiązującej do flagi Korei Północnej. To tak jakbym napisał sobie CCCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
Ale popieram słowa niektórych, gra tak mnie nie zaskakuje.Czyli edycja fajna, gra średnia wiec wychodzi cena za duża żeby przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 20:26, karolekx23x napisał:

Ta edycja mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
Ale popieram słowa niektórych, gra tak mnie nie zaskakuje.Czyli edycja fajna, gra średnia
wiec wychodzi cena za duża żeby przekonać.


Czy ja wiem ? Za licencjonowaną koszulke zapłaciłbyś min 50 zł, za latarke LED ! może z 50 zł ? No i masz gre która kosztuje normalnie 109 zł jak dobrze poszukasz to za 99 zł. To już się opłaca dla samej latarki i koszulki. Gre masz praktycznie za free :) A jeśli chodzi o wygląd koszulki to cóz, możesz powiedzieć że lubisz gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 00:44, vegost napisał:

> Ta edycja mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
> Ale popieram słowa niektórych, gra tak mnie nie zaskakuje.Czyli edycja fajna, gra
średnia
> wiec wychodzi cena za duża żeby przekonać.

Czy ja wiem ? Za licencjonowaną koszulke zapłaciłbyś min 50 zł, za latarke LED ! może
z 50 zł ? No i masz gre która kosztuje normalnie 109 zł jak dobrze poszukasz to za 99
zł. To już się opłaca dla samej latarki i koszulki. Gre masz praktycznie za free :) A
jeśli chodzi o wygląd koszulki to cóz, możesz powiedzieć że lubisz gwiazdki :)


No za taka koszulkę 50 zł bym nie dął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 19:56, Tom_pl napisał:

Się zamówi :) tylko żeby nie trzeba było trzymać dvd w napędzie ===> proszę o odpowiedz
gram.pl

Na tym obrazku jest napisane steamworks czyli najprawdopodobniej korzysta ze steama. Więc nie będziesz potrzebował płyty w napędzie.
Może gra dobrze się zapowiada i sprzeda ale pewnie po premierze BF3 to serwery będą świecić pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 09:27, Dante_Syn_Spardy napisał:

Na tym obrazku jest napisane steamworks czyli najprawdopodobniej korzysta ze steama.
Więc nie będziesz potrzebował płyty w napędzie.
Może gra dobrze się zapowiada i sprzeda ale pewnie po premierze BF3 to serwery będą świecić
pustkami.


Oby tak nie było :) bo single się przejdzie i zima, ale jak ostatnio grałem w frontlines to ludziska dalej grają w nią :) mam nadzieję że i ta będzie na lata multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, panowie z Kaos Studios w duecie z THQ już po raz drugi pokazują, że da się wydać rozsądną edycje kolekcjonerską w cenie nieprzekraczającej 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 00:44, vegost napisał:

> Ta edycja mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie.
> Ale popieram słowa niektórych, gra tak mnie nie zaskakuje.Czyli edycja fajna, gra
średnia
> wiec wychodzi cena za duża żeby przekonać.

Czy ja wiem ? Za licencjonowaną koszulke zapłaciłbyś min 50 zł, za latarke LED ! może
z 50 zł ? No i masz gre która kosztuje normalnie 109 zł jak dobrze poszukasz to za 99
zł. To już się opłaca dla samej latarki i koszulki. Gre masz praktycznie za free :) A
jeśli chodzi o wygląd koszulki to cóz, możesz powiedzieć że lubisz gwiazdki :)


Podsumowując, To już nie grę nam wciskają, ale dodatki, których osobiście nie chciałbym za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować